امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سنگی که نام مبارک «حسین» بر روی آن نقش بسته است + تصویر (برا من ک جالب بود)

سنگی که نام مبارک «حسین» بر روی آن نقش بسته است(با تصویر):

SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز»، تاکنون هدایا و نفایس بسیاری به موزه آستان مقدس حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) اهدا شده است اما به تازگی قطعه سنگی با عمری بیش از ۲۵۰ هزار سال به آستان مقدس اهدا شده است.این سنگ با ارزش از معدنی در یکی از کوه‌های لبنان یافت شده و بر روی آن نام «حسین» بصورت طبیعی نقش بسته است.

سنگی که نام مبارک «حسین» بر روی آن نقش بسته است + تصویر (برا من ک جالب بود) 1

اهداءکننده این سنگ گفت: برای آگاهی از قدمت این سنگ به دانشگاه‌های معروف لبنان از جمله دانشگاه آمریکایی – لبنانی رفتم؛ پس از اجرای تحقیقات توسط زمین‌شناسان، مشخص شد که این قطعه سنگ عمری بیش از ۲۵۰ هزار سال دارد. پس از اینکه از ارزش این سنگ آگاه شدم، تصمیم گرفتم که آن را به موزه آستان قدس حسینی اهدا نمایم.شیخ عبدالمهدی کربلایی تولیت آستان حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) و نماینده آیت الله سیستانی نیز از این قطعه سنگ باارزش دیدن کرد.
منبع: ابنا

راست و دروغش با خداس.من این مطلبو جایی خوندم.جالب بود.گفتم شاید شما هم خوشتون بیاد.درمورد راست و دروغ بودنش بحث نکنید. ممنونم.

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead-Girl ، ᖇᗩᖺᗩ ، P!nk Directioner ، سوگولی ، رجب 12354 ، ×●SomeOne●× ، mr.destiny ، L²evi ، чернаяЛуна ، ارش خان ، محمد2000 ، *_*
آگهی
ایول بابا معجزه...
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
خب الان درمورد راست و دروغش بحث نکنیم راجع ب چی بحث کنیم:\
حالا راستہ یا دروغ:\
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  کدام امام بزرگواربودند که درطول عمر مبارک خود موفق به زيارت خانه خدا نشدند؟
  آیادر منابع تاریخی به صراحت ازدختری به نام رقیه(س)برای امام حسین (ع) نام برده شده؟
  25 حدیث درباره مقام کربلا و امام حسین (ع)
  آیا روز سیزده محرم امام سجاد(ع) امام حسین(ع) را دفن کردند؟
  درباره ی ذولجناح ( اسب امام حسین ) بیش تر بدانیم ...
  از شرایط امر به معروف و نهی از منکر،نداشتن خطر جانی یا مالی است.چگونه امام حسین(ع)...
  خواص و فواید انگشتر عین , +تصویر انگشتر عین علی
  حدیث در مورد ثواب فضیلت امام حسین و عاشورا
  مگر شما اعتقاد ندارید که امام حسین علیه السلام اکنون در بهشت است و دشمنان او در جه..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان