امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟

(01-12-2014، 21:12)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 20:57)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:05)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر شما یه سگ میتونه جای بچه ادمو بگیره؟
سگ خیلی خوبه برای نگهبانی اما نمیتونه جای بچتو بگیره جای مادرتو بگیره نمیتونه
رسانه ها ماهواره ها دارن یه کاری میکنن که مردم به جای این که بچه به دنیا بیارن سگ بیارن بزرگ کنن به سگ بگن بچم؟لباس بدوزن حموم کنن قربون صدقش برن
یعنی هرکی که بچه نمیاره نشسته پای رسانه ها و ماهواره های اجانب بعد تصمیم گرفته سگ بیاره؟
یعنی ذره ای برای شعور مردم ارزش قائل هستی شما؟
یه آدم گنده نگاه میکنه به جیبش و وضعیت مسکن و بلوغ فکری خودش بعد تصمیم میگیره میتونه ازدواج کنه یا نه؟ یا احیانا اگه به این نتیجه رسید که میتونه بعد با هم تصمیم میگیرن که با شرایط بالا میتونن بچه دار شن یا اگه میتونن چندتا؟ به جای صادر کردن توهمای توطئه نگاه کنین به اوضاع مملکت ببینید چی بیشتر باعث وضعیت فعلی میشه!
من همرو نمیگم اقای محترم میگم یه عده.
وقتی ندا میاد تو شبکه من و تو سگ دست میگیره بوسش میکنه نازش میکنه میگه عزیزم بعد سگ میپره میره تو بغل صاحبش صاحبش میگه بچم.خوب این یعنی چی؟
به سگ میگه بچم؟
من از شما یه سوال دارم ایا سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
مگه سگ خرج نداره؟مگه نباید پول غذاشو بدی؟مگه نباید ببری حموم؟مگه نباید براش لباس بدوزی یا بخری؟
خوب اینم خرج داره
چرا ادم به جای این که بچه به دنیا بیاره حیوون نجس بیاره توخونه و خرجش کنه؟
مگه ملت از سگ جای بچه استفاده میکنن؟
اگه همه رو نمیگی که نباید بنویسی مردم میشینن پای ماهواره فلان میشه!
اون داره تفکراتشو تبلیغ میکنه؟ شما هم که کلی رسانه دارید تبلیغ کردید. الان دیگه حرف چیه؟
حرفای منم فقط عامل اقتصادی توش نبود. یکی تو خودش نمیبینه بتونه بچه تربیت کنه. یکی با داشتن همه امکانات دوست داره سگ بخره باهاش بازی کنه. همه جور آدمی تو اجتماع پیدا میشه. درصد کمی هستن که سگ دارن درصد کمتری هم هستن که علاوه بر بچه سگ هم نگه میدارن. ولی درصد بالایی از مردم ماهواره نگاه میکنن. همه که نمیرن دنبا سگ. پس تاثیر ماهواره نیست 
هروقت تحقیق میدانی مستند کردین که هر کس که ماهواره داره من و تو میبینه. بعد تحت تاثیر ندا دوست داره بره سگ بخره یا جای بچه سگ رو میخواد وارد خونه ش کنه تازه میتونین بگین تاثیر من و تو و شخص نداست. اون وقت میتونین بگین ماهواره اثرگذاره رو این قضیه. بعدشم که نمیتونین به زور مردمو از تصمیمشون منصرف کنین هیچ اتفاقی نمیفته!
تنها ندا که نیستش بابا ندا یه نمونشه تو بی بی سی و هزار تا شبکه کوفت و زهر مار دیگه هم دارن مبگن بابا
بچه نیارید من نمیگم که اونا میگن
تو خارج و حتی خود ایران این قدر که واسه سگشونو ارزش قائل هستن واسه بچه هاشون ارزش قائل نیستن
وقتی ازدواج با حیوانات داره رواج پیدا میکنه مد میشه خوب یعنی چی؟
میبینی طرف با حیوانات رابطه جنسی داره!الله اکبر
یا مثلا من دیدم یه اقای سگش مرد بعد پوزشو اورد به صورتش پیوند زد.این کار عقلانیه؟
خداوند به مرد گفت ای مرد تو بدون زن کامل نیستی
به زنم گفت ای زن تو بدون مرد کامل نیستی
اونوقت زن ها و مرد ها تو کشورهای مختلف میان با حیوانات ازدواج میکنن؟
خدا برای چی مرد و افرید؟برای چی زن و افرید؟این دو مکمل همدیگه هستن
یه سگ میتونه همدم و همدل و همراز ادم باشه؟میتونه؟
سگ خوبه برای شکار برای نگهبانی نه برای...
من نمیگم سگ نداشته باشید داشته باشید تو حیاط خونه باشه برای نگهبانی باشه

(02-12-2014، 17:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:05)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 16:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ کس  واسه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه تعیین کنه که چند تا بچه بدنیا بیاره
یا بجای بچه سگ نگهداری کنه!
+نسل عمو وخاله از بین بره هم که به خود خانواده مربوطه که آیا بچشون فامیل میخواد یا نه ،وخیلی وختا هس که بود و نبودشون در یه حدهــ (:
++الان که جمعیت ایران اینقدره وضع اجتماع و اقتصاد اینه وای به حال روزی که جمعیت زیادترم بشه!
رسانه ها ماهواره ها دارن یه کاری میکنن که مردم به جای این که بچه به دنیا بیارن سگ بیارن بزرگ کنن به سگ بگن بچم؟لباس بدوزن حموم کنن قربون صدقش برن
زور چی چی رو میزنی آبجی؟:|
یکی بخواد به جا بچه سگ بزرگ کنه به تو ربطی داره؟
تو بچه دوس داری خو 20بچه داشته باش به کسی مربوط نمیشه!
+مادر من دوست داشته بچه داشته باشه ولی من دوس ندارم و این قضیه حتی به مادرم هم مربوط نمیشه چه برسه به دولت و آدمایی امثال شما!
خب بگن،به شما ربطی داره که مردم به سگ بگن ((عزیزم))؟
شما به بچه ات بگو عزیزم ما به سگ میگیم:|
شما واس بچه ات لباس بخر ما واس سگمون میخریم
هرکس با توجه به شرایط و طرز تفکری که داره واسه خودش تعیین میکنه که سگ داشته باشه یا بچه به هیچ احدی هم ربط نداره
با این اقتصاده پوکیده هم یه نون خور کمتر!:|
شما چرا جوش میزنی خواهر من...
همین امثال شمان که این طرز فکر غلط و فرو میکنن تو کله ادمای دیگه...
الان بزرگ کرن یه بچه هم سخت شده؟
بابا خدا خیرت بده وضع ماها این طوری نیست که برو ببین تو کشورهای دیگه چه خبره...
من نمیخوام تو مسائل اقتصادی و سیاسی برم پس لطف بحث و منحرف نکن.
د
واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟ 3
پاسخ
آگهی
(02-12-2014، 17:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 16:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ کس  واسه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه تعیین کنه که چند تا بچه بدنیا بیاره
یا بجای بچه سگ نگهداری کنه!
+نسل عمو وخاله از بین بره هم که به خود خانواده مربوطه که آیا بچشون فامیل میخواد یا نه ،وخیلی وختا هس که بود و نبودشون در یه حدهــ (:
++الان که جمعیت ایران اینقدره وضع اجتماع و اقتصاد اینه وای به حال روزی که جمعیت زیادترم بشه!
زور چی چی رو میزنی آبجی؟:|
یکی بخواد به جا بچه سگ بزرگ کنه به تو ربطی داره؟
تو بچه دوس داری خو 20بچه داشته باش به کسی مربوط نمیشه!
+مادر من دوست داشته بچه داشته باشه ولی من دوس ندارم و این قضیه حتی به مادرم هم مربوط نمیشه چه برسه به دولت و آدمایی امثال شما!
خب بگن،به شما ربطی داره که مردم به سگ بگن ((عزیزم))؟
شما به بچه ات بگو عزیزم ما به سگ میگیم:|
شما واس بچه ات لباس بخر ما واس سگمون میخریم
هرکس با توجه به شرایط و طرز تفکری که داره واسه خودش تعیین میکنه که سگ داشته باشه یا بچه به هیچ احدی هم ربط نداره
با این اقتصاده پوکیده هم یه نون خور کمتر!:|
شما چرا جوش میزنی خواهر من...
همین امثال شمان که این طرز فکر غلط و فرو میکنن تو کله ادمای دیگه...
الان بزرگ کرن یه بچه هم سخت شده؟
بابا خدا خیرت بده وضع ماها این طوری نیست که برو ببین تو کشورهای دیگه چه خبره...
من نمیخوام تو مسائل اقتصادی و سیاسی برم پس لطف بحث و منحرف نکن.
د
[/quote]
آدمای دیگه تو کلشون مغز دارن و تصمیم میگیرن چیکار کنن
باز گف طرز فکر غلط دِ!!!
طرز فکر غلط من چه ربطی به شما داره؟شما طرز فکر درست داشته باش

نهههههه بزرگ کردن بچه خیلی آسونه مخصوصا با این وضع اجتماع و اقتصاد
کشورهای دیگه جز بعضی کشورای عربی مشکلی به اون صورت ندارن
عربا هم از درد جمعیت زیادشونه
چون یه حرفی زدین که مجبور شدم اینو بگم:|

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، ×LUC i FER× ، Black_Man
نقل قول: الان بزرگ کرن یه بچه هم سخت شده؟
نه تو مملکت ما بزرگ کردن یک بچه یه کار خیلی راحتیه و اشکال کار هم همینه
با دفین هیدرامین میخوابونیم ، با کتک و نعره مجبور به تمکینش میکنیم و یا در حالت عکس خود برده ی حلقه به گوش فرزند میشیم ، جای که باید حمایت کنیم نمیکنیم جایی که نباید بی جا حمایت میکنیم و ...
تربیت فرزند امری بسیار حساس و سخته و لازمه ی انجام اینکار داشتن مهارت و حصله ی فراوانه
تا همین 10 سال پیش که حتی رسانه هم در اموزش شیوه های درست تربیتی کم لطفی میکرد بسیاری از مردم حتی از این قضیه با خبر نبودن
همچنان ملت فقط متولد میکنن و به هر طریق که علاقمندن به این ماده ی خام شکل میدن و وقتی بعد از بیست سال یک فرزند سرکش و بزهکار رو وارد جامعه میکرنن خیلی ارمانی گله مند میشن که چرا  بچه داشتن هم دیگه لطفی نداره و اخر زمان شده  :|

بچه داری امری بسیار دشوار و حساسه. حتی خطیر تر از رانندگی.. مخصوصا چند سال اول تولد که پیشنویس و ضمیر فرد در حال شکل گیریه . و زمانی که والد از دانش لازم برای بزرگ کردن بچه برخوردار نباشه فرزند بدی رو وارد جامعه میکنه که هم برای خودش و فرزندش و هم برای سوشیال بسیار ناسود بر و مضره
این لینک به خوبی بیانگر شکل گیری شخصیت انسان و پیش نویسشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84_%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D8%AA%D9%82​%D8%A7%D8%A8%D9%84#.D8.AD.D8.A7.D9.84.D8.A7.D8.AA_.D8.AE.D9.88.D8.AF
پس پاسخت مثبته بزرگ کردن بچه سخته
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Hitchcock ، Black_Man
(01-12-2014، 20:57)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 19:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی هرکی که بچه نمیاره نشسته پای رسانه ها و ماهواره های اجانب بعد تصمیم گرفته سگ بیاره؟
یه آدم گنده نگاه میکنه به جیبش و وضعیت مسکن و بلوغ فکری خودش بعد تصمیم میگیره میتونه ازدواج کنه یا نه؟ یا احیانا اگه به این نتیجه رسید که میتونه بعد با هم تصمیم میگیرن که با شرایط بالا میتونن بچه دار شن یا اگه میتونن چندتا؟ به جای صادر کردن توهمای توطئه نگاه کنین به اوضاع مملکت ببینید چی بیشتر باعث وضعیت فعلی میشه!
وقتی ندا میاد تو شبکه من و تو سگ دست میگیره بوسش میکنه نازش میکنه میگه عزیزم بعد سگ میپره میره تو بغل صاحبش صاحبش میگه بچم.خوب این یعنی چی؟
به سگ میگه بچم؟
مگه سگ خرج نداره؟مگه نباید پول غذاشو بدی؟مگه نباید ببری حموم؟مگه نباید براش لباس بدوزی یا بخری؟
خوب اینم خرج داره

عزیزم.ما ماهواره داریم.خوبشم داریم.تمام شبکه های جم و بی بی سی و منوتو و نمیدونم هرچیزی که فکرکنی برای عامل استکباره رو داخل ماهواره داریم.ولی من اصلا علاقه ای بهش ندارم.فقط سالی یک بار میرم اخباره مهمش رو گوش میکنم.خودم به هم به شخصه هیچ اعتقادی به بچه ندارم.اصلا بچه دوست ندارم.ولی عاشقه سگم.زندگی با سگ هارو به زندگی با انسان ها ترجیح میدم.چون از خیلی لحاظ از همه ی انسان ها برترن.حالا من همچین علاقه ی تند و تیزی دارم.ماهواره هم نمیبینم.قدرت های استکبار هم روم تاثیر نذاشته.ولی علاقه به سگ دارم.
من خودم به شخصه تو این این موقعیت هیچ غلطی نمیتونم بکنم.چه برسه بخوام ازدواج کنم و بچه دار شم.یک خونه ی الان متری 2 تومنه.خوراک و وسایل خونه هم روز به روز داره گرون تر میشه.یک عروسیه ساده و یک خونه تو پایین شهر و وسایل فوق العاده ساده بخوای تهیه بکنی حداااااااااقل 100ملیون خرجش میشه.حالا به جایه این که برم 100 ملیون بدم میرم یک سگه 100هزارتومنی میخرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، ×LUC i FER× ، Black_Man
(04-12-2014، 0:15){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم.ما ماهواره داریم.خوبشم داریم.تمام شبکه های جم و بی بی سی و منوتو و نمیدونم هرچیزی که فکرکنی برای عامل استکباره رو داخل ماهواره داریم.ولی من اصلا علاقه ای بهش ندارم.فقط سالی یک بار میرم اخباره مهمش رو گوش میکنم.خودم به هم به شخصه هیچ اعتقادی به بچه ندارم.اصلا بچه دوست ندارم.ولی عاشقه سگم.زندگی با سگ هارو به زندگی با انسان ها ترجیح میدم.چون از خیلی لحاظ از همه ی انسان ها برترن.حالا من همچین علاقه ی تند و تیزی دارم.ماهواره هم نمیبینم.قدرت های استکبار هم روم تاثیر نذاشته.ولی علاقه به سگ دارم.
من خودم به شخصه تو این این موقعیت هیچ غلطی نمیتونم بکنم.چه برسه بخوام ازدواج کنم و بچه دار شم.یک خونه ی الان متری 2 تومنه.خوراک و وسایل خونه هم روز به روز داره گرون تر میشه.یک عروسیه ساده و یک خونه تو پایین شهر و وسایل فوق العاده ساده بخوای تهیه بکنی حداااااااااقل 100ملیون خرجش میشه.حالا به جایه این که برم 100 ملیون بدم میرم یک سگه 100هزارتومنی میخرم.
دروغ میگه مث آدمیزاد
صبح تا شب پای ماهواره ست
مردک با 100 هزار تومن جوجه رنگی هم بهت نمیدن چه برسه به سگ
تو با این بودجه ت برو سگ ولگرد بیار بزرگ کن Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا
(03-12-2014، 17:23)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: الان بزرگ کرن یه بچه هم سخت شده؟
نه تو مملکت ما بزرگ کردن یک بچه یه کار خیلی راحتیه و اشکال کار هم همینه
با دفین هیدرامین میخوابونیم ، با کتک و نعره مجبور به تمکینش میکنیم و یا در حالت عکس خود برده ی حلقه به گوش فرزند میشیم ، جای که باید حمایت کنیم نمیکنیم جایی که نباید بی جا حمایت میکنیم و ...
تربیت فرزند امری بسیار حساس و سخته و لازمه ی انجام اینکار داشتن مهارت و حصله ی فراوانه
تا همین 10 سال پیش که حتی رسانه هم در اموزش شیوه های درست تربیتی کم لطفی میکرد بسیاری از مردم حتی از این قضیه با خبر نبودن
همچنان ملت فقط متولد میکنن و به هر طریق که علاقمندن به این ماده ی خام شکل میدن و وقتی بعد از بیست سال یک فرزند سرکش و بزهکار رو وارد جامعه میکرنن خیلی ارمانی گله مند میشن که چرا  بچه داشتن هم دیگه لطفی نداره و اخر زمان شده  :|

بچه داری امری بسیار دشوار و حساسه. حتی خطیر تر از رانندگی.. مخصوصا چند سال اول تولد که پیشنویس و ضمیر فرد در حال شکل گیریه . و زمانی که والد از دانش لازم برای بزرگ کردن بچه برخوردار نباشه فرزند بدی رو وارد جامعه میکنه که هم برای خودش و فرزندش و هم برای سوشیال بسیار ناسود بر و مضره
این لینک به خوبی بیانگر شکل گیری شخصیت انسان و پیش نویسشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84_%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D8%AA%D9%82​%D8%A7%D8%A8%D9%84#.D8.AD.D8.A7.D9.84.D8.A7.D8.AA_.D8.AE.D9.88.D8.AF
پس پاسخت مثبته بزرگ کردن بچه سخته
شما داری به شعور ملت ایران توهین میکنی؟
این همه ادم باسواد و تحصیل کرده تو ایران وجود داره اونوفت شما میگی عرضه بچه بزرگ کردن ندارن؟
حالا همه اینا به فرض محال درست من یه سوال دارم سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
هر چی باشه اون یه حیوونه؟
سگ انسانه؟فردا پس فردا کمک دستت میشه تو پیری؟
اصلا حرف های بی ربط و بی منطق و مزخرفی میزنید ادم میخواد شاخ دربیاره
عزیزم اینا همش بهونس.
شما رابطه ی جنسی با سگو چی میگی؟اینم حتما از بی پولیه.یارو پول نداره زن بگیره اونوقت سگ میگیره...اره؟
خدا چرا زن و مرد و افرید؟این دو مکمل همدیگه هستن.

(04-12-2014، 0:15){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سگ میگه بچم؟
خوب اینم خرج داره

سگ از انسان برتره؟الله اکبر
انسان اشرف مخلوقاته.
اونوقت شما یه حیوون با یه سگ مقایسه میکنی؟
اصلا قابل مقایسه نیستن.
واقعا دارم میبینم که درسته ما تو جاهلیت مدرنیم تازه وضع جاهلیت عرب از ما بهتر بود چون اون بدبختا نمیدونستن حجت زمانشون کیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا
آگهی
شما داری به شعور ملت ایران توهین میکنی؟
این همه ادم باسواد و تحصیل کرده تو ایران وجود داره اونوفت شما میگی عرضه بچه بزرگ کردن ندارن؟
حالا همه اینا به فرض محال درست من یه سوال دارم سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟
اصلا حرف های بی ربط و بی منطق و مزخرفی میزنید ادم میخواد شاخ دربیاره
عزیزم اینا همش بهونس.
شما رابطه ی جنسی با سگو چی میگی؟اینم حتما از بی پولیه.یارو پول نداره زن بگیره اونوقت سگ میگیره...اره؟

--------------------------------------------------------------------------------
ایشون خودشون رو با ما مقایسه میکنن
فک میکنن مام مثل ایناییم...!!
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ
نقل قول: شما داری به شعور ملت ایران توهین میکنی؟

:|

نقل قول: این همه ادم باسواد و تحصیل کرده تو ایران وجود داره اونوفت شما میگی عرضه بچه بزرگ کردن ندارن؟

منکر افراد فرهیخته و توانمدن که این اواخر نسبت به قبل بیشتر شدن نمیشم ولی کسانی که این مهارت رو ندارن در این مملکت بسیارند..
فعلا که بیشتر از نیمی از مردم مملکت ما زندگی ای انگل وار و وابسته ی به دیگری دارن

52 درصد ایرانیان کار نمیکنند

دولت هم ماشاالله پیرو سخنان شما شرایط کار رو در سطح قابل قبولی با درامد و مرتبط با تخصص فرد فراهم کرده و دیگه نور النور شده Smile
نقل قول: حالا همه اینا به فرض محال درست من یه سوال دارم سگ میتونه جای بچه ادم و بگیره؟

نمیدونم کی همچین چیزی گفتم که بهم نسبت میدیش :/
هرکس علاقه ای داره من نه سگ میخوام نه بچه !تو اگر فکر میکنی در دوران پیری نیاز به پرستار داری میتونی ده تا بچه بیاری تو را به سگ دوستی دیگری چکار؟
ضمنا سگ جانوری این چنین که تو معرفی میکنی بیفایده نیست و میتونه خیلی بدردت بخوره..
گاهی هم همین سگ شرف داره به ده تا انسان
نقل قول: سگ از انسان برتره؟الله اکبر
انسان اشرف مخلوقاته.
اونوقت شما یه حیوون با یه سگ مقایسه میکنی؟
اصلا قابل مقایسه نیستن.
واقعا دارم میبینم که درسته ما تو جاهلیت مدرنیم تازه وضع جاهلیت عرب از ما بهتر بود چون اون بدبختا نمیدونستن حجت زمانشون کیه؟

آری dear گاهی سگ از انسان هم بهتره Smile

نقل قول: اصلا حرف های بی ربط و بی منطق و مزخرفی میزنید ادم میخواد شاخ دربیاره

همچنین :/
مشکل تو دگماتیستِ بی رحمیه که چسبیده به سرت و اجازه ی درست اندیشیدن رو بهت نمیده
چرا با جزمیت برخورد میکنی؟ نه سگ ان چنان که میگی بی فایدست یا واجب و نه بچه ... هردوی این ها نیاز به تربیت درست دارن که اگر بلد نباشی جفتشون هم مجوداتی انگل بار میان.. دست اخر تصمیم با خودته! ضمنا توام نگران جمعیت ممکلت نباش جمعیتی که با "سگ" بخواد منقرض بشه همون بهتر که به فنا بره. اگر اینطوری بود تاحالا اروپا و امریکا فسیل میشدن و ما هم از دست استکبار جهانی راحت Smile
چون جمعیت کم شده و اقتصاد هم مقاربتیــ.. ببخشید مقاومتی. . . ، دلیل نمیشه من هم جهاده نکاح راه بندازم و در راستای لا پوشونی گندهای معظم له بی چونو چرا دو تا دوتا بچه بیارم
نقل قول: شما رابطه ی جنسی با سگو چی میگی؟اینم حتما از بی پولیه.یارو پول نداره زن بگیره اونوقت سگ میگیره...اره؟

هرکی بوده امارشو بده سازمان حمایت از حیوانات در بیشتر مناطق اونجا حیوون ازاری هم جرم محسوب میشه و مثل این مملکت نیس که سگ کشی رواج داشته باشه
حیوان خواهی یک نوع ناهنجاری جنسیه که قدمتش هم ورای قرون اخیره و در منطقه ی خاصی از دنیا هم خلاصه نمیشه.. توی روستاهای همین مملکت هم کما کان خبره این چیزهارو میشنویم :/
جان کلام اینکه  dear ، حق انتخاب با خود فرده.. دوستهایی که در این تاپیک اینقدر با جزمیت رفتار میکنن یک مقدار اخلاق رو رعایت کنن و نه به کسی که به سگ علاقمنده انگ سگ بازی بزنن و نه به کسی که بچه نمیخواد چیزی رو تحمیل کنن، این رفتارها روی بچه هاتون هم تاثیر میزاره..
هرکس مختاره کاری که میخواد بکنه.. منم با دوست دُختَرَم به خوبی هم دیگه رو تکمیل کردیم و با خوبیو خوشی نسبی ای گذران زندگی . . : )

ابلها مردا عدوی تو نیستم من انکار توام

یادت بخیر شاهینهـ شهر
يه هاله ي مقدس رو سر مترسک!

يکي بزغاله مي بينه همه رو ! يکي هم سگ !

شکم سير و مغر پير و انقلاب مخملي !

چريک کت شلواري و چه گواراي فکلي !

سياسياي مست و مستاي معتقد !

دکتر و پرفسور با پيشوند سيد !

مفتي بي ريشه و ريشه ي مفتي ! امت گشنه !

کرم و کلام کذب و کشف و کتاب کهنه

دولت بيمار ! ملت بيزار ! مدير غايب

جوون و جلق و جهاد اکبر و امام نائب

شهيد زنده و زنده هاي مرده بي کفن

چماق و چراغ ِ دين چلغوزاي بي وطن

فردوسي ! خط امامي با سربند يا زهرا

حافظ ! يه بسيجي کلاچ به دست سر کوچه ها

حقوق بشر بشر بي هدف هاي شيرين

تلفيق مسجد با نماي کاخ سفيد کرملين

فمينيست مردونه ! حق زن مي شه بازيچه !

فالاچي با دامن ميني ژوپ و سبيل نيچه

" این ینی نقش من تو فیلم زندگی سگی رول یه جنازه که زندس به همین سادگی "
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Black_Man ، F A R ! N
یه حرفی زدم قبلا
خواستم لینکشو بفرستم
تو لیست سیاه قرار داده بودید

نتونستی بخونی
خوب بود
دادم محسن بفرسته...
جوابت اون جاعه

شما دلت میخواد سگ بذار جای بچت

به کسی ربط نداره
اگه من ابلهم به حرف گربه سیاه
بذار باشم
خدا رو شکر دشمن خدا و امام حسین این حرفو زد

گفتی سگ از انسان بالاتره؟

شما رو نمیدونم...
ولی ما خلیفه اللهیم
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، mohsenniceboy
نقل قول: به کسی ربط نداره
اگه من ابلهم به حرف گربه سیاه
بذار باشم

http://www.shereno.com/14104/13600/135358.html

http://www.vajehyab.com/moein/%D8%B9%D8%AF%D9%88
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برهنه میشود گلشیفته ایا نامش ازادیست؟همه چی داره
  یه جمله واسه خدا بنویس؟؟؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  چقدرخدا پیش تو اعتبار داره؟
  خنده داره یا تاسف آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه سوال هرکی تونست جواب بده شارژ دوتمنی جایزه داره
  سلامتی جهنمی که جنیفر لوپز داره!
  تعریف ادیان ابراهیمی (واقعا تعریف سختی داره هر کسی نمی فهمه)
  میگن تصویرش کاریزما داره.مردمو از راه به در میکنه!
  چه لذتی داره این حجاب!...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان