امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هیاهوی این روزهای فضای مجازی:لامپ ...

“روایت یک واقعیت”
حادثه ی لامپ
ایرانیان عزیز بخونید و کمی به جای خنده فکر کنید!
توی همه ی ملت ها بین همه مردم دنیا رسم شده ک میگن ایرانی از همه با غیرت تره!همه میگن ایران و ایرانی جنگید تا رنگ ناموسش رو کسی نبینه!
اما مدت هاست دنیای جدیدی به وجود اومده به نام دنیای مجازی ک هیچ چیزه اون واقعیت نداره و ملت های دیگ این رسم رو بین ما ایرانی ها به وجود اوردند ک ما با استفاده از این دنیای مجازی آبروی خودمونو ببریم و ملت های دیگه به جای ما بخندند!
بله دوستان ما بدون اینکه به موضوعی توی دنیای مجازی فکر کنیم فقط میخندیم
من یک روزنامه نگارم ک شاید تمام طول روز رو توی دنیای مجازیم چند وقت پیش خبر کاملا دروغی طی چند روز تمام دنیای مجازی رو فراگرفت!خبر مبنی بر این بود ک “خانم جوان بوشهری به خاطر نیاز جنسی لامپی رو به داخل واژن خود فرو کرده و پزشکان بیمارستان امام خمینیه بوشهر این رو بیرون اوردن”
من هم مثل خیلی از جوون ها به این موضوع خندیدم اما کمی فکر کردم ک شاید دروغ باشه!
من و جمعی از دوستای خبر نگارم چند روز تمام تلاشمون رو کردیم تا به این نتیجه رسیدیم
.
.
.
“شما از خودتون نپرسیدید که اگ ایشون میخواسته خود ارضایی کنه چرا این همه ابزار خوب باید لامپ رو انتخاب کنه ک خیلی خطرناکه و ممکنه بشکنه؟
درضمن توی بوشهر بیمارستانی با این تجهیزات و پزشکان به نام امام خمینی وجود نداره!
اگر ایشون میخواسته با این لامپ حال کنه چرا این لامپ رو تا آخر فرو کرده با وجود اینکه میدونسته ممکنه بشکنه!!
★دوستان کمی هم واقعیت رو ببینید★
این خانم قربانیه یک درگیریه ناموسی شده و عده ای بی رحم و از خدا بی خبر برای ضربه زدن به این خانواده این خانم بی گناه رو با بی رحمیه تمام زور گیر کرده و پس از تجاوز شدید لامپی رو در واژن این خانم فرو کردند و سپس خانواده ی این خانم رو خبر کردند و این اتفاق به هیچ وجه در بوشهر نیفتاده”اسم شهر رو نام نمیبرم تا آبروی این خانواده بیشتر از این ها خورد نشه”
.
.
.
اری دوستان بار دیگر هم ما ایرانی ها بازیچه ی مشتی وطن فروش خاعن شدیم و آبروی هم وطن خودمون رو در طی چند روز بردیم!
این خانم فقط قربانیه این حادثه بوده یا وجودی ک ما ایرانی ها از ایشون یه ج*ده ساختیم
پس از پایان این تحقیق من به سختی از خودم ناراحت شدم و حتی نمیتونم خودمو ببخشم اما با پخش این تحقیق من و دوستانم در تلاشیم تا بیش از این آبروی این خانواده رو به باد ندهیم
همه ی ما ناموس داریم من از همه ی شما ایرانی ها تمنا میکنم به ناموستون قسمتون میدم ک این تحقیق رو برای همه بفرستید شاید کمی از گناهمون کم بشه و آبروی این دختر برگرده
پایان
حسن صلاحی-تهران

این تاپیک فقط و فقط جهت اطلاع رسانیست و نه هیچ چیز دیگر! من این کامنت و نه تایید میکنم و نه تکذیب.....فقط یه وظیفست برای نشرش!
هیاهوی این روزهای فضای مجازی:لامپ ... 1 
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، شکوفه2 ، اونی ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، hanie directioner ، ❤уαѕαмιη❤ ، جیگیل ، pashmak110
آگهی
کسایی تو انتشار این ویدیو دست داشتن ک شاید خودشون تو خلوشتون ازین بدتراشو کردن دختری ک خواسته تن فروشی نکنه اینجوری ابروشو میبرن ؟ ؟ 
دکتر بی شرفم ک قسم خورده راز نگه دار مریضش باشه ن فیلم بردارش
ممنون
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، ❤R@TA❤ ، اونی ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، pashmak110
کپیش واجبه
الهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، pashmak110
سلام از آگاهی که دادین ممنونم.
دامنه شایعات قویست، امروز هم من شنیدم، این دختر مظلوم بین جامعش،با نفت خودکشی کرده.
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، pashmak110 ، **elmira**

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نکات و نحوه نصب لامپ های هالوژن
  برای ایجاد فضای سنتی تو رستوران و کافی شاپ راهی رو سراغ دارین؟
  کلاد چیست و نقش آن در سرور مجازی چیست
  کاربرد سرور مجازی لینوکس در میزبانی وب و مزایای آن
  برای روزهای عید چه گلی سفارش دهیم؟
  چرا شرکت شما باید مجازی سازی بشود
  کجا دیدیش؟ ؟؟؟... توی فضای مجازی...بخونید قشنگه:((
  سرور مجازی
  ایده های هیجان انگیز برای بازیافت لامپ های قدیمی
  روزهای بی تو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان