امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقا من اعتراض دارم!

(31-10-2012، 19:19)آریوبرزن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='بر پشت شیر،خورشید اثر' pid='374506' dateline='1351619378']
اولا که پان در همه موارد بد نیست. چرا؟ زیرا : معمولا پان ها بر اساس نژاد هست و این خوب نیست منم قبول دارم مثل پان آریاییسم و پان عربیسم اما پان ایرانیسم یک جنبه ملی-میهنی خصوصا در برابر تجزیه طلبان عربی و ترکی هست. بحث رو به پان ها نمیکشونم اما پان ایرانیسم دقیقا مخالف تجزیه هست و میگه همه ما ایرانی هستیم چه کرد چه ترک چه لر چه مازنی چه گیلکی چه بلوچ چه پارس و.... باید برای میهنمون بجنگیم نه برای نژادمون. استدلال منم این بود که شما لااقل هر چی شده از ترک ها(مغولایی)چون چنگیز دفاع میکنید که البته در اصل باید میگفتم مخالفان پان ایرانیسم! البته منظورم با جناب نیکلا نبود. در ضمن بایستی بگم که بحث اصلی این نیست بحث اینه که چرا ما حق نداریم مطلبمونو بنویسیم. هر وقت ایران هخا و هزار سایت دیگه فیلتر شدن اینجا هم فیلتر میشه. حالا هم هنوز 1939 نیومدند وگرنه مسلم بدونید این تاپیک همونجوری که تاپیکای رضاخان بسته شد بسته میشه.

دوست عزیز من خودم رسما تو حزب پان ایرانیست عضوم کی گفته حزب پان ایرانیست به مسائل نژادی پایبند نیست؟
اصلا ملی گرایی و پان ایرانیستی بدون نژاد گرایی معنایی نداره
یعنی چی که هممون ایرانی هستیم؟
ایرانی یعنی آریایی و لاغیر
ایران یعنی سرزمین آریایی ها
ترک و عرب و مغولها در این کشور بیگانه هستن و من اونارو هموطن خودم نمیدونم
اختلاط نژادی عامل انحطاط کشور هاست
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، bahare_021 ، ASSASSINS CREED-NAPOLE
آگهی
اثایان تا چهار روز دیگر صبر کنید فقط 4روز تمام پست ها بازگردانده میشوند مطمئن باشید قول میدم

(30-10-2012، 21:51)azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2012، 20:49)بر پشت شیر،خورشید اثر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا که پان در همه موارد بد نیست. چرا؟ زیرا : معمولا پان ها بر اساس نژاد هست و این خوب نیست منم قبول دارم مثل پان آریاییسم و پان عربیسم اما پان ایرانیسم یک جنبه ملی-میهنی خصوصا در برابر تجزیه طلبان عربی و ترکی هست. بحث رو به پان ها نمیکشونم اما پان ایرانیسم دقیقا مخالف تجزیه هست و میگه همه ما ایرانی هستیم چه کرد چه ترک چه لر چه مازنی چه گیلکی چه بلوچ چه پارس و.... باید برای میهنمون بجنگیم نه برای نژادمون. استدلال منم این بود که شما لااقل هر چی شده از ترک ها(مغولایی)چون چنگیز دفاع میکنید که البته در اصل باید میگفتم مخالفان پان ایرانیسم! البته منظورم با جناب نیکلا نبود. در ضمن بایستی بگم که بحث اصلی این نیست بحث اینه که چرا ما حق نداریم مطلبمونو بنویسیم. هر وقت ایران هخا و هزار سایت دیگه فیلتر شدن اینجا هم فیلتر میشه. حالا هم هنوز 1939 نیومدند وگرنه مسلم بدونید این تاپیک همونجوری که تاپیکای رضاخان بسته شد بسته میشه.

ولی این پان ایرانیسمی که من دیدم و ازش دم زده میشه! بر پایه ی «فارسیزه شدن محض!» تمامی اقوام منطقه جغرافیایی ایران هست! و این مورد قبول هیچ انسان عاقل و وارسته ای نیست.

خودتان هم چنان از چنگیز سخن می گوئید که انگار جواب تمامی شبهات در موردش را می دانید، و ایمان دارید که او همانگونه که شما می پندارید بوده است و لاغیر!

متأسفانه تا بحال افرادی که من با ایشان، در مورد هخامنشیان و کوروش و مغول و چنگیز، بحث کرده ایم، فقط یک چیز را قبول می کردند و آن هم چیزی نبود جز «کتابی بعنوان منبع(حال منطقی و یا غیر منطقی)!».

و اینکه متأسفانه در فلشخور امکان یک بحث علمی و منطقی کم هست (از دید انتقاد بنگرید)، مثل همان بحثی که بسته شد.

و در ضمن بنده سعی بر این داشته و دارم که شبهات بی پایه و اساس در مورد چنگیز و مغولان رو آشکار کنم! و متأسفانه شما نمیتونین قبول کنید که شاید کسی که از اول بعنوان «بد» به شما شناسانده شده، به اون بدی هم که فکر می کنین نباشه!(البته با دلیل و منطق!)

و این مقبولیت، روحیه ای حقیقت جو می خواد که امیدوارم شما اونجوری باشین. Smile

شما هم اگر بیهوده از قاتلان ایرانیان دفاع کنید اخطار میگیرد شما خود را ترک میدانید بدانید به ان افتخار کنید اما چه کار دارید که با مدرک قرار دادن چند نفر دیوانه ایجاد تفرقه کنید؟

جناب ما مجبوریم عربی و انگلیسی یاد بگیریم به همان دلیل که شما مجبورید فارسی یاد بگیرید شما باید افتخار کنید که زبان اذری را حفظ میکنید در عین حال میتوانید با هم وطنان خودتون صحبت کنید!
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، ASSASSINS CREED-NAPOLE
همه شما شاهد همکاری وهماهنگی ما طی یک سال گذشته بودید ومیدونید که اتفاقی نیفتاده ومشکلی نیست.
ومیتوانیم همچون گذشته دوستانه وبا همکاری هم بحث ها وموضوعات رو ادامه دهیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
مسئولین شیلترینگ سایت ها تا 13 ابان ماه در حال بررسی سایت های مختلف و تصمیم گیری برا شیلتر کردن یا نکرئن انها هستند لطفا تا ان موقع صبر کنید

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن

عجیبه!شما از کجا میدونید اینو؟
من که به همچین چیزی برنخوردم.

البته انجمن ما مشکلی نداره وبر اساس قوانین عمل میکنه.

به نظر من آقا صابر که بر همه مسائل آگاهند رو بیاریم تا تصمیم گیری کنه.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
بنده اینرا از انجا میدانم که از پیگیری های شیلترینگ سایتمون اگاهام

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن

آگهی
آخه یه طوری گفتید فروم های تاریخ انگار که ده ها سایت به این بلا دچار شدن!
الآن بیش از دویست سایت هستند که در زمینه مسائل تاریخی فعالیت میکنن وبخش معاصر هم دارن ومن این مشکل رو ندیدم!
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، 1939
متاسفانه شیلتر شدن ها هر کی هر کی هست نمیشه اطمینان کرد

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، ASSASSINS CREED-NAPOLE
البته بر اساس ملاک ومعیاری هست که غالبا توسط همون ربات ها صورت میگیره.

این موضوع موج شلترنینگ شهریور بود که یهو ایجاد شد.

بعد اون من خبری مبنی بر این موج نشنیدم.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 2
عضو گروه تاریخ انجمن
نقل قول: شما هم اگر بیهوده از قاتلان ایرانیان دفاع کنید اخطار میگیرد شما خود را ترک میدانید بدانید به ان افتخار کنید اما چه کار دارید که با مدرک قرار دادن چند نفر دیوانه ایجاد تفرقه کنید؟

اگر توانستید سخنان بنده را با دلیل و منطق نقض کنید، با جان و دل اخطار را خواهم پذیرفت!

نقل قول: جناب ما مجبوریم عربی و انگلیسی یاد بگیریم به همان دلیل که شما مجبورید فارسی یاد بگیرید شما باید افتخار کنید که زبان اذری را حفظ میکنید در عین حال میتوانید با هم وطنان خودتون صحبت کنید!
چه کسی شما را مجبور به فراگرفتن انگلیسی و عربی کرده است؟
شما در کنار آنها زبان مادری خودتان را نیز یاد میگیرید. مگر غیر از این است؟
تمام علوم را با زبان مادری خود یاد می گیرید و دیگر مثل یک فرزند ترک، قبل از یادگرفتن علم، نیازی به یادگیری یک زبان بیگانه دیگر را ندارید! هر کجای حرفهایم دروغ و اشتباه بود بگو!؟

ما کدام زبان آذری را حفظ می کنیم؟ الحق که اطلاعاتتان به صفر میل می کند!

افرادی مثل شما فقط دوست دارند که در رویاهایشان زندگی کنند، و حقیقتِ تلخ، برای شما تلخیِ صد چندان دارد.

نقل قول: دوست عزیز من خودم رسما تو حزب پان ایرانیست عضوم کی گفته حزب پان ایرانیست به مسائل نژادی پایبند نیست؟
اصلا ملی گرایی و پان ایرانیستی بدون نژاد گرایی معنایی نداره

بله موافقم، یکی از نمودهای عینی نژادپرستی است، آن هم در قرن بیست و یکم!

نقل قول: یعنی چی که هممون ایرانی هستیم؟
ایرانی یعنی آریایی و لاغیر
ایران یعنی سرزمین آریایی ها
ترک و عرب و مغولها در این کشور بیگانه هستن و من اونارو هموطن خودم نمیدونم
اختلاط نژادی عامل انحطاط کشور هاست

ایران کلمه ایست ترکی که بمعنی سرزمین کوچ و کوچندگان است. نه تنها نام ایران بلکه نام «کُرد» نیز ترکی و بمعنی کوچنده است. بعلاوه ترکها به کوچندگان و عشایر خود نیز کُرد (کورد)، می گویند. کلمه کورد از مصدر «کوره مک» بمعنی جریان، حمل و انتقال است. حتی این کلمه در انگلیسی بصورت (current) بمعنی «جاری، در جریان» موجود می باشد. اگر قرار باشد در این انجمن به جای شاخ و شونه کشیدن، بحث شود، حقیقت آشکار خواهد شد.

این ملل در کدام کشور بیگانه هستند؟ خواهشاً مرز این کشور خیالی را دقیقاً مشخص کنید!

چندین قوم مختلف ترک در ایران وجود دارند که بومی منطقه بوده اند و همانندی در بین سایر ترکهای جهان ندارند، ترکهای خلج و افشار، اینان فرهنگ و لحجه مخصوص خود را دارند که در بین اقوام ترک بخصوص است!

به قول یک مثل ترکی: «بؤیوک کیشینین دالیسیجان چوخ سؤز اولار» یعنی پشت سر مردان بزرگ، حرف زیاد گفته میشه!

ترک و فارس و عرب همگی تا به امروز همدیگر رو هموطن دونسته و زندگی کرده اند، و افرادی چون شما نمی توانند نظرات بی ریشه و منطق خودشون رو به هیچ یک از ملل ربط بدن.
شما خود نیز از ابراز حقیقت واهمه دارید! و در جهل مرکب هستید.

این را نیز بدانید که با خودکشی، دنیا به پایان نمی رسد!
آقا من اعتراض دارم! 2
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان کلاه‌دار و زن ریش‌دار/ چه کسانی به واقعه مسجد گوهرشاد اعتراض کردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان