امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منوچهري: عابدزاده حق دارد از آمريکا برنگردد

منوچهري: عابدزاده حق دارد از آمريکا برنگردد

امين منوچهري، مهاجم تيم راه آهن از اتفاقات بازي روز گذشته مقابل استقلال خوزستان به شدت ناراحت است.

منوچهري: عابدزاده حق دارد از آمريکا برنگردد 1

به گزارش "ورزش سه" ، مهاجم راه آهن درباره دعوای آخر بازی می گوید: «متاسفانه اتفاق های بدی در بازی رقم خورد. اینکه ببینی یک بازیکن خارجی به محبوب ترین چهره فوتبال ایران توهین می کند، واقعا قابل درک نیست. بازیکنان راه آهن خیلی خودشان را نگه داشتند که به این بازیکن چیزی نگفتند. من واقعا راستش را می گویم و برخلاف حرف هایی که مسئولان استقلال خوزستان می زنند، مطمئنم توهین و فحاشی به عابدزاده صورت گرفته، والا در این چند سال هیچ کس ندیده بود که آقای  عابدزاده این طور عصبانی بشود.»

او ادامه داد: «آقای عابدزاده به قدری عصبانی بود که من در زندگی ام ندیده بودم. حسابش را بکنید در آن شرایط پراسترس که داور هم روی اعصاب شماست، یک بازیکن خارجی هم بدترین حرف ممکن را به زبان بیاورد. البته من اولش از صحنه دور بودم، اما بعد که شنیدم که او چه گفته، به آقای عابدزاده حق دادم. به نظر من الان هم حق دارد از آمریکا برنگردد. در آمریکا آدمی مثل عابدزاده را  روی چشمشان می گذارند، اما ما حتی دلمان نمی آید از کسی که واقعا مظلوم واقع شده دفاع کنیم.»

منوچهری درباره قضاوت داور هم می گوید: «واقعا ضعیف قضاوت کرد و به نظر من تحت تاثیر حرف های آقای ویسی در این هفته بود. روی خود من یک پنالتی گرفته نشد که این دومین بار در لیگ است. بار اول در بازی فولاد داور پنالتی روی من را ندید. البته این در مقابل دیگر سوت ها چیز خیلی مهمی نبود. مثلا  اخراج و پنالتی ایران نژاد که اصلا خطا نبود و اخراج آبشک به دلیل تمارض در مرکز زمین که من هرگز یادم نمی آید کسی را اینجوری اخراج کرده باشند. به هر حال حق ما به هیچ وجه باخت نبود.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
منوچهري: عابدزاده حق دارد از آمريکا برنگردد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  سقوط تلخ در انتظار عابدزاده و علیپور
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد
  ذوالفقارنسب: تیم فوتبال هفت نفره نیاز به جوان گرایی دارد
  چرخه انتخابی به چکش کاری نیاز دارد/ باید دست سرمربی را در مواردی باز بگذاریم
  غلامرضا محمدی: چرخه انتخابی به بررسی بیشتر نیاز دارد

پرش به انجمن: