امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو سوسك با خدا.......... خيلى قشنگه حتما ببين

گفت : کسی دوستم ندارد . می دانی که چه قدر سخت است ، این که کسی دوستت نداشته باشد ؟ تو برای دوست داشتن بود که جهان را ساختی . حتی تو هم بدون دوست داشتن … خدا هیچ نگفت .
گفت : به پاهایم نگاه کن ! ببین چقدر چندش آور است . چشم ها را آزار می دهم . دنیا را کثیف می کنم . آدم هایت از من می ترسند . مرا می کشند . برای این که زشتم . زشتی جرم من است . خدا هیچ نگفت . گفت : این دنیا فقط مال قشنگ هاست . مال گل ها و پروانه ها . مال قاصدک ها . مال من نیست .
خدا گفت : چرا ، مال تو هم هست . خدا گفت : دوست داشتن یک گل ، دوست داشتن یک پروانه یا قاصدک کار چندانی نیست . اما دوست داشتن یک سوسک ، دوست داشتن " تو " کاری دشوار است . دوست داشتن ، کاری ست آموختنی و همه کس ، رنج آموختن را نمی برد . ببخش ، کسی را که تو را دوست ندارد ، زیرا که هنوز مومن نیست ، زیرا که هنوز دوست داشتن را نیاموخته ، او ابتدای راه است .
مومن دوست می دارد . همه را دوست می دارد . زیرا همه از من است و من زیبایم ، چشم های مومن جز زیبا نمی بیند . زشتی در چشم هاست . در این دایره ، هر چه که هست ، نیست الا زیبایی ...
آن که بین آفریده های من خط کشید شیطان بود . شیطان مسئول فاصله هاست .
حالا قشنگ کوچکم ! نزدیک تر بیا و غمگین نباش . قشنگ کوچک نزد خدا رفت و دیگر هیچ گاه نیندیشید که نازیباست.
مـَسـيـرُ
مـيـشـهـ
سـاخـت از
رو
هَـدَفـ
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، яê¥нαñê ، سورنا فاول ، sasan1 ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، sara.pishoooo ، ♥باران عشق♥ ، ##شهرزاد## ، ستاره زمینی ، ICe Angele ، bahare_021 ، ZUSE ، pink devil ، aCrimoniouSs ، MINA JOON ، ...Sara SHZ... ، Tina.t.t ، ♥ هومن♥ ، Albert wesker ، sara ss501 ، ♥TARANNOM♥ ، دختر شاعر ، پریسا79 ، B I N A M ، *GANDOM* ، hate you but l love you ، only girl ، ♥ Sky Princess♥ ، orkideh ، mazii ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، 3vda ، giti20 ، *Nafas* ، The Light ، Magical Girl ، خانوم گل ، Lordlas ، naghmeh.dorani ، T N T ، AmItiSe ، Ali MuSiC ، عاطفه جون ، Mason ، زهرا10000 ، ✘Miss maryam✘ ، Mᴏsᴇs ، ✘Nina✘ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
تا حالا از این نظر بهش دقت نکرده بودم:89:
مرسی قشنگ بود
شنیدم *سپاس* بیچاره یتیم شده.دلم خیلی واشس میسوزه اگه میشه یه دستی سر گوشش بکشConfused

اخه میدونی ثواب دارهBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط i think just about you ، ستاره زمینی ، عاطفه جون ، MINA JOON ، orkideh
جالب بود Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو سوسك با خدا.......... خيلى قشنگه حتما ببين 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ##شهرزاد## ، i think just about you ، ستاره زمینی
pe5:N56:nky
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط i think just about you ، ستاره زمینی
منم شدم عین این سوسکهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط i think just about you ، ستاره زمینی
مرسی قشنگ بود
حکـــــــــــــــــــــایت من…

حکایت کسی بود که عاشق دریا بود اما قایقـــــــــــــــــــــی نداشت…

دلباخته سفر بود اما همسفـــــــــــــــــــــر نداشت…

حکایت کسی بود که زجر کشید اما ضجـــــــــــــــــــــه نزد…

زخم داشت اما ننالیـــــــــــــــــــــد…

گریه کرد اما اشک نریخـــــــــــــــــت…

حکایت من حکایت کسی بود کـــــــــــــــــــــه…

پر از فریاد بود اما سکوت کرد تا همه ی صداها را بشنـــــــــــــــــــــود…
پاسخ
 سپاس شده توسط i think just about you
آگهی
ولی اخه کی میتونه سوسک دوست داشته باشهHuhHuh

(:  ......  nobody  is  #perfect
پاسخ
(13-10-2012، 18:00)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اخه کی میتونه سوسک دوست داشته باشهHuhHuh

نميدونمHuh
مـَسـيـرُ
مـيـشـهـ
سـاخـت از
رو
هَـدَفـ
پاسخ
حالا که باخودم فکر میکنم میبینم که بهتره یه اکواریوم خالی بگیرم توش گل و سبزه و لجنو اینجور چیزا بکنم بعد سوسکارو بذارم توی اونBig GrinBig GrinBig GrinBlushBlush
*
*
*
*
*
*
*
کار خوبیه نه؟Blush
من کوچولوام بهم سپاس بدین:utedit
پاسخ
 سپاس شده توسط i think just about you ، orkideh ، زهرا10000 ، ✘Miss maryam✘ ، †cυяɪøυs†
آخــــــیcrying
اگه حیوونِ موزی ای نبود من دوسش میداشتمUndecidedAngel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Heart رمان بغض کهنه" خیلی قشنگه"
  رمان خیلی غمگین و عاشقانه اکسو ( زخم عاشقی) .حتما بخون :(
  وب ناول *نفرین زیبا*عاشقانه و طنز(ترجمه خودم)خیلی قشنگه از دستش ندید/
  تلخ ترین رمان کوتاه خیانت (حتما بخونید)
  رمان راز (خیلی قشنگه)
  رمان دانشگاه دیوونه ها(یه رمان طنز وعاشقانه خیلی قشنگه)
Rainbow رمان زیبا و جذاب نا نحس (حتما بخون)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان