امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقا من اعتراض دارم!

منظور این سخن وبرخورد توهین آمیز شما چیست؟
مگه من شوخی دارم با شما آقای عزیز؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 5
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، 1939 ، بر پشت شیر،خورشید اثر
آگهی
(02-11-2012، 13:34)بر پشت شیر،خورشید اثر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2012، 13:21)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[undefined=undefined]برای اتحاد ایران همه ی زبان ها باید از بین بره و یک زبان جاش رو گبیره که اون هم پارسی هست[/undefined]

این سخن معنای استثماری وتوهین آمیزی داره.
اقوام دیگری که زبانشان متفاوت هست حق آموزش ویادگیری زبان مادریشون رو نیز دارند حال آنکه در اون مناطق این زبان مادری جزو تدریسات نیست.
مسئله این مستقل بودن هم مختص تنها تورک نیست.بسیاری از اقوم زبان مستقلی از فارسی دارند.وخصوصا هر کدام فرهنگی مستقل نیز دارند.
ونباید آنها را نابود کرد یا فرهگ وزبانی را بر زبان دیگر غالب کرد.

بله دقیقا اما نباید اجازه دهیم که افرادی با قصد آشوب و جدایی طلبی و ناامنی و اهداف مالی بخوان فرهنگ اقلیتیشون رو بر فرهنگ اکثریت غلبه بدن. افرادی مثل آذربایجان عزیز هم میتونن فرهنگ خودشونو حفظ کنن و در کنارش به آداب و رسوم دینی و ملیشون پایبند باشه. اگر در غیر اینصورت باشه مسلما نتیجه اینه که قصد، شورش و جدایی طلبی و ... است. یکی از ویژگیهای خوب کشورما اینه که فرهنگش به خاطر این تفاوتها بسیار غنی شده. ما حق داریم برای حفظ خط و زبان و فرهنگمون بکوشیم اما نه اینکه بخوایم با دنیا سر جنگ بگیریم که ما اینیم و شما باید قبول کنین.
اشتباه می کنی.تمامی مشکلات ما همین زبان هست.این همه مشکلات داخلی ایران همه به خاطر همینه.چون همه خودشون رو غیر ایرانی می دونن.اولا فرهنگ مردم ایران یکی هست.کاری با فرهنگ نداریم.اما زبان مشکل ماست.باید همه ی زبون ها از بین برن.
نژاد ما آریایی هست.زبانمون پارسی هست و خطمون هم معلومه.البته شاید عوض بشه.ضمنا انقدر ما ما نکن.شما هیچ حقی ندارید.
 سپاس شده توسط آریوبرزن
اینکه شما میگید یک زبان باید از بین بره یک اخلاق امپریالیستی وطرحی استثماری هست ومورد قبول هیچ کس نیست ومنجر به شورش میشود زیرا توهین به یک قوم هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 5
عضو گروه تاریخ انجمن
(02-11-2012، 13:45)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله کاملا باید حواسمون جمع باشه.درسته که یک قومیتی استقلال خودرا باید داشته باشه ولی این نباید وسیله ای برای بیگانگان خصوصا غربی ها وخصوصا امریکا برای لطمه زدن به کشور ها فرصتی ایجاد کنه.

همان طور که میدونید در دهه1980 و1990 به دلیل برخی ضعف ها وسیاست های غلط شوروی وگورباچف ملل شوروی از هم جدا افتادن وبه عبارتی اتحاد آنان متزلزل شد وپیوند آنان که عامل قدرت وسر افرازی *اتحاد جماهیر* شوروی بود به خطر افتاد.در برخی پروپگاندا ها غربی ها ملل شوروی رو با نژاد وقومیت صدا میکردن مثلا میگفتن روس یا اوکراینی و... واینها باعث ایجا جو تفرقه انگیزی میان اتحاد جماهیر شوروی شد ودر نتیجه این بحران در آستانه فروپاشی شوروی وناکاردانی های گورباچف ضربه خودرا وارد کرد واتحاد جماهیر را از بین برد وباعث شد شوروی ز لحاظ فرهنگی آسیب پذیر شود.
جالب اینجاست این فضایی که در اون ملل بوجود اوردن باعث شد برخی رژیم های وابسته غربی سر کار بیایند وفرهنگ غرب زدگی میان جوانان ترویج شود.واتحاد شوروی رو نابود کردن که باعث شد از مناطقی که بهترین نیروگاه ها وتاسیسات هسته ای وفضایی داشت همانند اوکراین وقزاقستان.یا آذربایجان که منابع فراوان داشت از تمامی اینها جدا شود وبه ضعف ها ومشکلات متعددی دچار شود.
در این مورد مطلبی نیز دارم که در موضوعی ارسال خواهم کرد.

چندی پیش نیز بنده که خبر ها رو مشاهده میکردم در نت برخی پشتیبانی غربی ها خصوصا امریکا وخانم کلینتون از فعالیت های تجزیه طلبانه ضد ایران رو مشاهده کردم.
واز همین جا دستشون رو خوندم که قصد دارند موج تفرقه انگیزی ایجاد کنند.
وبه خاطر همین موضوع باید هوشیار باشیم واتحاد خود را از دست ندهیم وبه فرهنگ وارزش های زبانی وقومی هم احترام بگذاریم.
کدوم ملل شوروی؟ما می گیم هشتاد درصد ایرانی ها ایرانی هستن.اما تو شوروی هم اسلاو بود.هم آریایی بود.هم زرد بود.هر خری بود!به این نمی گن کشور.بهش می گن آش شعله قلم کار.قومیت محکوم به فناست.چون خیلی کم هستن.اما وقتی میگیم نژاد یعنی کلی ادم و با این همه آدم میشه دنیا رو زیر و رو کرد.تنها راه ایران این سهت.از بین رفتن بقیه ی زبان ها و روی کار آمدن زبان پارسی بدون عربی.

(02-11-2012، 14:31)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور این سخن وبرخورد توهین آمیز شما چیست؟
مگه من شوخی دارم با شما آقای عزیز؟
بشین بینیم.
نمی دونی دیگه.
آخه بچه تو گه نمی کشی برای چی از این چیز ها حرف می زنی؟به خدا اگر بدونی فرق استعمار و استثمار چیه.یه چیزی رو یه جایی شنیدی همین جا داری مثل طوطی تکرار می کنی.

(02-11-2012، 14:36)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه شما میگید یک زبان باید از بین بره یک اخلاق امپریالیستی وطرحی استثماری هست ومورد قبول هیچ کس نیست ومنجر به شورش میشود زیرا توهین به یک قوم هست.
راستی عکس خودت رو گذاشتی برای آواتارت؟خیلی باحاله.کلی خندیدیم.
دیدی نمی دونی.استثمار چیه؟استعمار چیه؟تو فرق این دو تا رو نمی دونی بعد میایی می گی فلان؟
ما برای پیشرفت مردممون.برا یهمبستگی مردممون می گیم که همگی به چیزی برگردن که قبلا بودن.قبلا زبون همه یکی بود.خب الان هم زبون همه یکی بشه.اون موقع دیگه این همه جک و تفرقه بوجود نمی آد.
 سپاس شده توسط آریوبرزن
[undefined=undefined]کدوم ملل شوروی؟ما می گیم هشتاد درصد ایرانی ها ایرانی هستن.اما تو شوروی هم اسلاو بود.هم آریایی بود.هم زرد بود.هر خری بود![undefined=undefined]
این حرف شما توهین هست یعنی چه به ملتی خر میگویید؟

[undefined=undefined]راستی عکس خودت رو گذاشتی برای آواتارت؟خیلی باحاله.کلی خندیدیم.[undefined=undefined]

شما آمدید اینجا تا جو انجمن را به هم بزنید ومدام دارید توهین میکنید وسخنان بی ربط میگویید.

به همین دلیل یک هفته اخراج میشوید.

استثمار به این معناست که شما بیاید یک کشور رو بگیرید واون هارو از حق زبان وفرهنگ محروم کنید.

استعمار هم در لغوی به معنای اباد کردن است که به صورت ظاهری هدف به آباد کردن میدهد.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 5
عضو گروه تاریخ انجمن
(02-11-2012، 14:33)هومن-نازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر ما ما نکن.شما هیچ حقی ندارید.

خیلی کج فهمی حاجی! یه سوال الان فک کردی من ترکم که میگم ما؟

[/hr]

اولا شما حق توهین به کسی نداری دوما فرضا که خواستی شخصیتتو نشون بدی با این حرفات، لااقل وسط بحث به این مهمی نظر نذار. آبروی هرچی ایرانی و مدعی فرهنگ چندهزارساله و پارسی هست رو بردی.... که مثلا از اصول اولیه زرتشت گفتار نیکه. حالا آواتار ایشون هر چی میخواد باشه ... نظراتت کاملا نژادپرستانه است. نژادگرایی چیز خوبیه اما تو عملا نژاد پرستی و نه فقط نژاد پرست بلکه گذشته پرست هم هستی ... به گند کشیدی این انجمنو این تاپیک رو حالا نظراتت هرچند درست هم باشه خریدار نداره.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، Azarbayjanliam ، 1939
آگهی
ایشون اخراج شدن به مدت یک هفته به دلیل رفتار های زشتشان.

وبه نتیجه رسیده بودیم که احترام واتحاد بین قومیت ها یک مورد ضروری هست.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 5
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، Azarbayjanliam
چرا من نبودم همیشه می خواستم در بحث تتاریخی شرکت کنم اما دیر می رسمSad
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam
تمتم موضوعات رد تایید شده بازگشت
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

آقا من اعتراض دارم! 5
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، ☭Nicola☭ ، mhr137

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان کلاه‌دار و زن ریش‌دار/ چه کسانی به واقعه مسجد گوهرشاد اعتراض کردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان