امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلنوشته آرمین2afmبرای مرتضی پاشایی

سال پیش اولین بار مرتضی را دیدم. رفتم استودیوی مرتضی و یکی از هیت ترین آهنگ هایم یعنی «چیزی شده» را در استودیوی او ضبط کردم. آن موقع هنوز «یکی هست» را منتشر نکرده بود. «یکی هست» را برایم خواند و نظرم را خواست. خیلی از آهنگش خوشم آمد و گفتم این آهنگت حتما می گیرد. گفت می خواهد مجاز شود. قبلش چند کار بیرون داده بود اما قصدش این بود که مجوز بگیرد و کارش را به صورت رسمی ادامه دهد.

البته نهایتا پیش از گرفتن مجوز، قطعه «یکی هست» منتشر شد و خیلی هم گل کرد و سرنوشت کاری مرتضی را رقم زد. از همان زمان و پس از آشنایی، رابطه خیلی گرمی با هم پیدا کردیم. خیلی با هم رفیق بودیم. خیلی هم مرا دوست داشت. به من می گفت کارهایت را دوست دارم و همیشه نسبت به من ابراز علاقه می کرد و همیشه لطفش شامل حالم بود. من هم خیلی از صدایش و ساز زدنش خوشم می آمد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلنوشته آرمین2afmبرای مرتضی پاشایی 1

وقتی آلبومش منتشر شد، انگار بال درآوردم. انگار آلبوم خودم است اما این آدم اینقدر بامعرفت بود که هیچ فرقی با قبل مجاز شدنش نکرد. من با خیلی از خوانندگان و اهالی موسیقی مراوده دارم اما کمتر پیش می آید کسی مثل مرتضی شود.

وقتی اولین کنسرتش را برگزار کرد، مرا به عنوان میهمان ویژه به کنسرتش دعوت کرد. جالب است که شب قبل کنسرتش هم جایی بودیم؛ ساز زدیم و با هم خواندیم و خیلی بهمان خوش گذشت. فردایش هم رفتم به کنسرتش و از اجرایش کلی لذت بردم.

ازدحام جمعیت در کنسرتش به حدی بود که شوکه شدم. اینقدر خوب مرا معرفی کرد که نمی دانستم چه کار باید بکنم. با خودم می گفتم که بقیه همکاران هیچ وقت اینطور برخورد نکرده بودند. خیلی برایم جالب بود. معرفت یک انسان تا کجا می تواند باشد. آن زمان موقعیت ما مثل امروز نبود و خیلی از مردم هم نگاه شان به خوانندگان غیررسمی مثل امروز نبود اما او همان حرف هایی را که قبلا در جمع های خصوصی درباره من می گفت، تکرار کرد.

محو مرام و معترفتش شده بودم. رفتم یک استیج و بهش گفتم به تو افتخار می کنم که به این نقطه رسیدی که اینطور ترانه هایت را همه مردم می خوانند. به خدا قسم این حرف ها را به دلیل از دنیا رفتن مرتضی نمی گویم. من کلا دو گفتگوی مطبوعاتی داشته ام که هر دو قبل از درگذشت مرتضی عزیز بوده که یکی اش هم با تماشاگران بوده؛ در هر دو گفتگویم هم تنها نامی که آورده ام، اسم مرتضی است.

عاشقانه دوستش داشتم و عاشقانه به کارهایش گوش می کنم. اسطوره بود، اسطوره تر شد و اسطوره می ماند. امیدوارم همه خوانندگان کشور ما اینقدر مثل مرتضی خوب و سالم زندگی کنندکه اینطور وارد قلب مردم شوند. روحش شاد.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط PįŋK ĞįŘł ، پرنسس ارزوها ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Marjan-A ، باران20 ، ×●SomeOne●× ، Ghazaleh Kaviani ، خیس خاطره ، sara mehrani
آگهی
cryingروحش شاد

پاسخ
 سپاس شده توسط Marjan-A ، باران20
cryingcryingcryingcrying

پاسخ
قشنگ بودcryingSad
پاسخ
khoda rahmatesh kone
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  مرتضی پاشایی فوت کرد :(
Music اهنگ مرتضی اشرفی شوخی شوخی
Music آلبوم ایوار از مرتضی شیرکوهی منتشر شد
  روایت مرتضی گودرزی از دوران طلایی موسیقی خراسان
  شعر از خودم بر وزن اهنگ های مرتضی پاشایی<نسخه ی دوم>
  «مرتضی باقرنژاد» معاون دفتر موسیقی شد
  ست لباس مرتضی پاشایی + تصاویر
  مصاحبه با بادیگارهای آرمین 2AFM و مرتضی پاشایی
  خانواده مرتضی پاشایی با آلبوم 18هزار تومانی راه درآمدزایی را پیدا کردند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان