امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برادرو خواهر مذهبی من....................بله با شمام

اول راه بودیم..
گفتن فضای مجازی!
گفتن شده ابزار تبلیغاتی دشمن!
بچه مذهبی ها عقب نمونید!
"اونقدر صفحه بسازید و مطلب نشر دهید و دینتون رو به عالم نشان بدید که اونا عقب بکشند..."

اما چی شد!
کم کم صفحه های عقیدتی خصوصی شد...
کم کم عکس های شخصی
کم کم "اشتراک زندگی خصوصی" با همه...
کم کم "خواهر"
"برادر"
"خواهر عزیزم"
"برادر گلم"...
کم کم بعضی بچه مذهبی ها "کم حیا" شدند...
کم کم شوخی با نامحرم ..
کم کم دایرکت
کم کم چت
مگه جایی که فقط تو باشی و نامحرم، نفر سوم شیطون نیست؟...
#فتأمل

علیکم بانفسکم!

آقاپسر مذهبی!
برادر من!
حداقل روی اهداف نفسانی خودت
پوشش دین و جذب حداکثری نذار!
خانم چادری!
آقایی که با دیدن عکست که اتفاقا توشم باحجابی،
میگه خدا حفظت کنه
میگه چادر بهت میاد!
زیر پستش هم یه بدحجاب مینویسه که چی بهش میاد...
آی پسر و دختر مذهبی!
نکنه منتظری شیطون با حربه ی پارتی و شماره دادن و دوردور کردن بیاد سراغت!؟
تو هم با افتخار احساس کنی چقدر مومنی!
نخیر...
برای امثال ما از اینجا ها شروع میشه
که کمتر احساس گناه کنیم
که کم کم از راه به در شیم! یا از راه به دور شیم!
به یه جایی برسم ببینم
دیگه اشک ندارم
حال نماز و دعا ندارم
دیگه اصلا#نماز_شب کیلویی چند؟؟
دعای کمیل؟؟ مال قدیما بود...
کم کم آلارم نفس لوامه خاموش میشه

بترس...
همین که نماز اول وقتت از دست بره باعث خوشحالی دشمنه!
گرچه نماز، مقدمه ست برای خیلی چیزا...
اما منی که نماز هم ندارم، چی دارم؟!!
اینطوریاست دیگه...
اول راه ، کجا بودیم
حالا کجاییم؟!!

آقا–غریبه–ها...
هواست هستــ؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط *_* ، ایرانی اسلامی ، بامیه2014 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Mehrab@n ، ᖇᗩᖺᗩ ، seied110 ، سوگولی ، خخخخ ، ★ASAL-GIRL★ ، mohsen30man ، hany1380 ، دختر تنها12 ، اونی ، ຖēŞค๑໓ ، سیدپویا ، مبینا7 ، AعطریناA ، Sanita.p ، sghghashghaee ، شیرین بلا ، مریم14 ، ارباب خون خوار ، نفس گل ، Mr.Unnamed ، elnaz-s ، mr.destiny ، mahali ، ali-buffon ، نیلوفر 2000 ، H***S ، Emmɑ ، م‍حمّد ، sardar20
آگهی
من تا چند روزپیش فکر می کردم چت کردن با پسرها یاکلا چت مشکلی نداره.بعدم به حانیه سرکوب میزدم که چرا جواب پ. خ های پسرارو نمی ده یه بارهم خودم جواب یک پسرکه به حانیه پ خ داده بود و داد م تا خانم فهمید ودلیل چت نکردنشوبهم گفت اینجاهم کلمه چت اومده بودو گفتم اینو بگم !!!!!!!!
ممنون رومیا جان!!
تمام من برای تو 
تویی که جان من شدی ... Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، شیرین بلا
هه!

خدا چشم برادری و خواهری رو از جوونای این دیار بگیره..!!!SmileBig Grin
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادرو خواهر مذهبی من....................بله با شمام 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
مرسی عزیزم ما مذهبی هستیم
پاسخ
که کمتر احساس گناه کنیم
که کم کم از راه به در شیم! یا از راه به دور شیم!
به یه جایی برسم ببینم
دیگه اشک ندارم
حال نماز و دعا ندارم
دیگه اصلا#نماز_شب کیلویی چند؟؟
دعای کمیل؟؟ مال قدیما بود...
کم کم آلارم نفس لوامه خاموش میشه

چراغ خاموش به سمت گناه میریم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- خدا ببخشه ما رو که دونسته داریم گناه می کنیم . 

پاسخ
یعنی شما میگین گناهه من نمی گم دروغه ولی یه کسایی دیگه مثل شما انسانن میگن گناه نیست 
حرف گی رو باید باور کرد
خدا می دونم هستی تنهام نزار که بی تو فلج میشم
پاسخ
آگهی
(09-02-2015، 16:12)elahe12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی شما میگین گناهه من نمی گم دروغه ولی یه کسایی دیگه مثل شما انسانن میگن گناه نیست 
حرف گی رو باید باور کرد

شماباعقلت حرف درستوانتخاب کن..امااونایی که میگن گناه نیس ازنظرمن دارن سرخودشونوکلاه میزارن..ارتباط ارتباطه چه طرفوببینی چه نبینی فرقی نداره..البته ازنظرمن
به تاوان دلم ک شکست دلها رامیشکنم......
گناهش پای دلی ک دلم راشکست.................
پاسخ
خدایا هممونو ب راه راست هدایت کن...
پاسخ
زنان با زنان می توانند چت کنند و همینطور مردان با مردان . به شرطیکه در آن امری مخالف شرع وجود نداشته باشد، مانند گفتگوی ویژه زنان با مردان، که معمولا در این گفتگوها گاها در سخن گفتن تساهلی از طرفین روی می دهد که به نوعی، دعوت به فتنه بینشان می نماید، و بنابراین واجب است که در این مواقع گفتگو را ببندند و از آن دوری کنند، تا دچار فتنه نشوند.
و در بیشتر مواقع در این گفتگوها بر طرفین شر و بلایی واقع می شود، و آنها را در عشق و شیفتگی می اندازد، و بعضی از آنها را طوری دچار هیجان می کند که از آن هم ( عشق) بالاتر می برد، و شیطان طرفین را به بازگو نمودن اوصاف دیگری که منجر به فساد است می کشاند.
از جناب شیخ ابن جبرین رحمه الله سوال می شود: حکم مبادله پیام بین پسران و دختران جوان چیست؟ با توجه به اینکه این ارتباط خالی از فسق و عشق است.
ایشان پاسخ دادند:
بر هیچ انسانی جایز نیست که به زنی بیگانه پیام بفرستد، با توجه به اینکه فتنه است، و با وجود اینکه پیام دهنده فکر می کند که در آنجا فتنه ای نیست، اما شیطان دست از سر او برنمی دارد تا اینکه مرد را بوسیله زن و زن را بوسیله مرد می فریبد و دچار وسوسه مینماید. و پیامبر صلی الله علیه وسلم امر فرموده اند که از گوش دادن به شخص زبان باز دوری نماید، و خبر داده اند که مردی خواهد آمد درحالیکه مومن است، اما سخن باز دست از سر او بر نمی دارد تا اینکه او را دچار فتنه می کند.
و در رد و بدل نمودن پیام بین پسران و دختران جوان فتنه ی عظیم و خطر بزرگی وجود دارد که واجب است از آن دوری شود هر چند که سوال کننده بگوید: در این امر عشق و هیجانی وجود ندارد.(نقل از : فتاوی المرأه ، جمع محمد المسند ، ص ۹۶).
لذا شایسته است که جوانان مسلمان از چت کردن با دختران و پسران بیگانه و یا نامحرم خودداری نمایند.و فرق نمی کند که این ارتباط به چه منظوری صورت بگیرد.
بهر حال گفتگوی اختصاصی زنی با یک مرد نامحرم؛ به هر قصدی که باشد جایز نیست، زیرا این کار دربرگیرنده نوعی خلوت است که پیامبر صلی الله علیه وسلم درباره آن می فرماید:
«ما خلا رجل بامرأه إلا کان الشیطان ثالثهما» (روایت امام احمد ۲۶/۱).
 یعنی: هیچ مردی نیست که با زن (نامحرمی) خلوت کند مگر اینکه شیطان شخص سوم بین آنها خواهد بود (تا آنها را وسوسه کند).
علاوه بر اینکه اینکار در حکم خلوت است، این ارتباط منجر به سوء استفاده شیطان از طرفین و متمایل ساختن آنها به همدیگر می شود. پس بهتر است از این شیوه پرهیز .
پاسخ
مرسی که گذاشتی خیلی لازم داشتم Heart Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های مذهبی از حرم امام رضا در مشهد مقدس
  نوشتن کتاب های مذهبی کودکان، نیازمند غواصی است
  درخواست نویسندگی در بخش مذهبی
  عکس نوشته های مذهبی
  گناه مذهبی ها چیست ؟ -__-
  عاشــــــــ♥ ــــــقانه های یک بچه مذهبی ..
  میگفت ما نسل غیرت روی خواهر و روشن فکری روی دوست دختریم.....
  یه سؤال داشتم از همه فعالان مذهبی
  توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران
  نژاد پرستی مذهبی در حج!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان