امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ما انقلاب را صادر کردیم............

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما انقلاب را صادر کردیم............ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط www.hosna@yahoo.com ، ایرانی اسلامی ، Mr.Unnamed ، gomnam ، ρυяρℓє_ѕку ، mr.destiny ، شیطون بلای سایت ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ی دخی عاشق
آگهی
من نفهمیدم چی شد؟
پاسخ
(16-03-2015، 13:08)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.hosna@yahoo.com نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نفهمیدم چی شد؟

منظورشون مقایسه وضع حجاب لبنانی ها و ایرانی ها بود
این تفاوت رو به صادرات تشبیه فرمودن (مث میوه های مرغوب ک صادر میشن و واسه خودمون چیزی نمیمونه)
تشبیه جالبیه در جای خودش
فقط باید دید مطمئنه درباره وضعیت حجاب تو لبنان یا فقط اون چیزی رو دیده که بهش نشون دادن
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0 ، saeedrajabzade ، Volkan ، Black_Man ، ی دخی عاشق
دوستان اول ی سر برید سواحل بیروت تا حجاب مردم شهیدپرور لبنان رو اونجا ب واقع ببینید Rolleyes Rolleyes Rolleyes 
من نرفتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم!!! Blush سر راهتون یه سر به دیسکوهاشم بزنید از محفل نورانی اونجام فیض ببرید Shy

البته اقازاده ها زیاد در رفت و آمدن ولی نمیدونم چرا فقط این عکسا رو برا ی سری افراد... (نمیدونم چی اسمشونو بزارم واقعا) سوغاتی میارن Confused
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Volkan ، Mr.Unnamed ، Hitchcock ، Black_Man ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، Ranger* ، ی دخی عاشق
واقعا ....
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
(27-07-2015، 15:43)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ....

میتونم بپرسم واقعا چی؟ببخشد البته ها!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
آگهی
(27-07-2015، 20:09)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 15:43)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ....

منظورش اینه که همه جا به تقلید از ایران انقلاب می کنند
ولی ایران خودش داره ذره ذره اهداف انقلابو فراموش می کنه
پاسخ
(27-07-2015، 20:41)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2015، 20:09)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ....

منظورش اینه که همه جا به تقلید از ایران انقلاب می کنند
ولی ایران خودش داره ذره ذره اهداف انقلابو فراموش می کنه
با منید؟؟؟
واقعا این که بقیه ی کشورا افکار انقلابمون رو گرفتن ولی خودمون نتونستیم خوب منتقلش کنیم به هم میهن های خودمون 

زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
پاسخ
میگم منظور منو میفهمید؟؟؟

میگم پست اولم رو بخونید،جواب بدید.

پست سوم این نوشته های جالب!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
(17-03-2015، 0:08)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی انقد راحت ادعا کنید انقلابتون مارو باحجاب کرد،انتظار دیگه ای نمیره.باید ب قول رفیقمون مث میوه صادر شه.
وقتی ب جای جاانداختن اسلام و تشیع واقعی،هرجا میری عکس دونفر رو کنار هم گذاشتن باید اینجوری شه.
وقتی مسلمون یعنی بسجی.مسلمون یعنی ریش.مسلمون یعنی سلام علیکم برادر.مسلمون یعنی چن وقته عضو بسیجی،باید اوضاع این باشه.باید همه از اسلام زده شن.آرمان امامتون کو پس؟اینا بودن؟چرا انقد میگید مردم بصیرت ندارن.شاید مسیر شماهایی ک میگید راهتون راه دینه اشتباهه.چرا عادت کردین،اشتباه ها رو فقط از جانب بقیه ببینین؟ها؟شاید شما کاری کردین ک مردم از دین زده شدن.چرا همه ب مساعل تک بعدی نگا میکنن؟

امام زمان! توروخدا بیا.وگرن اینا میگن، اسلام رو، انقلاب نورشون بوجود آورد.کجایی آقا؟کجان 313تا یارت؟نکنه وقتی اومدی بگن "وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد/امام زمان هم نتواند ک..."
بیا آقا.نور چراغ نفتیا زیاد شده.چشم شما رو دور دیدن.بیا ک مث جدت امام علی(علیه السلام)نشه و هر کس و ناکسی برا حکومتت دندون تیز کنن.بیا...
گه قرار باشه انقلاب یکی رو با حجاب کنه این می شه جو گرفتگی می شه بعضی از اون مادرایی که خودشون چادری ان ولی دختراشون رو نتونستن قانع کنن درباره ی حجاب 
اگه کسی مسلمونی رو فقط اونا بدونه ما بهش می گیم تندرو حالا شاید یه مسلمون این خصوصیاتو داشته باشه ولی نه همه ی مسلمونا اینن نه همه ی این مدل آدما مسلمون 
مسلمونی به کارت بسیج و ریش یه منی و دکمه ی یقه ی بسته نیست شاید یه مسلمون عضو بسیج باشه (نه فقط واسه سهمیه ش) یا ریش داشته باشه ولی قرار نیس کسی بجز این باشه مسلمون نباشه بین شهدا خک که ما مسلمون خوب می دونیمشون شهدایی داریم که نه عضو بسیجن نه ریش داشتن .....
حق با شماس حتی اگه مردم بصیرتم نداشته باشن (که به نظر من واقعا ایران همیشه مردم بصیری داشته و حتی سرش با خانواده م هم بحث می کنم ) تقصیر من و امثال منه که ادعامون می شه وقتی کاری نکردیم نمی تونیم از کسی توقعی داشته باشیم 
درباره اون حرف آخرتونم اگه ما واسه حرف رهبری ارزش قائیلیم چون ایشونو ژشت سر امام زمان می بینیم نه جلوشون و الا ما با هیچ کس عهد اخوت نبستیم  که همیشه باهاش باشیم 
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
Star "بستر سازی مساجد در تحقق گام دوم انقلاب" شعار سال ۹۸ امور مساجد
  فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر
  روح الله حسینیان: انقلاب نکردیم که ایران را آباد کنیم !
  آن ها از قدرت انقلاب مردمی ایران می ترسند
  آیا سیدجواد مخالف انقلاب و رهبر بود؟
  التماس کردیم،‌ فنس‌ها را باز نکردند
  انقلاب اسلامی یا انقلاب 57؟
  افزایش چند برابری آمار امام زاده ها بعد از انقلاب
  ناگفته‌های سردار نجات از زندگی رهبر انقلاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان