امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دني ولبک باشگاه يونايتد را به باد انتقاد گرفت

دني ولبک باشگاه يونايتد را به باد انتقاد گرفت

دني ولبک معتقد است که در باشگاه منچستريونايتد از او به درستي استفاده نمي شد و به همين دليل گل هاي کمي براي اين تبم به ثمر رساند.

دني ولبک باشگاه يونايتد را به باد انتقاد گرفت 1

به گزارش "ورزش سه"،دنی ولبک که پس از پیوستن بازیکنانی چون فالکائو و دی ماریا به منچستر یونایتد و حضور فن پرسی و وین رونی، از ایده های تاکتیکی "لوئیس فن خال"، سرمربی جدید این تیم خارج شد و به همین دلیل راهی لندن و تیم آرسنال شد، امروز به شدت باشگاه یونایتد را به باد انتقاد گرفت.

ولبک 23 ساله که چهارشنبه در مقابل گالاتاسرای هت تریک کرد و تعداد گل های خود برای آرسنال را به 4 رساند گفت:" هیچکس نمی تواند از قدرت تمام کنندگی من و میزان گل هایی که در منچستر زدم انتقاد کند چرا که در پست اصلی خودم بازی نمی کردم و غالبا در کناره ها از من استفاده می شد.

اما الان در آرسنال در پست دلخواهم بازی می کنم. جاییکه پشت به دروازه صاحب توپ می شوم و از همیشه نزدیک تر به دروازه حریفان هستم. مکانی که هر مهاجمی در دنیا دوست دارد در آنجا حضور داشته باشد.

شاید مردم بگویند که من تاکنون گل های زیادی به ثمر نرسانده ام اما شما یک مهاجم را به عنوان مرد چهارم خط میانی در کناره ها قرار دهید و خواهید دید که او چند گل می تواند به ثمر برساند.این اتفاقی بود که در منچستریونایتد برای من می افتاد و خیلی کم در نوک حمله از من استفاده می شد.

اگر از شما در پست اصلیتان استفاده شود، میزان اعتماد بنفستان بازی به بازی افزایش خواهد یافت . در آرسنال به بهترین فرم خودم نزدیک می شوم و نمایش های بهتری از من خواهید دید" 

لازم به ذکر است که ولبک در 6 فصل حضورش در یونایتد تنها 29 گل به ثمر رساند و در روز آخر فصل نقل و انتقالات با قیمت 20 میلیون پوند به آرسنال پیوست.
دني ولبک باشگاه يونايتد را به باد انتقاد گرفت 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند
  انتقاد تند بیرانوند: تیم ملی تنهاست
  بازیکنان پرسپولیس علیه مدیران باشگاه
  موافقت باشگاه استقلال با جدایی مهاجم مغضوب
  وعده باشگاه پرسپولیس به هواداران: خبری خوب در راه است!
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.
  افشاگری جواد نکونام از حواشی باشگاه استقلال و عوامل ناکامی آبی پوشان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان