امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوئیز سوارز: در برنابئو احساس کردم از لحاظ تاتکتیکی گم شده ام!

لوئیز سوارز: در برنابئو احساس کردم از لحاظ تاتکتیکی گم شده ام! 1

لوئیز سوارز روز گذشته در آستانه سفر بارسلونا به آمستردام، مصاحبه ای با رائول لیمویس خبرنگار RAC-1 داشت.

توپ طلا: "این توجه هرکس را به خود جلب می کند، همانطور که جرارد پیکه گفت، و آنچه که به من گفت این است که آنها در سخت ترین لیگ دنیا یا در یکی از سخت ترین لیگ های دنیا به عنوان بهترین بازیکن به من رأی دادند. من همچنین بیشترین گل زده را در تمام لیگ های اروپایی داشتم. اما من ترجیح می دهم قبل از گفتن چیزی سکوت کنم چرا که هر بار صحبت کرده ام احتمال به وجود آمدن مشکل نیز بوده است."

دیدار مقابل سلتاویگو: "وقتی توپ نمی خواهد وارد دروازه شود، خب، قرار نیست که وارد دروازه شود. بدیهی است که برخی چیزهای خوب و بد انجام شد که باید آنها را اصلاح کنیم."

اولین بازی در برنابئو: "با گذشت زمان شما بیشتر عادت می کنید. من مدت کوتاهی همراه با تیم تمرین کردم. در برنابئو احساس کردم که از لحاظ تاکتیکی گم شده و آشفته ام و به خوبی هماهنگ نشده ام. این هفته برای بهبودی کار کردیم."

مسی: "حتی با وجود اینکه برخی افراد در مورد او شک و تردید دارند، همه می دانند که او چه چیزهایی برده است. بازی کردن در کنار آنها، با نیمار، اینیستا یک افتخار است. آنها باید مکمل هم باشند."

رابطه با مسی و ماسچرانو: "فرهنگ های اروگوئه و آرژانتین مشابه است. نوشیدنی ها، عصر ها همراه با خانواده خوب هستند و به شما دلگرمی می دهند. نه به خاطر اینکه او لئو است، بلکه چون اهل آمریکای جنوبی است و خیلی جمع می شویم."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیز سوارز: در برنابئو احساس کردم از لحاظ تاتکتیکی گم شده ام! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  تقلب لوئیس سوارز برای رفتن به سری
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد(عکس)
  ناظمی: اسامی مربیان بزرگی که در فوتبال مطرح کردم تخیل نبود
  ۲ ماه بدون سانتیاگو برنابئو
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  امری: باید شخصیت نیمار را درک می‌کردم
  جان تری: درباره تورس اشتباه می‌کردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان