امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شوهرم مخفیانه از من فیلمبرداری می‌كند !

شوهرم در خانه برای من شنود و دوربین‌مخفی كار گذاشته است. به همین دلیل من هم حاضر نیستم در خانه‌اش بمانم، چراكه امنیت جانی ندارم. او بارها با دوربین فیلمبرداری و در حالی كه استراحت می‌كردم به طور مخفیانه از من و فرزندانم فیلمبرداری كرده است.
شرق: مرد شكاكی كه با كار گذاشتن دوربین مداربسته و تجهیزات شنود در خانه، همسرش را فراری داده بود به دادگاه خانواده رفت و خواستار بازگشت او به خانه شد.
این مرد 52ساله كه هفته گذشته به مجتمع قضایی خانواده ونك رفته بود، گفت چون در گوشی تلفن همراه همسرش پیامك مشكوك دیده در خانه دوربین مداربسته و میكروفن كار گذاشته است.
وی به قاضی غلامرضا احمدی، دادرس شعبه 271 گفت: حدود 27سال از زندگی مشترك من و همسرم می‌گذرد و ما سه فرزند داریم اما من به همسرم مشكوك هستم.
وی ادامه داد: مدتی قبل وقتی تلفن همراه او را نگاه می‌كردم پیامكی مشكوك دیدم و از آن به بعد تصمیم گرفتم او را كنترل كنم. به همین دلیل چند دوربین مداربسته و میكروفن در خانه و تلفن همراه او نصب كردم تا همه چیز را شخصا تحت نظر بگیرم. من نگران زندگی‌ام هستم و اگر كاری هم می‌كنم به‌ خاطر علاقه زیاد به همسر و فرزندانم است. من آنها را دوست دارم و نمی‌خواهم با پیامك‌های مشكوك زندگی‌ام از هم بپاشد.
در ادامه این جلسه همسر این مرد كه در دادگاه حضور داشت، گفت: شوهرم در خانه برای من شنود و دوربین‌مخفی كار گذاشته است. به همین دلیل من هم حاضر نیستم در خانه‌اش بمانم، چراكه امنیت جانی ندارم. او بارها با دوربین فیلمبرداری و در حالی كه استراحت می‌كردم به طور مخفیانه از من و فرزندانم فیلمبرداری كرده است.
در طول زندگی مشترك با شوهرم تحت هر شرایطی با او زندگی كردم اما اینكه همیشه با دوربین‌های مداربسته تحت نظر باشم، برایم عذاب‌آور است و نمی‌توانم چنین شرایطی را تحمل كنم. شوهرم مرد بدبینی است و من در خانه او آرامش ندارم. گاهی فكر می‌كنم حتی در مانتوام میكروفن كار گذاشته شده است. چون او هر كاری كه من انجام می‌دهم را می‌فهمد.
با ثبت اظهارات این زوج توسط قاضی، وقت دیگری برای ادامه رسیدگی به این پرونده عجیب تعیین شد.

نمدونم چرآ ازاین درشت تر نمیشهـ >_<

ببخشید ._.*

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک خبر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
آگهی
چه خبره فونته
فونتو بزرگ کن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked فیلمبرداری مخفیانه از پری دریایی واقعی؟! + تصاویر
  شوهرم یکی از فرزندانم را 3میلیون فروخت!
  تلاش ایران برای اقدام تروریستی مخفیانه در اروپا!
  شوهرم می‌خواهد با عشق قدیمی‌ اش ازدواج کند
  فیلمبرداری مخفی از دستشویی مدرسه ابتدایی +عکس
  شوهرم می‌خواهد بینی‌اش را عمل کند !
  شوهرم اجازه نمی‌دهد به مادرم پول بدهم
  نتیجه عکس مخفیانه از دختران دانشجو در حمام
Photo عاقبت عکاسی مخفیانه از دختران دانشجو در حمام (عکس)
Bug زایمان مخفیانه یک دختر ۱۴ ساله در حمام همه را متعجب کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان