نظرسنجی: ناراحت شدین از این خبر؟
بله
نه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرتضی پاشایی آروم بخواب اسطوره موسیقی(بیوگرافی)

بیوگرافی مرتضی پاشایی از زبان خودش
مرتضی پاشایی هستم متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰ ساکن غرب تهران (آریا شهر) و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص و مبهمی داشتم.
 و میدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.در سن ۱۴ سالگی موسیقی رو با زدن گیتار شروع کردم ولی درحین کار با مخالفت خانواده مواجه شدم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرتضی پاشایی آروم بخواب اسطوره موسیقی(بیوگرافی) 1
بیوگرافی مرتضی پاشایی/ تصاویر مرتضی پاشایی

ولی بازم با پای فشاری های خودم وعلاقه ای که به موسیقی داشتم سر از کر باز نزدم وهرگز پشیمون از ادامه راه نشدم. وبه این کار ادامه دادم و خوب الان چند سالی هست که دیگه این کارو به صورت حرفه ای دنبال میکنم و اصولا تمام وقتم رو صرف این کار میکنم تا بتونم بهترین کار با کیفیت عالی بیرون بدم و به هیچ عنوان کارم رو سطحی دنبال نمیکنم.
بیشتر موزیک های خارجی گوش میدیم علاقه زیادی هم به مصاحبه کردن ندارم. دوست آروم و بی سرو صدا بیام بالا برخلاف دیگران خصوصیات اخلاقی من یا همیشه خیلی آروم هستم یا خیلی شوخی میکنم. با هرکسی نمی تونم بسازم خیلی حساس هستم.

آغاز فعالیت هنری مرتضی پاشایی
مرتضی پاشایی از سال ۱۳۸۹ با انتشار اینترنتی قطعات خود شروع به کار کرد، او با قطعه یکی هست به شهرت رسید. مرتضی پاشایی را پیرو سبک شادمهر عقیلی و محسن یگانه می‌دانند. مرتضی پاشایی در پاییز سال ۱۳۹۱ با انتشار آلبوم یکی هست به جمع خوانندگان آلبوم دار پاپ ایران پیوست. به اعتقاد خیلی از کارشناسان مرتضی پاشایی پدیده سال موسیقی پاپ فارسی بود.

آلبوم‌های مرتضی پاشایی
یکی هست: نخستین آلبوم مرتضی پاشایی که در سال ۱۳۹۱ منتشر شد. این آلبوم دارای ۱۲ قطعه است. ترانه سراهای این آلبوم، مهرزاد امیر خانی و علی بحرینی هستند. آهنگسازی این آلبوم را خود مرتضی پاشایی انجام داده و کار تنظیم را نیز مرتضی پاشایی و میلاد ترابی انجام داده‌اند.

تک آهنگ‌های مرتضی پاشایی
-روز برفی (همراه با محمدرضا گلزار) -ادعای عشق (نسخه غیر رسمی) - عصر پاییزی - بغض (تقدیم به بنیامین بهادری) - جاده یک طرفه - نفس - به گوشت میرسه - بزار بگم - چند روز - چشمای من - چطور دلت اومد - دل من دل تو - دروغ دوست داشتنی - عشق من - گریه کن - ماه من - من و ببخش - مثل شیشه - میخوام بگم - می‌میرم - تقصیر - تو فکرتم - تو راست میگی - یادته - یکی هست - زیادی - شاید بپرسی -ستایش -گل بیتا -روتو برگردون -حالا اومدی -تورفتی -گل اطلسی -بزار بگم -ماه من -قسم -آدم کش -ادم آهنی

بیماری مرتضی پاشایی
مرتضی پاشایی خواننده پاپ کشورمان مدتی است که با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می کند وی بر اثر بیماری گوارش مدتی در بیمارستان بستری شد  و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

«مرتضی پاشایی» درگذشت
«مرتضی پاشایی» خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری مهلک سرطان در تاریخ بیست و سوم آبان 1393 دارفانی را وداع گفت.

عکس هایی از مرتضی پاشایی
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرتضی جان این آهنگتو گذاشتم تا بدونی درسته که رفتی اما گوشه قلبمون همیشه هستی و آهنگ خودت تقدیم به خودت
متن  اهنگ مرتضی پاشایی به نام نگران منی ( ماه عسل )
.
♫♫♫♫♫♫♫♫♫
تو به جای منم داری زجر می کشی
یکی عاشقته که تو عاشقشی
تو به جای منم پُره غصه شدی
نذار خسته بشم
نگو خسته شدی..
 .

.
نگران منی که نگیره دلم
واسه دیدن تو داره میره دلم
نگران منی مثل بچگیام
تو خودت می دونی من ازت چی می خوام
مگه میشه باشی و تنها بمونم
محاله بذاری محاله بتونم
دلم دیگه دلتنگیاش بی شماره
هنوزم به جز تو کسی رو نداره
عوض می کنی زندگیمو
تو یادم دادی عاشقیمو
تو رو تا ته خاطراتم کشیدم
به زیبایی تو کسی رو ندیدم
نگو دیگه آب از سر من گذشته
مگه جز تو کی سر نوشتو نوشته
تحمل نداره نباشی
دلی که تو تنها خداشی
♫♫♫♫♫♫♫♫♫
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد
یه شب از همه چی به خدا گله کرد
یهدفعه به خودش همه چی رو سپرد
دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
مگه میشه باشی و تنها بمونم
محاله بذاری محاله بتونم
دلم دیگه دلتنگیاش بی شماره
هنوزم به جز تو کسی رو نداره
عوض می کنی زندگیمو
تو یادم دادی عاشقیمو
تو رو تا ته خاطراتم کشیدم
به زیبایی تو کسی رو ندیدم
نگو دیگه آب از سر من گذشته
مگه جز تو کی سر نوشتو نوشته
تحمل نداره نباشی
دلی که تو تنها خداشی..
یه فیلسوف بزرگ
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، Shervin_ST ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ❤уαѕαмιη❤ ، مهربان ترین دختر دنیا ، آرامش ، Dead-Girl ، ستاره مشرق زمین ، بابامنم دیگه ، Mïņ̃†êR ، Aiden Pearce ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ARBADE ، amir mohammad13 ، 30Ḱᗩᔕ ، sober
آگهی
خیلی سخته کسی که یه روز با شنیدن صداش بغضت میشکست حالا دیگه نباشهcrying
پاسخ
عاشقتم امپراطور
پاسخ
صدایت برایم همیشگی خواهدماند.........
بهشت نصیبت باد
لب مرزچشمانت ایستاده ام
بستگی به توداردکه نگاهم کنی یانکنی
اگرنگاهم نکنی ازمرزچشمانت سقوط میکنم وزندگی من تمام میشود
ولی نگذاراین گونه تمام شودعشقی که مدت هادردل خودم وخودت لبریزبوده
نگاهم کن تاعشقمان بیشتراوج بگیرد
هیچوقت نگذارازچشمانت سقوط کنم
همیشه نگاهم کن...
پاسخ
دل دنیا رو خون کردی مرتضی پاشایی آروم بخواب اسطوره موسیقی(بیوگرافی) 1

که اینجوری تو رفتی

تموم دلخوشی هامو

تو با رفتن گرفتیمرتضی پاشایی آروم بخواب اسطوره موسیقی(بیوگرافی) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، sober
هعیییییییییییییییییی چی بگم دیگه صدام در نمیاد...
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
آگهی
منتقل شد!
پاسخ
 سپاس شده توسط ARBADE ، sober
آخ آخ 
وقتی عکسای قدیمیشو با عکسای الآنش مقایسه می کنم اشکم در میاد 
سرطان چقدر بده crying
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، sober
بابا چه جوری آروم بخوابه بدبخت!!! شما که این چند روزه اونقدر غوغا بپا کردید که روحش در اضطراب بود!!! با این همه سرو وصدا انتظار دارید راحت بخوابه؟!!!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان