امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که با پوستر فیلم ازدواج کرد +عکس

Heart 
لارن 25 ساله که علاقه خاصی به شخصیت اصلی سری فیلم های "گرگ و میش" داشت حالا با یک پوستر از این فیلم ازدواج کرده است. او یک تصویر برش خورده از شخصیت این فیلم که توسط "رابرت پتیسون" بازی می شود بریده و به عنوان همسر مورد علاقه اش از آن یاد می کند.
صراط: عده از جوانان هستند که با تماشای یک فیلم علاقه خاصی به شخصیت های اصلی آن فیلم پیدا می کنند و دیوار اتاقشان را مملو از پوسترهای او می کنند اما "لارن ادکینس" یک مرحله از این علاقه بالاتر رفته و دست به کاری عجیب زده است.

این دختر 25 ساله که علاقه خاصی به شخصیت اصلی سری فیلم های "گرگ و میش" داشت حالا با یک پوستر از این فیلم ازدواج کرده است. او یک تصویر برش خورده از شخصیت این فیلم که توسط "رابرت پتیسون" بازی می شود بریده و به عنوان همسر مورد علاقه اش از آن یاد می کند.

دختری که با پوستر فیلم ازدواج کرد +عکس 1

این دختر جوان در لاس وگاس زندگی می کند و حالا به عنوان یک پدیده عجیب در این شهر شناخته می شود. او با همسر مقوایی اش به رستوران می رود و با او در پارک قدم می زند و حتی برای گرفتن عکس هم در نقاط مختلف توقف می کند.

او می گوید که هیچ پسری از نظر من شخصیت کاملی نداشت و نمی توانستم با او زندگی کنم اما زمانی که پوستر مقوایی شخصیت محبوبم را دیدم احساس کردم هیچ فردی از او کامل تر نخواهد بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، hanie directioner ، farhad- ، ._NeGiX_.
آگهی
اوممم پ منم فردآ بآس با عکســآی ایـآن و تیـلور لانتـر و رآبـرت رآ بیفدم تو خیآبون عکس بندآزم
دخدره ی خُل
شوهر آدمو میدزره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ها؟Huh :N56::N56::N56::N56::N56:

مثله این میمونه من برم با پوستر لوییس ازدواج کنم :am4:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  نامه‌ی دختری زشت که میخواست زیبا باشه
  شرط عجیب عروس برای ازدواج با نامزدش
  مجری هواشناسی بی بی سی دختری زیبا اما متفاوت (عکس)
  ازدواج بچه های 10 تا 15 سال +عکس با بچه هایشان
  عکس حلقه ازدواج این خانم سوژه خنده شد
  دختری 5 ساله با وزن 75 کیلو و اشتهایی نامحدود!!
Big Grin دختری که هرگز موهایش را کوتاه نکرده است! (عکس)
  دختری که همیشه درد می کشد!! (+عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان