امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حال جونگ مین خوب نیست

(31-12-2014، 14:49)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 14:36)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 14:32)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 14:08)hyun joong نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 11:03)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش خونواده من حمایتم میکنن در این زمینه
ولی از طرفی فامیلای تقریبا نزدیکمون مسخرم میکنن
و همچنین توی مدرسه خیلیا مسخره میکنن علایقمو

پدرم بهم قول داده ک منوبه کره میبره و مطمینم ک میبره و زیر حرفشم نمیزنه
Big Grin
خوش به حالتHeartHeart
وقتی رفتی چه قدر میمونی؟Big GrinBig Grin
تفریحی میریم یه ماهه برمیگردیم
فک کنم شاید بیشتر شاید کمتر

(31-12-2014، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خه به درک مگه فیلم اکشن بازی کردهحداقل اگه فیلم اکشن بازی کرده بود میشه یه چیزی بگیSleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy

خو هرکس بر اساس علایقش سمت چیزی میره حسین جان شمام خوشت نمیاد اصلا همچین جایی نیا
مرسی از نصیحت مادارنه شماDodgy
نصیحت نبود
و اینکه مادرانه هم نبود
خواهرانه بود

(31-12-2014، 14:36)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 14:32)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 14:08)hyun joong نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 11:03)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش خونواده من حمایتم میکنن در این زمینه
ولی از طرفی فامیلای تقریبا نزدیکمون مسخرم میکنن
و همچنین توی مدرسه خیلیا مسخره میکنن علایقمو

پدرم بهم قول داده ک منوبه کره میبره و مطمینم ک میبره و زیر حرفشم نمیزنه
Big Grin
خوش به حالتHeartHeart
وقتی رفتی چه قدر میمونی؟Big GrinBig Grin
تفریحی میریم یه ماهه برمیگردیم
فک کنم شاید بیشتر شاید کمتر

(31-12-2014، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خه به درک مگه فیلم اکشن بازی کردهحداقل اگه فیلم اکشن بازی کرده بود میشه یه چیزی بگیSleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy

خو هرکس بر اساس علایقش سمت چیزی میره حسین جان شمام خوشت نمیاد اصلا همچین جایی نیا
مرسی از نصیحت مادارنه شماDodgy
نصیحت نبود
و اینکه مادرانه هم نبود
خواهرانه بود
من احتیاجی هم به نصیحت خواهرانه شما ندارمDodgy
حال جونگ مین خوب نیست 4
پاسخ
آگهی

یااااااااااااااااااااااااااااااا به تو چه حق حرف بد زدن نداری اگه یه بار دیگه توهین ببینم با جفت پا میام تو حلقتAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

(31-12-2014، 16:09)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوکی!!
نمیدونم جلو اون بتونم جلو برم یا ن
بدون من بری میام میکشمت منم با خودت ببر هرجا دلت خواست دیگه هیچی نمیخوام این آخریشهههههBig Grin
منم ببررررررررررررررررررر لفطنات خواهشات منم ببرررررررررShyنیگا چه بچه ی خوبیم بیا منم ببرررTongue
خدایی خدا خیلی تنهاست...
پاسخ
باوشه
فقط باس تابستون بیای تهران پول بلیطتم میدم
چطور شد من اینقد مهربون شدم یهووو...Big Grin

وای واقعا گفتما من خیلی خجالت میکشم برم جلو و ازشون امضا بگیرم

میخوام برم و یه عالم پوستر بگیرم

اینو به همه میگم هرکس اینجا توهین کنه گزارش میشه از همه میخوام گزارش بدن اینطوری فرد اخطار میگیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
(31-12-2014، 19:28)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باوشه
فقط باس تابستون بیای تهران پول بلیطتم میدم
چطور شد من اینقد مهربون شدم یهووو...Big Grin

وای واقعا گفتما من خیلی خجالت میکشم برم جلو و ازشون امضا بگیرم

میخوام برم و یه عالم پوستر بگیرم

اینو به همه میگم  هرکس اینجا توهین کنه گزارش میشه از همه میخوام گزارش بدن اینطوری فرد اخطار میگیره
ممنونات خواهرررررررHeartHeartHeartHeartBlush:cool:Tongue
خدایی خدا خیلی تنهاست...
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
من واس آجیام همه کار میکنم
Wink

کاش سپیده هم بود...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
واقعن هم.Big Grin
توی یه فیلم ازش دیدم مثه مستندش بود میگف وقتی تو خیابونم مردم واسم دست و پا میزنن,از خودراضیConfused
ولی با این حال بازم عشقهBig GrinHeartHeart
Big Grin  Wink
پاسخ
آگهی
چ اعتماد به نفسی
مردم دیت و پا میزنن
به خاطر اینم شده میرم بش محل نمیزدم بسوزه
نمیدونم چرا یه مدتیه خبیث شدمBig Grin
kill your darlings
پاسخ
پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینجا بپوسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی منم ببره کره.

حال جونگ مین خوب نیست 4

حال جونگ مین خوب نیست 4

پاسخ
مگه من مُردم ک تو با کس دیگه بری

ینی عاشق خودمونم ک گند زدیم تو تاپیکش با این اسپم هامون
kill your darlings
پاسخ
خدا نکنه عشقم.HeartHeart

اره.اصلا موضوع عوض شد.Big GrinBig GrinBig Grin
اخه وقتی یه جاییو نمیزارن ما راحت باهم بحرفیم همین میشه دیگه.
گفت گو در باره ی کره ی جنوبیم حذفیدندSad

حال جونگ مین خوب نیست 4

حال جونگ مین خوب نیست 4

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  عکس عشقم♥♥ جونگ ایل وو♥♥
  دختر مورد علاقه ی پارک جونگ مین...
  نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان