امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسید پاشی ،مقصر کیست؟

بحث سر رسانه ای شدنش به این شکل بود.نه سر مذموم بودنش.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، اونی ، oprah vinfrey
آگهی
ببخشيد آقاي لوسيفر درست نيست افرادي كه دركي از دين ندارند و ه تنها هدفشان  نابودي همه ي اديان چه مسيحيت چه ...و به شكل كلي نابودي پرستش خداونده، انسان تلقي كنيد وبه آنها مسلمان و مذهبي بودن نسبت بديد وهيچ فردي شايد توي دنيا وجود نباشه كه به طور كامل به دين عمل كنه، بهتر  آنهارو ملاك قرار نديد، ملاك مسلمانان محمد ص و علي ع است. اگر آنها در خاندانشون به عنوان مسلمان واقعي خطايي داشتن، من ديگه مسلمان نخواهم بود.
مطمئنا همه ي دولت ها ميتونند از روشي براي ايجاد وضعيت مطلوبشون، بدون نشان دادن حالتي كه دخالتشونرا اثبات كنه، استفاده كنند و سياسيون كشور هم انقدر نادان نيستند از روشي كه موجب هرجو مرج ميشه استفاده كنند.

و اينكه مطمئن باشيد در روزنامه ها و خبرگزاري ها انقدر سختگيري ميشه كه شما اجازه ي ارسال خبري بدون منبع معتبر نداري.
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، mohsenniceboy ، یگانهA ، اونی
نقل قول: و اينكه مطمئن باشيد در روزنامه ها و خبرگزاري ها انقدر سختگيري ميشه كه شما اجازه ي ارسال خبري بدون منبع معتبر نداري.

اگر منبع این سایتی که داده شد معتبره چرا هیچ مصداقی به زبان انگلیسی از این خبر پیدا نمیشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.tabnak.ir/fa/news/424226/%D8%AE%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D9%88-%D9%BE%D9%86%D9%84%D9%88%D9%BE%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%88%D8%AF
توی تیتر این خبر هم یک ادعا مطرح شده ولی نه توی متنش ادعاش رو تکرار کرده و نه حتی سایت رسمی هالیوود چنین خبری داده که هیچ فرد مذکور هم داره برای فیلم بعدیش آماده میشه
من خودم هم فقط چند مورد دروغ از خبر گزاری فارس رو عینا دیدم یکیش هم مربوط به اصغرفرهادی بود. اینطور که میگی نیست.. خبرگزاری ها اتفاقا دروغ پردازی زیاد میکنن
من نه امنیت ایران رو تو این تکس با انگلیس قیاس کردم نه سودی از این که بگم در انگلیس چنین چیزی هست یا نیست میبرم.. من صرفا دارم میگم چرا بدون منبع باید ادعاهای عجیب بکنن.. اخه مگه میشه همین پارسال 100 مورد اسید پاشی روی بده بدون این که یه اطلاع رسانی نسبتا بزرگ رخ بده؟ :|
هر خبری رو چرا باور میکنید به راحتی؟
نقل قول: ببخشيد آقاي لوسيفر درست نيست افرادي كه دركي از دين ندارند و ه تنها هدفشان  نابودي همه ي اديان چه مسيحيت چه ...و به شكل كلي نابودي پرستش خداونده، انسان تلقي كنيد وبه آنها مسلمان و مذهبي بودن نسبت بديد
مطمئنا همه ي دولت ها ميتونند از روشي براي ايجاد وضعيت مطلوبشون، بدون نشان دادن حالتي كه دخالتشونرا اثبات كنه، استفاده كنند و سياسيون كشور هم انقدر نادان نيستند از روشي كه موجب هرجو مرج ميشه استفاده كنند.

کی هدفش نابودی تمام ادیانه؟
ابرقدرتهای دنیا تنها یک هدف دارن اون هم کسب سود برای مملکت خودشانه..نه مثل ایرانی که حمایت از غزه و فلسطین را مبنای سیاست خارجه خودش قرار داده..
من در مورد انتساب این اقدام به عوامل خارجی و یا غیر حکومتی هم چند سطر نوشتم و تکرارش کردم اونها رو دیدید؟
اسید پاشی ،مقصر کیست؟ 2
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Hitchcock ، sevda0 ، پری خانم
شما درست ميفرماييد اما من هم اين خبر رو در سايت باشگاه خبرنگاران وچند خبرگزاري ديگه ديدم و به نظرم طبق گفته شما صحتش ٥٠٪طبق عرضتون در خط دوم از پايين، 
هر فردي نفع شخصي و خانوادگي رو بر منافع افراد ديگه و حتي مردمش ترجيح ميده،در نتيجه سود چنداني فكر نميكنم مردم همان كشور داشته باشن، چون با عنوان بردگان هميشه بدهكار از اونهاو مردمان ديگر كشورها ياد شده.
سياست اين حلقه تسلط بر افكار عمومي و كنترل ذهن هاست و يكي از علل اضافه شدن سبكه هاي تلوويزيوني در داخل و خارج كشور اينه، تا قدرت تفكر از مردم گرفته شود ويا به عبارت ديگه بردگان كار كنند و سود كلان را به حلقه بدن تا با درآمدشون فقك بخورند و انوا ع لذات رو تجربه كنند. واين سياست رو ميشه حتي از موزيك ويدئو هاي جديد و حتي بعضي تبليغات ديد كه مفهومشان كنار زدن وابستگي ها و تجربه ي دنياي جديده و...، اديان جلوي بردگي رو ميگيرن و با توجه به قوانين تنظيم كننده اي كه وجود داره، تلاش ميشه، عقل انسان هميشه بيدار باشه در نتيجه استفاده از موادي كه عقل رو ضايع ميكنند ممنوع شده و احاديث تحت عنوان برتري عقل و تفكر و پژوهش گفته شده همينطور دين جلوي حكومت هر فردي رو ميگيره و تلاش بر بقراري عدالت در جامعه داره يا توجه بيشتري به تقويت بعد روحاني و معنوي به جاي بعد حيواني انسان داره.
براي اينكه اين ارزش هاي جزيي كه مطرح شد تحقق پيدا كنه، لازمه جامه ي اسلامي هم در اين راستا قدم برداره و براي ايجاد حكومت جهاني خودش به جاي حكومتي كه مطرح شد، به ستمديدگان كمك كنه و يا علت ديگرش كه شايد براي افرادي ملموس تر باشه اينه كه تا وقتي يك سري از كشور ها  استوار باشن وايران نخواد در مرزهاي خودش با دشمنان مبارزه كنه لازمه به آنها كمك كنه.
من هم موافقم كه يك سري از اقدامات واقعأ از نظر ما مردم اشتباهه و حرفي براي زدن ندارم در رابطشون.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، اونی
اولا گفتم هیچ جا مثل اینجا رسانه ای نمیشه.چون اینجا ایرانه باید همه جای دنیا بدونن.
اینم سایتای خودشون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.ibtimes.co.uk/police-doctors-express-alarm-rise-number-acid-attacks-1463289
بگردین بعد بگین نیس.همون صفحه ی اول گوگل براتون میاره.حالا اول نه دوم.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(07-12-2014، 0:24)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما درست ميفرماييد اما من هم اين خبر رو در سايت باشگاه خبرنگاران وچند خبرگزاري ديگه ديدم و به نظرم طبق گفته شما صحتش ٥٠٪طبق عرضتون در خط دوم از پايين، 
هر فردي نفع شخصي و خانوادگي رو بر منافع افراد ديگه و حتي مردمش ترجيح ميده،در نتيجه سود چنداني فكر نميكنم مردم همان كشور داشته باشن، چون با عنوان بردگان هميشه بدهكار از اونهاو مردمان ديگر كشورها ياد شده.
سياست اين حلقه تسلط بر افكار عمومي و كنترل ذهن هاست و يكي از علل اضافه شدن سبكه هاي تلوويزيوني در داخل و خارج كشور اينه، تا قدرت تفكر از مردم گرفته شود ويا به عبارت ديگه بردگان كار كنند و سود كلان را به حلقه بدن تا با درآمدشون فقك بخورند و انوا ع لذات رو تجربه كنند. واين سياست رو ميشه حتي از موزيك ويدئو هاي جديد و حتي بعضي تبليغات ديد كه مفهومشان كنار زدن وابستگي ها و تجربه ي دنياي جديده و...، اديان جلوي بردگي رو ميگيرن و با توجه به قوانين تنظيم كننده اي كه وجود داره، تلاش ميشه، عقل انسان هميشه بيدار باشه در نتيجه استفاده از موادي كه عقل رو ضايع ميكنند ممنوع شده و احاديث تحت عنوان برتري عقل و تفكر و پژوهش گفته شده همينطور دين جلوي حكومت هر فردي رو ميگيره و تلاش بر بقراري عدالت در جامعه داره يا توجه بيشتري به تقويت بعد روحاني و معنوي به جاي بعد حيواني انسان داره.
براي اينكه اين ارزش هاي جزيي كه مطرح شد تحقق پيدا كنه، لازمه جامه ي اسلامي هم در اين راستا قدم برداره و براي ايجاد حكومت جهاني خودش به جاي حكومتي كه مطرح شد، به ستمديدگان كمك كنه و يا علت ديگرش كه شايد براي افرادي ملموس تر باشه اينه كه تا وقتي يك سري از كشور ها  استوار باشن وايران نخواد در مرزهاي خودش با دشمنان مبارزه كنه لازمه به آنها كمك كنه.
من هم موافقم كه يك سري از اقدامات واقعأ از نظر ما مردم اشتباهه و حرفي براي زدن ندارم در رابطشون.

کی عامه مردم رو جزو برده های همیشه بدهکار حساب کرده؟!!
این نوع از بردگی ای که شما گفتید رو من در ایران بیشتر مشاهده میکنم تا در مقیاس جهانی
کشورما تو شرایطه پیچیده ای افتاده که حالا حالا ها کسی نمیتونه درستش کنه
از مسائل فرهنگی اجتماعی و... که بگذریم بزرگترین مشکل ایران اقتصادشه که همین شکل ارباب رعیتی رو به خودش گرفته
تو این مملکت همه چی به معنی واقعی کلمه با هم گرون میشه و همزمان تورم و کاهش قدرت خرید هم با همون سرعت سیر صعودی پیدا میکنن..
 تو همین پاکستان قیمت اینترنت نصف ایران هم نمیشه در حالی که خدمات خیلی بهتری هم ارائه میشه ، تو هلند هزینه ی انرژی تا حدود زیادی بالاست ولی در این کشور علاوه بر ترویج شیوه های فنی و فرهنگی برای کاهش مصرف انرژی در سایر موارد زندگی باکیفیتی رو برای مردمش فراهم میکنه ..
ولی توی ایران چی؟ همه چی باهم روز بروز گرون تر میشه کیفیت ها و خدمات هر روز کمتر میشن ،تورم بیشتر میشه قدرت خرید کمتر از اون کار کمتر مصرف بیشتر ... همه چی مسیره به فنا رفتن رو در پیش میگیره
همین مملکتی که اومد به اسم حمایت از تولید ملی طرح های عجیب قریبی رو برای بومی سازی بسیاری از کالا ها در پیش گرفت باعث شد نیمی از مشکلات اقتصادی فعلی بوجود بیاد
برا بومی سازی خیلی از کالا ها اومد این صنایع رو انحصاری کرد(مث خودرو) که در اخر صرفا نتیجش قدرت گرفتن یه عده معدودی تو جامعه شد.. همون ارباب هایی که بهش اشاره کردی.. اربابانی که پراید رو بی کیفیت تر از هر زمان دیگه ای 20 میلیون تومن به فروش میرسونن.
حالا تو این بین اگه از محصولات داخلی حمایت بشه به این انحصاره ظالمانه کمک کردن اگه خارجی بخرن ارزو ازکشور خارج میکنن که بازم نتیجش میشه فقره روز افزون ،افزایش قیمتها و نفع یک عده سرمایه دار ..چوب دو سرطلاس ..حالا اگه ایران به سیاست خارجه اش هم گند نمیزد میتونست باز هم یه کم شرایطشو بهتر کنه.. مثلا با توجه به این که زیربناهای تولید خودرو در ایران وجود داره و نیاز به سرمایه گزاری عظیمی نداره میتونست بسیاری از شرکت های خودروسازی معتبر رو مجاب کنه که محصولاتشون رو در ایران تولید کنن که این میتونست خیلی به اقتصاد بیمار ایران کمک کنه
تو بسیاری از کشور های جهان دوم در مقیاس کلی کیفیت زندگیش اصلا قابل قیاس با ایران نیست.. این چنین که میگی نیست اینها تئوری های توطئه ی یک عده افراطی مثل حسن عباسیه ..

(07-12-2014، 1:45)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا گفتم هیچ جا مثل اینجا رسانه ای نمیشه.چون اینجا ایرانه باید همه جای دنیا بدونن.
اینم سایتای خودشون

http://www.ibtimes.co.uk/police-doctors-express-alarm-rise-number-acid-attacks-1463289

این خبر رو توی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.feministtimes.com/feminism-in-london-shabina-begum-acid-violence/ هم مشاهده کردم که خودش منبع خبرش رو  NHS عنوان کرده بود در صورتی که چنین چیزی رو توی این سایت اصلا چنین چیزی رو پیدا نکردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.nhs.uk/Search/Pages/Results.aspx?___JSSniffer=true&q=acid+attack  
علاوه بر همه ی اینها اسیدپاشی در هرجای دیگه ای از جهان توجیحی برای اسید پاشی در جای دیگه نیست..
اسید پاشی ،مقصر کیست؟ 2
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط پری خانم ، Black_Man
آگهی
اگه منظورتون همون توجیه باشه بله.بحث سر مذموم بودنش نیست.سر رسانه ای شدنشه
که توی هر سایت و وبلاگی زده شده.
با جو سازی و شایعه سازی متهامان صلی تحویل قانون داده نمیشن.
با تشکر..
شاید برداشتنش.بعید نیست.بالاخره ی چیزی بوده قطعا.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط oprah vinfrey
جديدا هم مد شده پسرا با بطرى آب ميوفتن دنبال دخترا... (>_<)
پاسخ
 سپاس شده توسط یگانهA
دوست گرامي لوسيفر، براي پرسش اولتون، هرم قدرت را در گوگل جستجو كنيد و تصوير رو باز كنيد، من نميدونم، اينج چجوري ميشه تصوير گذاشت.
و اينكه  امروزه شرايط اقتصادي در همه ي كشور ها وخيمه و من دوست ندارم اوضاع ايران رو مثل افرادي كه حتي تمام شدن آب حوض خونشونو توطئه ي آمريكا ميدونن باشم يا براي آمدن سيل هم دولت رو متهم كنم.
دولت نقش اساسي داره اما نقش بزرگتر رو اقدامات و وجدان ما بازي ميكنه كه براي بيشتر كردن سودمون دست به هر كاري ميزنيم، از  خوردن مال مردم گرفته تا احتكار و اختلاصو ...
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، یگانهA ، اونی
این نوشته خودتونه

یا از جایی برداشتی

خدایی

(07-12-2014، 1:45)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم سایتای خودشون

ببخشید من تو بحث نبودم این لینکی که داده بودین لینک چیه

اون دختره ایرانی نبود که
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سرپرست جدید وزارت خارجه عراق کیست؟
  پدر شوهری که در دهان عروسش اسید ریخت +عکس!
Shocked درخواست ازدواج مرد اسید پاش به دختر قربانی !
  سرلشکر محمد حسین باقری کیست؟ + تصاویر
  مقصر مرگ کودک7ماهه در شیرخوارگاه آمنه مشخص شُد!
  ماجرای دختری که به دلیل ازدواج اجباری روی خودش اسید پاشید!
  "مرد افسانه‌ای" ارتش سوریه کیست؟ (+عکس)
  دونالد ترامپ: جرج بوش در حادثه 11 سپتامبر مقصر بود
  جانشین ابوبکر البغدادی کیست؟
  آیا مقصر کند شدن وایبر مخابرات است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان