امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا ایران قدرت اول منطقه است؟

ایران قدرت اول منطقهSmile
خندیدیم خندیدیم

ایران هنوز نتونسته گروهک های تروریستی که تو ایرانه رو سرکوب کنه چ برسه بخاد با اسرائیلو ترکیه بجنگه

بیشتر ماها فکر میکنیم تعدا افراد تو جنگ حرف اولو میزنه ولی اون دوره دیگه تموم شد الان تجهیزات این حرفو میزنه که ما تو منطقه واقعن اوضاعمون بده

هنوز گلوله هایی که تو نیرو دریایی ازش استفاده میشه مال دوران شاه ایران هیچی ار خودش نداره فقط به خودش میباله که ما 22 جهانیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا ایران قدرت اول منطقه است؟ 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، sevda0 ، Hitchcock ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
نقل قول: ایران هنوز نتونسته گروهک های تروریستی که تو ایرانه رو سرکوب کنه چ برسه بخاد با اسرائیلو ترکیه بجنگه
ایران فعلا نیازی به نبرد مستقیم با اسرائیل نداره.
اسرائیل فعلا درگیر غزه و حماس و حزب الله هس.مرحله ی مقدماتی رو فعلا پشت سر بذارن تا بعدSmile
کدوم گروه تروریستی؟
آیا واقعا میشه حملات انتحاری رو به کل از میان برد؟
یادتون هست قطعا انفجار بمب توی ایالات متحده چند وقت پیش.
که در ایران بجز نا امنی های هر از چندگاهی استان بلوچستان چیز دیگه ای نمی بینیم.شاید من متوجه منظورت نشدمUndecided
گروه تروریستی داخلی چه صیغه ایه....
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
حمید اونوقت منبع شون چیه؟
پاسخ
(12-02-2015، 15:51)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ایران هنوز نتونسته گروهک های تروریستی که تو ایرانه رو سرکوب کنه چ برسه بخاد با اسرائیلو ترکیه بجنگه
اسرائیل فعلا درگیر غزه و حماس و حزب الله هس.مرحله ی مقدماتی رو فعلا پشت سر بذارن تا بعدSmile
کدوم گروه تروریستی؟
که در ایران بجز نا امنی های هر از چندگاهی استان بلوچستان چیز دیگه ای نمی بینیم.شاید من متوجه منظورت نشدمUndecided

جندالله هنوزم که هنوزه داره فعالیت میکنه
القاعده
کومله
پ ک ک
حزب حیات ازاد کردستان
مجاهدین خلق (اینو ولش کن)
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
(12-02-2015، 16:21)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-02-2015، 15:51)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم گروه تروریستی؟

جندالله  هنوزم که هنوزه داره فعالیت میکنه
فقط گفتن ک ما  رهبراشونو دستگیر کردیم
پژاک وخیلی های دیگه که الان یا دم نمیادشون
اتفاقا همین چنتا مثالو در ذهن داشتم
پژاک در کردستان رو که ی مدت پیش تیپ 33 هوابرد المهدی (اینو که دقیق میگم چون از شهر خودم جهرمه اطلاع دارم)خلاصش کرد
جند الشیطانم که عبدالمالک لعنت الله علیه به درک واصل شد.
انتظار ندارید که همه ی اعضا ی خرد و کلون شناسایی و دستگیر شن
دامنه ی فعالیت حاشون رو در نظر بگیرید.
اینایی که نوشتین مثلا القاعده تو ایران فعالیتی دارند؟!
بقیه هم که مال زمان خدابیامرزهExclamation
Big Grin
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
نقل قول:
منظورم اینه با اینهمه قدرت نظامی ایالات متحده و به قول دوستانآیا ایران قدرت اول منطقه است؟ 2هیچ پخی نبودن ایران چرا اینهمه تهدید رو به مرحله ی اجرا در نمیارن؟

ایران ضعیفه ولی به هرحال هشتاد میلیون جمعیت داره کشورپهناوریه اشغالش هزینه داره برای امریکا!!!!
الکی نیست که!!! همین اشغال عراق و افغانستان (که قدرت نظامی ایران قطعا ازشون بیشتره) کلیییییی کشته و هزینه نظامی رو دست آمریکا گذاشته
از مهم تر افکار عمومی امریکا بعد این دو جنگ به هییییچ عنوان تحمل جنگ دیگه ای رو نداره مخصوصا جنگ با ایران...
بعدشم امریکا بعد ویتنام به هیچ کشوری بتنهایی حمله نکرده همیشه ی اعتلاف تشکیل داده (سر قضیه حمله به عراق مجبور شده
درباره سلاح کشتار جمعی عراق دروغ بگه به متحداش تا اونا رو همراه کنه) راضی کردن ناتو برای حمله به ایرانم مشکل رو دو برابر میکنه...
ولی...
اینها دلیل نمیشه بگیم امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه پس ما هرکاری دوس داشتیم تو جهان بکنیم...
اگه امریکا احساس کنه ایران واقعا داره امنیت ملیشو تهدید میکنه و چاره ای نداشته باشه شک نکن با تمام قوا حمله میکنه
اونموقع جز ویرانی چیزی برامون وجود نخواهد داشت...

درباره اسراییلم که گفتی مثل یکی از ایالت های امریکاست کاملا در استباهی!!!
کی امریکا برای دفاع اسراییل وارد جنگی شد؟؟؟
استراتژی امریکا درمقابل اسراییل مثل استراتژیش درمقابل شاه بود! 
فروش فناوری و سلاح های بسیار پیشرفته بطوری که کفه ترازو  رو به نفع اسراییل سنگین کنه...
+ حمایت بین المللی از اسراییل
البته الان سر مسائل مختلف مث شهرک سازی ها یکمی اختلاف بوجود اومده
(حتی چند سال پیش اوباما به همین دلیل از فروش هیلیکوپترای آپاچی به اسراییل امتناع کرد)
ولی این اختلاف اونقدرام جدی نیست که سیاست کلی امریکا که حمایت از اسراییله رو تغییر بده
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، mohsenniceboy ، Hitchcock ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
(12-02-2015، 16:27)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-02-2015، 16:21)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم گروه تروریستی؟

جندالله  هنوزم که هنوزه داره فعالیت میکنه
فقط گفتن ک ما  رهبراشونو دستگیر کردیم
پژاک وخیلی های دیگه که الان یا دم نمیادشون
اتفاقا همین چنتا مثالو در ذهن داشتم
پژاک در کردستان رو که ی مدت پیش تیپ 33 هوابرد المهدی (اینو که دقیق میگم چون از شهر خودم جهرمه اطلاع دارم)خلاصش کرد
جند الشیطانم که عبدالمالک لعنت الله علیه به درک واصل شد.
انتظار ندارید که همه ی اعضا ی خرد و کلون شناسایی و دستگیر شن
دامنه ی فعالیت حاشون رو در نظر بگیرید.
اینایی که نوشتین مثلا القاعده تو ایران فعالیتی دارند؟!
بقیه هم که مال زمان خدابیامرزهExclamation
Big Grin

من جند الله رو دارم میگ برادر ریگی مسئولش که کشتنش بد
فرماندهی شو دادن به یکی دیگه
پاسخ
نقل قول: آیا ایران قدرت اول منطقه است؟ 2

نازه این مقایسه  از نظر کمیه فقط =))))
یعنی تانکای ایرانی با تانک ابرامز مقایسه شدن25r30
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Hitchcock ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
(12-02-2015، 16:35)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: آیا ایران قدرت اول منطقه است؟ 2

نازه این مقایسه  از نظر کمیه فقط =))))
یعنی تانکای ایرانی با تانک ابرامز مقایسه شدن25r30

با تانک ذوالفقار شوخی میکنی؟؟Tongue

پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
همین تعداد جنگنده هایی که شما نوشتید من خودم همشو یه جا دیدم بلکه هم بیشتر تا جایی که چشم کار میکرده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  سرلشکر موسوی: قدرت پهپادی ارتش در زمان تحریم ظهور کرد/ لزوم توجه بیشتر به بودجه‌ دفاع
  قدرت‌نمایی پهپاد ارتش در مقابل پهپاد آمریکایی
  سلاح مرگبار سپاه که قدرت نظامی ایران را به رخ می‌کشد + تصاویر
  نداجا چگونه امنیت کاروان‌های تجاری ایران را تامین می‌کند؟ / پیوند ایران، چین و روسیه
  اعتراف ناتو به قدرت سامانه "پانتسیر" روسیه برای نابودی پهپادها
  حمله هوایی آمریکا به منطقه مرزی سوریه و عراق به دستور بایدن
  وسپا و نمایش قدرت در میدان جنگ!
Brick ((شاخص)) های قدرت "نظامی" کشور روسیه
  در منطقه 51 چه میگذرد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان