امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژابي آلونسو:روبروي رئال،براي برد بايرن مي جنگم

آلونسو در مصاحبه با نشريه TZ گفت که مشکلي براي رويارويي با رئال ندارد و احتمال برخورد دوباره دو تيم در ليگ قهرمانان را بسيار بالا دانست.

ژابي آلونسو:روبروي رئال،براي برد بايرن مي جنگم 1

به گزارش "ورزش سه"، ژابی آلونسو در روزهای آخر نقل و انتقالات تابستانی، از رئال مادرید راهی بایرن مونیخ شد و تعجب بسیاری از هواداران رئال را موجب شد. 

آلونسو که این روزها در بایرن خوش می درخشد در مصاحبه با نشریه "TZ" گفت:" مردم در مورد انتقال من به بایرن خیلی صحبت می کنند. من به دنبال تجربه کردن یک فضای جدید بودم.دلیل ترک کردن مادرید بخاطر آمدن کروس نبود.من کاملا مورد اطمینان آنچلوتی قرار داشتم و در تیم، نقش مهمی به من محول شده بود. به هیچ عنوان اینکه می گویند با آمدن کروس، در رئال به من بی توجهی می شد، صحت ندارد. تنها می خواستم یک تجربه جدید کسب کنم." 

ژابی در مورد اختلافات قدیمی با گواردیولا زمانی که او سرمربی بارسا بود، چنین گفت:" ابدا مشکلی بین ما وجود ندارد. گواردیولا مربی بارسا بود و من هم در رئال حضور داشتم.الان هر دوی ما در بایرن هستیم.چنین مسائلی برای اولین بار نیست که در زندگی ورزشی من اتفاق می افتد. به هرحال این مسائل، بخشی از فوتبال هستند.وقتی به بایرن آمدم از طرف مورینیو هیچ پیغامی دریافت نکردم او درک می کند که در فوتبال، چنین اتفاقاتی رخ می دهند." 

ژابی در مورد مقایسه روبن با رونالدو ووضعیت این روزهای کاسیاس در تیم ملی و رئال افزود:" مقایسه روبن و رونالدو بسیار مشکل است. از نظر من، روبن بهترین بازیکن جام جهانی بود. در فصول اخیر نیز در سطحی باورنکردنی بازی کرده است. در مورد کاسیاس هم باید بگویم که ایکر یک فوتبالیست حرفه ای است. او با انتقادات بیگانه نیست. ایکر همچنان برای رئال و تیم ملی اسپانیا، یک بازیکن مهم و تاثیرگذار است." 

در انتها ژابی در مورد دو نیمه نهایی جذاب فصول گذشته در مقابل بایرن در لیگ قهرمانان گفت:" امیدوارم که بازهم شاهد رویارویی این دو تیم باشم. احتمالش هم کم نیست. اگر با رئال روبرو شوم، مثل یک بازیکن حرفه ای با این بازی برخورد خواهم کرد. برای پیروزی بایرن می جنگم و برای روبرو شدن با رئال، هیچ مشکلی ندارم."

[color][size][font]

[/font][/size][/color]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی
واقعا کهDodgy
اونوقت ژاوی من واسه این که روبه روی بارسا واینسه نرف تیم دیگه غیــــــــــــــــرت ینی اینSleepy
پاسخ
(15-10-2014، 15:24)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا کهDodgy
اونوقت ژاوی من واسه این که روبه روی بارسا واینسه نرف تیم دیگه غیــــــــــــــــرت ینی اینSleepy
کاملا موافقمSleepyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)
  کریس رونالدو و عملیات بازگشت به رئال مادرید
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان