امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیدن چهره این مرد جرات میخواهد!!!!!!!!!!!!!!

دیدن چهره این مرد جرات میخواهد!!!!!!!!!!!!!! 1برخی بیماری ها و اختلالات هورمونی در بدن انسان باعث می شود تا زندگی بعضی از انسانها بسیار سخت جلوه کند و اکنون محمد لطیف خاتانا، مردی 32 ساله که از اهالی کشمیر هندوستان است، به دلیل ابتلاء به یک بیماری نادر تقریبا شکل صورت خود را به صورت کامل از داده است و با روی تلخ زندگی مواجه شده است.این مرد 32 ساله که با همسر خود زندگی می کند و قرار است دو ماه دیگر نیز پدر شود، اگرچه از به دنیا آمدن فرزند خود بسیار خوشحال است اما در عین حال می گوید که نگران است که فرزندش با دیدن او به این شکل، از پدرش دوری کند.لطیف در حال حاضر شغلی ندارد و 4 ماه از سال را به شهر های اطراف رفته و با گدایی درآمد کسب می کند.او در زمان تولد یک غده بسیار کوچک بر روی صورتش داشت که به مرور بزرگتر شده و باعث شده تا در حال حاضر کل صورت او پوشیده شده و او بینایی خود را نیز از دست بدهد.او که مردی قوی است، دوست داشت که بتواند با کار کردن برای خود کسب درآمد کند اما هیچ کس به او شغلی نداده است. دیدن چهره این مرد جرات میخواهد!!!!!!!!!!!!!! 1
وی مجبور شد که به گدایی روی آورد. با این حال وی در سال 2008 میلادی با همسر خود " سلیما" آشنا شد. او نیز یک پا ندارد و به نوعی معلول به حساب می آید.وی به رسانه های هندی گفته که در حال حاضر هیچ پولی برای رفتن پیش پزشک و دریافت خدمات درمانی ندارد و پزشکان تنها به او گفته اند که مشکلش به دلیل عوارض خورشید گرفتی بر مادرش در زمانی که او را باردار بوده بروز کرده است.
سپاس بدید خوش حال میشمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، sara ss501 ، ÐeaÐ GiЯl ، MINA JOON ، bahare_021 ، KOH ، aidin14nj14 ، سوچلا ، Mason ، .:: S.M ::. ، *نیلوفر* ، azary ، beatrice ، eri 5 ، nazanin001 ، mahdi.ir ، zolale qasemi ، محمد2000 ، b.boy crazy.p ، هیوا1 ، گیسو کمند2 ، mazii ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، Azarbayjanliam ، Iman 0631 ، beautiful girl ، m♥b ، خوش تیپ انجمن ، SANY ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، saeed25/12 ، red eye ، قاتل ، آیدا امیری ، arooos ، mahdi2014 ، ss.mu ، علی جوکر ، سلنا15 ، Alijah-1994 ، گل پری ، *2gether4ever* ، ♥عاشق تو♥ ، اذر خوشگله ، درنا عسل ، elnaz-s ، aLiReZaZ-iM ، @hasti@ ، ferya ، ♥negar joon♥ ، sohrabe khaste ، دیباجون ، sara ، elika.ja ، hamed_Jon ، Elahe_Active ، parisa16 ، rainy ، پرنسس یخی1 ، Hanie* ، رهــ ـ ــا ، S H A Y A N ، zahra2310 ، shadi shekari ، weepingwillow ، active boy ، عاطفه70 ، saba13 ، *Armila* ، haniko.r ، shawkila ، رومینا اتیش پاره ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، sara1112 ، جوجو15 ، میلاد137 ، negin .m ، امیرحسین محدث ، baaran ، ~Mahnaz~
آگهی
چه وحشتناکConfused
(راستی من اولم:29dz: )
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، پرنسس یخی1
یا خداااااااااا......Sad
وصیت میکنم وقتی مردم همیشه سر قبرمو با آب و صابون بشورین تا هر وقت که یکی رد میشه سر بخوره بیفته تا منم بخندم روحم شادبشه اگه خوشتون اومد اعتبار بدین!!Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، ♥ سارا ♥ ، پرنسس یخی1 ، arya2000
cryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، پرنسس یخی1
خداروشکر برای من عکسش نیومد
یک مثال کامپیوتری هست که می گوید :
حال ما اینقدرهاهم خوب نیست فتوشاپهConfusediv:یه سپاسیم بده محض رضای خدا
دیدن چهره این مرد جرات میخواهد!!!!!!!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mojdeh1 ، ستاره زمینی ، amirمسی ، دختر مو بور چشم آبی 11 ساله ، zolale qasemi ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، پرنسس یخی1 ، جوجو15
اخـــــــــــــــــــــــــی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن چهره این مرد جرات میخواهد!!!!!!!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره زمینی ، bela vampire ، پرنسس یخی1
آگهی
وااااااااااااااااااااااااای.خدا شفاش بده
cryingcryingcryingcrying
حکـــــــــــــــــــــایت من…

حکایت کسی بود که عاشق دریا بود اما قایقـــــــــــــــــــــی نداشت…

دلباخته سفر بود اما همسفـــــــــــــــــــــر نداشت…

حکایت کسی بود که زجر کشید اما ضجـــــــــــــــــــــه نزد…

زخم داشت اما ننالیـــــــــــــــــــــد…

گریه کرد اما اشک نریخـــــــــــــــــت…

حکایت من حکایت کسی بود کـــــــــــــــــــــه…

پر از فریاد بود اما سکوت کرد تا همه ی صداها را بشنـــــــــــــــــــــود…
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر مو بور چشم آبی 11 ساله ، محمد2000 ، پرنسس یخی1 ، ferya
بي چاره.......
اي نگاهي كه نگاهم به نگاهت مي نگاهد به نگاهم بنگاه تا نگاهم به نگاهت بنگاهد#دوستدار شما سونيا#
پاسخ
 سپاس شده توسط zolale qasemi ، maede_y2 ، پرنسس یخی1
اييييييييييييي چه چندش اور
در دنيا هيچ بن بستي وجود ندارد
يا راهي خواهي يافت.....
يا راهي خواهي ساخت...
پاسخ
 سپاس شده توسط پرنسس یخی1
مامان

گناه داره
امشب هر آتیشی دیدی به یاد قلب من باش که از دوریت بدجوری آتیش گرفته

نامرد اوضی د...............................................................................​...........
پاسخ
 سپاس شده توسط zolale qasemi ، پرنسس یخی1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شبیه سازی چهره ی افراد قدیمی مشهور
  آیا جرات راه رفتن روی این کفپوش ها را دارید
Heart عکس های هنرمندانه از طراحی چهره با حروف لاتین!
  اوووف من ک غش کردم با دیدن این عکسا .. چقد خوشمزه ب نظر میان ..
  بدووووووووو#برای دیدن اسم عشق تان کمی با انگشتان دست تان گوشه های چشم تان را بکشید!
  با دیدن این عکس دیگه احساس تنهایی نمی کنی!
Heart دختر زیبا ی چینی که مردم برای دیدن او صف می کشیدند
  کی جرات انجام این کار را داره؟؟؟
  رستوران های عجیبی که ارزش دیدن را دارد (عکس)
  وای خدای من.. به کسانی ک ناراحتی قلبی دارند دیدن این عکس ها توصیه نمیشود..!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان