امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اوزيل:در انگليس،بيش از حد به من انتقاد مي شود

اوزيل که با انتقالي 53 ميليون يورويي، فصل گذشته از رئال به آرسنال پيوست؛ فصل گذشته نتوانست انتظارات را برآورده کند و در اين فصل نيز غالبا نمايش هايي نااميد کننده داشته است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوزيل:در انگليس،بيش از حد به من انتقاد مي شود 1

به گزارش "ورزش سه"، "مسوت اوزیل"، ستاره آلمانی تیم آرسنال، امروز در مصاحبه با " DPA" گفت که او نیاز ندارد تا چیزی را به کسی اثبات کند. اوزیل این اظهارات را در واکنش به انتقادات شدیدی که در هفته های اخیر، بخصوص پس از شکست 2-0 آرسنال مقابل دورتموند به وی شد؛ عنوان داشت.

اوزیل که با انتقالی 53 میلیون یوروی،ی فصل گذشته از رئال به آرسنال پیوست؛ فصل گذشته نتوانست انتظارات را برآورده کند و در این فصل نیز غالبا نمایش هایی ناامید کننده داشته است.با اینحال، اوزیل در بازی روز شنبه آرسنال در مقابل آستون ویلا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیرش را به نمایش گذاشت. یک گل زد و به ولبک نیز پاس گل داد.

وی افزود:" من بازی نمی کنم تا بخواهم چیزی را اثبات کنم.من بازیکن آرسنال هستم و برای موفقیت این تیم تلاش می کنم. فکر می کنم که در انگلستان،بیش از حد به من انتقاد می شود. بیشتر از زمانی که در بوندسلیگا و نیز در رئال بازی می کردم.

تازه در شروع فصلیم.بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه شده اند. همیشه سعی می کنم تا در خدمت تیم باشم.کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. می خواهم در همه بازی ها عملکرد خوبی داشته باشم.انتقادات اخیر کمی برایم عجیب بودند؛ اما من به خودم ایمان دارم و به توانایی هایم واقف هستم"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوزيل:در انگليس،بيش از حد به من انتقاد مي شود 1

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، mahru
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتقاد تند بیرانوند: تیم ملی تنهاست
  انتقاد فدراسیون از ویلموتس/ کمی دیر نیست؟
  انتقاد پیکه از تاریخ بازگشت لالیگا
  انتقاد رقیب سردار از آزمون!
  انتقاد از رونالدو به خاطر ترک ایتالیا و سفر به پرتغال
Wink مجیدی و فتح الله زاده زیر تیغ تیز انتقاد حسن روشن
  انتقاد شدید آقای گل آبی‌ها از بازیکنان استقلال
  انتقاد تند کاپیتان نادی از سعید معروف
  انتقاد شدید کین از شماره 10 آبی ها: هازارد پسرک لوس چلسی است!
  آزمون: این همه انتقاد حق خاکپور نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان