امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط وایبر خطر نیست

اقای سرباز خدا حرلف هاتون پرادوکس داره
کفتید یهودی ها تبلیغ نمیکنن چون بقیه رو بی روح میدونن تا بیان یهودی بشن
بعد نوشتید
یوهنا میاد همه ی دنیارو یهودی میکنه؟
انسان دشمن ان چیزی است که نمی فهمد Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
آگهی
(20-02-2015، 7:03)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای سرباز خدا حرلف هاتون پرادوکس داره
کفتید یهودی ها تبلیغ نمیکنن چون بقیه رو بی روح میدونن تا بیان یهودی بشن
بعد نوشتید
یوهنا میاد همه ی دنیارو یهودی میکنه؟

یوحنا بعد ظهورش این کارو میکنه
تا اون موقع خودشون رو یهودی نگه میدارن

چون یوحنا بنی اسراییل رو مسلط بر همه اقوام دنیا میکنه

(20-02-2015، 5:56)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بحران 2008 فقط برای قدرتنمایی اسراییل در برابر کنگره امریکا بود

میسه بپرسم ابن جمله رو از کی شنیدی؟؟؟

نشنیدم

میتونید بپرسید...
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط وایبر خطر نیست 3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط وایبر خطر نیست 3

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، خخخخ
خواهشا زمانی که اطلاعات کافی درمورد یهودی ها ندارید بیخود جو ندید!!!!

توصیه میکنم کتاب(شناخت یهود)رو بخونید حتما!!!!!

من حرف هایی روکه الان میزنم بر طبق سند میگم!

یهودی ها میگن که قسم دروغ حوردن جایز است مخصوصا در معاملات با غیر یهود!!!

اونا میگین که تا میتوانید از غیر یهود بکشید و چنانچه قدرت کشتن او را داشتید و او را به قتل نرساندید،مرتکب خلاف شرع شده اید!!!

همچنین اونا میگن که تعدی و تجاوز به ناموس غیر یهودی مانعی ندارد.زیرا کفار مثل حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست!!!!

بازم بگم؟؟؟؟

جهت اطلاع از افکار یهودیان و تهمت و دروغ هایی که نسبت به ساحت مقدس انبیاء زدند،سبب انحراف بسیاری از مردم شدند و پیامبران زیادی را به قتل رساندند و برای آگاهی از روحیه استکباری و سلطه جویی آنان بر سایر ملل،به جزء اول تفسیر سوره بقره و نیز آیات یک تا صد و بیست سوره آل عمران و اکثر ایات سوره مائده و ایات دیگر قران کریم مراجعه فرمایید.
فقط وایبر خطر نیست 3
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، Mr.Unnamed ، bahare_021
دشمنان خدا را نمیابی
مگر کفار و یهود
شیعیان امامم لذت ببرن
فقط وایبر خطر نیست 3

فقط وایبر خطر نیست 3

پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ
نقل قول: یهودی ها میگن که قسم دروغ حوردن جایز است مخصوصا در معاملات با غیر یهود!!!

اونا میگین که تا میتوانید از غیر یهود بکشید و چنانچه قدرت کشتن او را داشتید و او را به قتل نرساندید،مرتکب خلاف شرع شده اید!!!

همچنین اونا میگن که تعدی و تجاوز به ناموس غیر یهودی مانعی ندارد.زیرا کفار مثل حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست!!!!

بازم بگم؟؟؟؟
همینا رو درباره مسلمونام میگم دختر خانوم!!!!
همین حرفارو(دقیقا همین جمله ها رو) درباره جنگ های صدر اسلام و پیامبر هم میگن! تازه اسناد اونا خیلی محکمتر از اسناد رو نشده شماست =))))
ولی همه ما مسلمونا میدونیم که امروزه فقط بخش کوچکی از دنیای اسلام داعش و طالبان و گروه ها و فرقه های تروریستی این عقیده رو دارن!
تو یهودم شاید همچین عقاید افراطی باشه ولی قظعا بخش کوچکی ازش رو تشکیل میده ایین اصلی یهود این کارا رو نفی میکنه!
شما تو هود قرآن که کتاب اسمانی ماست ببینید میفهمید از این ایات که فرمان قتل میده زیاده ولی وقتی ما میایم میگیم امثال شما میگن برو تفسیر آیه رو بخون اشتباه برداشت کردی .-.

درضمن اون کتابی که گفتید نوشته چ کسیه؟؟؟  مدارکی تو اون کتاب بیان شده و دلایلش رو بیان کنید لطفا

پ.ن: اسنادتون تو حلقم!!! بیشتر به نظر میرسه ی سری حرفا رو از سایتایی مث ظهور 12 کپی کردی اینجا!!!!
لطفا وقتی همچین ادعاهای سنگینی میکنید منابع محکم بیارید

(20-02-2015، 9:01)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 5:56)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بحران 2008 فقط برای قدرتنمایی اسراییل در برابر کنگره امریکا بود

میسه بپرسم ابن جمله رو از کی شنیدی؟؟؟

نشنیدم

میتونید بپرسید...

گرفتی مارو .-.
نکنه خودت به این نتایج مهم رسیدی؟؟؟
یه منبعی یه دلیلی یه سندی یه چیزی بهم بده 
که من فردا تو یه بحث شرکت کردم گفتم آقا بحران 2008 کار اسراییل بوده
گفتن مدرکت چیه نگم سرباز خدا گفت .-. یا برید خودتون پیدا کنید =))))
فقط وایبر خطر نیست 3
The music feels better
فقط وایبر خطر نیست 3

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، ×LUC i FER× ، sevda0
سندش محکمه...

شما ناراحت و نگران نباش

کاری نداره یه سرچ ساده...
............
اسلام رو داعش ندونید
شیعیان امامم لذت ببرن
فقط وایبر خطر نیست 3

فقط وایبر خطر نیست 3

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
آگهی
شما که فقه نخوندید اظهار نظر میکنید
کافر شامل افراد مختلفی میشه
طبق احادیث مختلف
............
شما مجبور به پذیرشش نیستید
سند من محکمه!
شیعیان امامم لذت ببرن
فقط وایبر خطر نیست 3

فقط وایبر خطر نیست 3

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
ایمان هیچ ربطی به این نداره. جایگاه ایمان قلبه وهر چیزی که تو قلب باشه.ایمان یه چیز قلبیه.
پاسخ
این بازی رو کرده بودم اعصاب میخواست که منم نداشتم ولی ممنون برای اطلاع رسانیت ( :

Bring it on back to me

فقط وایبر خطر نیست 3
پاسخ
اسپم ها پاک شد ..

و اینکه اگر اینجوری که شما میگی باشه پس از کامپیوتر هم نباید استفاده کنید چون خیلی از قطعاتش از جمله هارد رو همین اسراییلی ها میسازن p345

البته قبول دارم که بعضی چیزا رفته رفته روح آدم رو نابود میکنن و هدف یهودیام همین هست.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  آشنا نیست؟!
  هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  قیامت جای عذرخواهی نیست!
  هرکس از سنت من دوری کند از من نیست
  دعا، تنها خواندن خدا نیست، بلکه عرصه شناخت او به عنوان قادر مطلق است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان