امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندازه گیری آنلاین ضریب هوشی(حتما بیا!!!!)

اولین چیزی که پس از شنیدن کلمه آیکیو(IQ) به ذهن میرسد، نام و چهره ی آلبرت انیشتین است! ضریب هوشی او بیش از 160 بود! این عدد مربوط به بهره هوشی نابغه های دنیاست. میخواهیم شما را  با

وبسایتی آشنا کنیم که می تواند ضریب هوشی افراد (Intelligence Quotient) را با پرسیدن چند سئوال تصویری محاسبه و آنرا به صورت عددی همراه با یک نمودار نشان دهد.

سایت دارای ظاهری بسیار ساده و جذاب است. پس از ورود به سایت، منتظر بمانید تا صفحه اول کاملا (Load) شود. بعد باید زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس بر روی Start کلیک کنید. توضیحات مختصری

راجع به نحوه ی بازی به شما نشان داده می شود. مجددا بر روی استارت کیک کنید تا وارد آزمون شوید.

شما ۴۰ دقیقه فرصت دارید تا به ۳۹ سوال موجود پاسخ دهید. سوال ها به صورت مرحله به مرحله سخت تر می شوند و باید تمرکز بیشتری روی آنها کرد. تا آن جا که آخرین سوال بسیار دشوار تر از سوال های

اول خواهد بود. پس از به پایان رساندن آزمون، شما نتیجه آزمون و طبعا ضریب هوشی خود را به صورت یک نمودار خواهید دید.
.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.iqtest.dk/main.swf

سپاس فراموش نشه(خیلی گشتم تا این سایتو پیدا کردم) واقعا حق یه دونه سپاسو دارم دیگه و لطفا نظر هم فراموش نشه Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، artist1 ، طهورا..نچ ، ...طهورا... ، dordaneh ، آرِنـــــــــا ، ناز خوشگله ، کیم ایون هوک ، ارش خان ، ຖēŞค๑໓ ، Spell † ، Parisa 78 ، ᖇᗩᖺᗩ ، shilin*** ، @sina@ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، فسقلی81 ، االنا ، یاسی@_@ ، حسین0111 ، parhamdriver ، ترینا ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mαяѕє ، adminSurd Girl # ، kian007 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ilia 123 ، گریس ، .::kosar::. ، ژوللی ، ✘Nina✘ ، * TANDIS * ، Shervin_ST ، ی دخی عاشق ، MAHSA~ ، تینا45 ، یسماجونی ، عاشق دل شکسته ، **zeinab** ، Av!sA ، **elmira** ، mahya . m ، shilin** ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، باران20 ، امیرحسین آی آر آی ، mr.destiny ، †cυяɪøυs† ، ѦℳIℛ ، خوشحاله انجمن ، ☜♡♡♥♥♥♕Queen of Hearts♕♥♥♥♡♡☞ ، omidkaqaz ، m@ryam ، MS.angel ، @adrian@ ، MELDA : ) ، طناز79 ، 110fba ، ستایش*** ، جلسا ، armina74 ، . . . P oo R ! A . . . ، محمد حسین4 ، farnam22 ، funny girl... ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، شیطون بلای سایت ، ❤ ANISــــــــICE ❤ ، sober ، @پوریا@ ، Thyme ، hosna^_^ ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، ...Maryam... ، * SOZUN * ، هدیه روحانی ، Jєιяαη ، !...@dors ، dokhtare_fotballi ، هدیه 20 ، serpent ، tidaaa ، mT_pOoM_taaK ، mobin@ ، ANNNA ، reza3212 ، Nafas Alpha ، arkontos ، Fake frnd ، miss_asal_k1 ، the second elsa ، نیلوفر 2000 ، M.AMIN13 ، _.miss_.em ، asma.mohammadi2020@gmail.com ، نفسممممممم ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، آذین جون ، poloris ، vampire whs ، fateme._.yas ، み£∂ɨע£ ، دکتر رضا جمالی ، sahel azari ، sina1383 ، elsa queen ، حتی فحش دادن به ممدم درست نیست ، βάરãɲ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
من انجام دادم ولی بهتره در مورد نتیجش حرف نزنیم
سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط نفسممممممم ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
مرسی منم خیلی دنبال همچین سایتی بودم
واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود Wink

س
پ
ا
س
پاسخ
من که از نتیجش خیلی راضی بودم Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
Heart 
جالب بودـ ولی آخراشو صلوات میفرستادمو میزدم!!!!!!!!
I'm finished with him instead Heart Telegh_44
پاسخ
 سپاس شده توسط دکوتا ، نفسممممممم ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
طولانی ولی خوب
دآفــــــــ و شــــــآخـــــ بــــودَنـــ♥ــــ مُــــــهِـــــمْ نــــــــیــــــسْــــتــــ دُخــ♥ـــی بــــــآسْ خــــآنـــومـــ بــــــآشــــ♥ـــه

پاسخ
آگهی
اوه مخم سوت کشید اون دیگه چی بود 112 خوبه؟
پاسخ
95%
نوشت normal
پاسخ
94 نرمال

تا 22 رفتم پوکیدم
پاسخ
(26-03-2015، 13:48)ناز خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه مخم سوت کشید اون دیگه چی بود 112 خوبه؟

Are khobe Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط * TANDIS * ، ناز خوشگله ، نفسممممممم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خرید خرما آنلاین - معرفی 10 مدل از بهترین خرما های ایران
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
Photo دختر قد بلند( دوستان اون مترو بیارید قدمو اندازه بگیرم)
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  خوردن سوسمار های بیابانی توسط عربها (عکس) حتما ببینید
  داستانشو حتما بخونید مرتیکع دیوث چی نوشت
  ساعت ٥ صبح ... ١٦ خرداد ٩٧ ( واقعيه حتما بخونين )
  اگه طرفدار ملانی هستی حتما بیا تو....یه عیدی به طرفدارای اون....
  لکه گیری فرش
  من گرفتم تو نگیر(حال گیری دخترا پسرا بیان تو)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان