امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه برایت مینویسم!(فقط برای عشقم نوشتم)+عکس

میدونی وقتی میگی دوستت دارم دلم میلرزه جوری که میخوام از خوشحالی بغلت کنم و فشارت بدم...!

عاشقانه برایت مینویسم!(فقط برای عشقم نوشتم)+عکس 1

میدونی وقتی پشت تلفن میگی قربونت برم میگی فدات بشم میگی عزیز دلمی دوست دارم خودمو برات فدا کنم قند تو دلم آب میکنیا اونموقع ها تو دلم عروسی میگیری..!

وقتی پشت تلفن صداتو میشنوم وای حال و هوام به کلی عوض میشه رنگ عاشقونه میگیره انگار بهم زندگی دوباره میدن همه غم و غصه ها یادم میره..!

وقتی میخندی قلبم از ته دل شاد میشه خیلی خوشحال دیوونه میشه!

وقتی بهم میگی گریه نکن انگار داری نوازشم میکنی ی بوسه رو موهام میزنی بغلم میکنی و دلداریم میدی..!

وقتی میگی با همین کاراته که دیوونه ام کردی  دلم  بوس میخواد..!

وقتی جلو همه واسه من وایمیستی جلو بابات مامانت مامان من بابای من خیلی میخوامت خیلیـــــ  میگم این ی عشق ابدیه یادته از اولش میگفتم عشق ابدی..!

وقتی ناراحتی دلم آتیش میگیره داغون میشم اصن تو حال خودم نیستم..!

بهت گفته باشم اصن طاقت دوریتو ندارم اگه تصور کنم صداتو نمیشنوم عکساتو نمیبینم  میمیرم طاقت قهر ندارمــــ!

وقتی میگی آخرش مال خودم میشی دیگه اون موقع حالم خطرناکه..!خخخ!

میدونی میخوام  ساعتها به عکست خیره شم بالاخره ی روز به چشات خیره میشم دستاتو محکم میگیرم منو تو آغوشت فشار میدی نفسم به نفس گرمت برخورد میکنه و دنیامون پر از عاشقونه ها میشه..!دنیا بدون تو و عشقت معنا نداره میدونی دیگه جدایی نمیخوام طاقتشو ندارم..!

■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط D E N I Z ، parisa 1375 ، Mania. ، mr.destiny ، saye641 ، زهرا رسولی ، ຖēŞค๑໓ ، Radka ، SABA 00 ، Elena79 ، Nυмв ، bieber fan ، sev sevil ، خخخخ ، sohrabe khaste ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، mahru ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، fafa23 ، ~ALONE GIRL~ ، اذیتا ، "تنها" ، S H A Y A N ، **zeinab** ، AMIR ALI 22 ، TurK WolF ، حقوقدان انجمن
آگهی
بیاید واقع بین باشیم :||
اینجا نه گفتگوی ازاده نه پ.خ !
تبریک عشقای نتی رو هم تو پ.خ بگید ! :|
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
طرفدارامون زیاده دیگه چ کنیمSmile
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان