امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن

چیش جالب نی؟
این که ستاره گرفتن سخت میشه ورحمت میخاد؟Angel
طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن 6
 سپاس شده توسط ghazal.k ، REZA.N.A ، Apathetic
آگهی
فک کنم باید یه 5-6 سالی فعالیت کنیم تا بشیم 5 تا پلاتینی....اما به نظرم خیلی جالبه....من تو هیچ انجمنی تا حالا ندیدم اینطوری
در آتش رهایم ، خدا شاهد است !
به غم مبتلایم ، خدا شاهد است !
شب است و دل و بیکسی ، وای من !
به درد آشنایم ، خدا شاهد است
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، poorman ، REZA.N.A ، Apathetic
خب خوشبختانه دوستان اقده ی ستاره ندارن واجباریم به گرفتن 5ستاره نیستAngel
 سپاس شده توسط Apathetic
شما هنوز یک ستاره پلاتینی داری، چون هنوز رتبه های بعدی آزاد نشده.
با ازاد شدن رتبه های بعدی، ممکن هست افرادی که ارسالهای بیشتری دارند ستاره های طلایی و پلاتینی بیشتری بگیرند (رتبه های بالای 5)

شاد و پیروز باشید

(04-10-2012، 18:45)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم طرحه یکمی الکیه!Confused

من 1971 ارسال دارم فقط یکی ستاره دارم،یعنی خدا میدونه چقدره دیگه باید فعالیت کنم تا دو ستاره شم!
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
اقا بدرد نمی خورهSmile
 سپاس شده توسط REZA.N.A
خیلی هم خوبه 10-20 سال دیگه منم یه پلاتینی میگیرمBig Grin
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط *larmes de Feu*
آگهی
نیاز نیست به رتبه ی 5 ستاره ی پلاتینی برسید.
هدف اصلی طرح این هست که افرادی که از رتبه ی 5 ستاره طلایی بالاتر هستند، بتونن ستاره های بیشتری داشته باشن تا رتبه ی اونها مشخص باشه.

(05-10-2012، 21:05)ghazal.k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم باید یه 5-6 سالی فعالیت کنیم تا بشیم 5 تا پلاتینی....اما به نظرم خیلی جالبه....من تو هیچ انجمنی تا حالا ندیدم اینطوری
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ✘ kArTeL ✘
(05-10-2012، 21:05)ghazal.k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5-6سال؟؟؟؟؟؟؟بابا من الان یه ستاره ی پلاتینی دارم2-3 ماه بیشتر نیست که دارم تو انجمن فعالیت میکنم.تازه اوایل زمانی که تو فلشخور عضو شدم همش تو بازی هاش بود تازه فهمیدم انجمنم داره!
خوب، ولی اشتباه...
حالا همشون روهم که چی بشهBlushBlush
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس با این حساب تا مدیر شدن خیلی راه

پس با این حساب تا مدیر شدن خیلی راه
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده... اعتراف به عشق‌های نهان و شگفتی‌های بر زبان نیامده

فردای من، خیلی وقته که گذشته ازش / آب شدُ ریخت روی گونه‌های من

مثل دونه‌های برف / مهم نیست چی می‌شه بعدش / این مهمه که هنوز زندم

من همونم که بعدِ مرگش / همه می‌گن که هنوز زنده‌ست

من اَشکامُ به‌تو دادم / دیدم چشما همه تو خوابن

قبر ساختم از اُتاقم / نفسم حبس شد / بدنم سر شد / ولی روحمُ گرم نگه داشتم رو اجاقمم

من همیشه بازنده بودم روی کاغذ / ولی همیشه جلو رفتم توی راهم

این دنیا با من بَد بود / تاسم عددش کم بود / هنوز نباختم این غمارُ نه نه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش اختصاصی کردن مطالب انجمن(همه بخونن)
  قوانین "اصــلی" انجمن
Wink بهترین روش ارسال صحیح و بهینه مطلب در انجمن
  طریقه سرچ کردن در انجمن
  اضافه شدن دو سیستم اطلاعیه ها و تگ کردن به انجمن
  طریقه برداشتن لینک در انجمن
  ایا میدانستید های انجمن های فلشخور
  تبدیل خودکار لینک ویدیوهای آپارات برای نمایش در انجمن
  انجمن فلشخور سه ساله شد!
  درباره ی درگیری بین کاربران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان