نظرسنجی: شما متولـد کدوم ماهین ؟!
فــردوردین
اردیبهشـت
خــرداد
تیــر
مــرداد ..
شهـریور
مهــر
آبـآن
آذر
دی
بهمـن
اسفنــــد
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 18-07-11761236
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟

اذر
اگر به ظاهر متولدین اذر توجه نکنیم او بسیار مهربان است معمولا دارای چشمان ابی و موهای طلایی هستند اما صرف نظر از اینها انها به این توجه میکنند که شما او را بخاطر خودش بخواهید نه به خاطر زیبایی و ثروتش این افراد معمولا پسران شوخ طبع و شیطون را به خود جذب میکنند(اره از نظر منم اذریا خیلی خوش شانسن معمولا پسرای جذابی گیرشون میادᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 4)          واقعا؟؟؟ :N56:
:cool:فاز گرفتی خفن حواست باشه فیوزت دست ماست نفهمDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط رפּـانے شیطـפּـטּ ، [ SouL ]
آگهی
(05-09-2015، 21:00)hana.ht نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اذر
اگر به ظاهر متولدین اذر توجه نکنیم او بسیار مهربان است معمولا دارای چشمان ابی و موهای طلایی هستند اما صرف نظر از اینها انها به این توجه میکنند که شما او را بخاطر خودش بخواهید نه به خاطر زیبایی و ثروتش این افراد معمولا پسران شوخ طبع و شیطون را به خود جذب میکنند(اره از نظر منم اذریا خیلی خوش شانسن معمولا پسرای جذابی گیرشون میادᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 4)          واقعا؟؟؟ :N56:

موی طلایی و چشم ابی تو ایران زیاد صدق نمیکنه.خارجی ها رو میگه.

فروردین ..HeartHeartHeartHeartHeart
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 4

پاسخ
 سپاس شده توسط رפּـانے شیطـפּـטּ
(05-09-2015، 21:08)مانیا مانیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-09-2015، 21:00)hana.ht نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اذر

موی طلایی و چشم ابی تو ایران زیاد صدق نمیکنه.خارجی ها رو میگه.

فروردین ..HeartHeartHeartHeartHeart

میدونم گلم من اون قسمت آخریشو گفتم Tongue
:cool:فاز گرفتی خفن حواست باشه فیوزت دست ماست نفهمDodgy
پاسخ
اذر
اگر به ظاهر متولدین اذر توجه نکنیم او بسیار مهربان است معمولا دارای چشمان ابی و موهای طلایی هستند اما صرف نظر از اینها انها به این توجه میکنند که شما او را بخاطر خودش بخواهید نه به خاطر زیبایی و ثروتش این افراد معمولا پسران شوخ طبع و شیطون را به خود جذب میکنند(اره از نظر منم اذریا خیلی خوش شانسن معمولا پسرای جذابی گیرشون میادᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 4)
Smile Smile
خوب بود مرسی من یه آذریـــــــــــــــــــــم
همیشهـ سَگـــ دَرونتـُـــو کنتـُــــــرل نکــَـن...
گاهــی وقتـــا آزادشــ کــُـن
زَنجیـــرشُـــــو بـاز کـُـــن ...!!!
" بَعضیـــــــارو بـایــَد دَریـــد "

پاسخ
 سپاس شده توسط رפּـانے شیطـפּـטּ ، [ SouL ]
شهریور
متولدین این ماه یک دوشیزه تمام عیار هستند انان دارای اخلافی متفاوت و اغلب محبوب خانواده...در پاکدامنی انها شکی نداشته باشید انها در اخلاق نمونه اند...معمولا مورد تعریف و تمجید فامیل قرار میگیرند...و افتخاری برای پدر و مادر خود هستندᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ 4... به عبارتی: زندگی فیلم کوتاهی است که در کنار یک شهریوری اسکار میگیرد(به به چه جمله عارفانه ای بود)
از گریه متنفر بودم به گریه ام انداختین

از خانواده متنفر بودم به زور بهم دادین

از خوشحالیو نیکی متنفر بودم به زور به خوردم دادین

از حرف زدن متنفر بودم به حرفم کشیدین

از اذیت کردن دوستام متنفر بودم ولی بلایی به سر مغزم اوردین که اذیت کردینشون

از گذشته متنفر بودم به زور جلوی چشمام کشیدین

از ترحم متنفر بودم بهم ترحم کردین

از بغض متنفر بودم بغضمو دائمی کردین

از تحقیر متنفر بودم تحقیرم کردین

اصلا میدونین خوب کردین ولی من خوب تر باهاتون تا میکنم
پاسخ
اردیبهشت
مرسی گلم عالی بود.

✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘                                                         

♚سَـــلامَـتــی♚ ⇦لَـبخــツـندی⇨ کـه←← ‡بِـهِـت کُـمَــک مـیـکُنه‡ ↓↑ بــه هَــمــه↓↑ ✘تـــوضیـح نَــدی✘ ⇦داغــ↭ــونــی..,..

✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘
پاسخ
آگهی
مرداد

چیزی که در متولد مرداد نگران کنندست زود دلباختن انها به جنس مخالف است اما حتی اگر جنس مخالف او هم از ابتدا عاشقش نبود به سرعت درگیر عشق خالصانه و گرم او میشود چنان که ترک کردن او برایش دشوار میشود...
 قطعا یک رقیب سرسخت است زیرا او همیشه مورد تعریف و تمجید جنس مخالف قرار میگیرد ولی انقدر سیاست دارد که به هیچ کسی اجازه نمیدهد از حد خود فراتر برود(اخ گفتی...)
HeartHeartHeart:cool:HeartHeartHeart
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ

اذر

چرا که نه به خودت شک داری؟
البته من گفتم معمولا پسرای جذابی گیرشون میاد
پاسخ
بهمن :cool:
پاسخ
آذر ... درستهـ !

ممنـــونـ nky
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان