امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست

مرسی..
پاسخ
آگهی
نقل قول: لینک دموکراسیت هم وا نمیشه اصلاح کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیبرال دموکراسی

نقل قول:
برای سند f16 ها هم کمی وقت لازم دارم صبر کن ولی اطمینان دارم

باشه تو راس میگی... اینهمه منابعم پشمکن لابد...
ولی بحث در این مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا باید باشه تا مدیرا گیر ندن...
سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست 16
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، sevda0
ول کن باو |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آخه بحث ما به هیچ کدوم از این دوتا جا نمی خوره بیشتر شیبیه گفتگو آزاده
چه دعایی کنمت بهتر از این؟
که کنار پسر فاطمه هنگام اذان
سحر جمعه ای از این ایام
پشت دیوار بقیع ، قامتت قد بکشد
به دو رکعت صلواتی که نثار حرم و گنبد پر پا شده حضرت زهرا بکنی
پاسخ
(06-02-2015، 20:34)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ول کن باو |:

ول نکن ماو
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
پاسخ
 سپاس شده توسط seied110
RE: لغو قرار داد 300 فروند اف16 ایران(نگاهی به تاریخ نیرو هوایی)نمی دونم لیبرال دموکراسی چه ربطی به این پست داره ولی حالا که می خوای اینجا جوابتو می دم :
لیبرال دموکراسی معمولا متشکل از دو یا چند حزبه ، یعنی قدرت بین چند تا حزب رد و بدل میشه و مردم فقط می تونن بین اون ها انتخاب داشته باشن و نه انتخاب آزاد خودشون رو
به نظر شما آیا یک کارگر ساختمانی ساده با یک دکترای جامعه شناسی برابر اند که حق رای یکسان داشته باشند ؟ یا یک انسان 18 ساله با یک مرد 90 ساله از لحاظ تجربه برابراند؟ پس این ظلم است 
در دموکراسی همه حق رای ندارند مثلا سن های پایین و همه جامعه رای نمی دهند مثلا در آمریکا بنابراین چندی از مولفه ها دموکراسی زیر پا گزاشته می شود
در دموکراسی محدودیت های خاصی از لحاظ قانونی و سخنرانی و حق کپی رایت وجود دارد که این به معنای آزادی مطلق برای گفتن همه چیز نداشتن است بنابر این یکی دیگر از مولفه ها زیر پا گزاشته می شود.
دقت کنید که مولفه های زیر فقط نظرات دیوید بیتام است و مولفه های اصلی فرا تر از این ها و قابل زیر پا گزاشته شدن توسط خود تر از این ها هستند
طبق منبع شما:
به نظر دیوید بیتام پنج مولفه از مولفه‌های لیبرالیسم برای نظام دموکراتیک و دوام آن ضروری‌اند.
  • تامین آزادی بیان، جنبش، انجمن و امثال آن، به صورتی که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    حقوق فردی  حمایت حقوقی یا قانونی ویژه به عمل آید.
  • تفکیک نهادی قوای مجریه، مقننه و قضائیه که بدون این تفکیک، ایده حکومت قانون و تمام مندرجات آن خیالی بیش نخواهد بود.
  • وجود مجلس نمایندگان.
  • اصل دولت محدود و جدایی حوزه‌های عمومی و خصوصی، خواه حوزه خصوصی را برحسب جامعه مدنی مستقل، بازار و مالکیت خصوصی، خانواده و روابط شخصی تعریف کنیم و خواه بر حسب وجدان فردی.
  • نفی پدرسالاری: این فرض معرفت‌شناسانه که هیچ حقیقت غایی در مورد این که خیر جامعه چیست، وجود ندارد (حقیقتی مبتنی بر مکاشفه یا وحی یا معرفتی خاص)، بلکه تنها معیار خیر عمومی چیزی است که مردمی که آزادانه سازمان یافته‌اند، انتخاب خواهند کرد نه آن چیزی که اهل فن یا پیامبران بر مبنای معرفتی برتر مقرر می‌دارند. در این جا پدرسالاری‌ستیزیِ دموکراسی محصول مستقیم پدرسالاری‌ستیزیِ لیبرالیسم و مبتنی بر بنیاد معرفت‌شناسانه مشابهی است.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    [۱] [/sup]

[color][size][font]
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
در مورد اون صحبت امام شما حق داشتی
درست بود
امام در سال 1341 اون حرفا رو زده بود یعنی قبل از شروع نهضت انقلاب که در سال 1342 شروع شد
و  الا برو حرفای از سال 42 به بعد رو بخون 
امام به شاه می گه خر الاغ 
من هم کلی سایت  و ... معرفی کردم که شما نرفتی اونوقت انتظار چی از من داری ؟ معجزه با اینترنت 128
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
در ضمن من واقعا نمی دونم این حرفا چرا باید توی این تاپیک گفته بشه و نه توی تاپیک اصلی بحثمون که به انجا هم اصلا مربوط نیست[/font][/size][/color]
سحر جمعه ای از این ایام
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، فاطمه 1234
آگهی
سعید جان جوابتو تو خصوصی میدم...
اینجا نمیشه این بحثا رو راه انداخت...(تو صفحات قبلم گفتم)
The music feels better

پاسخ
(06-02-2015، 21:08)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید جان جوابتو تو خصوصی میدم...
اینجا نمیشه این بحثا رو راه انداخت...(تو صفحات قبلم گفتم)
من سیدم نه سعید
اینجا بهتره که بقیه هم شاید تحت تاثیر قرار بگیرن
چه دعایی کنمت بهتر از این؟
که کنار پسر فاطمه هنگام اذان
سحر جمعه ای از این ایام
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)
  توهین به رهبر!!!
Rainbow میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و ششمین رهبر آسمانی مبارک
  آیا سیدجواد مخالف انقلاب و رهبر بود؟
  حرف رهبر درباره اینترنت
  سید مجتبی خامنه ای
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  سید علی خامنه ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان