امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده

Heart 
سلام به همه شما عزیزان امروز میخوام آلبوم جدید تیلور که اسمش 1989 هست رو بهتون معرفی کنم خیلی قشنگه حتما دانلود کنین Heart  

اینم اسم آهنگاش :

Blanck Space
Welcome to New York
Style
Out Of The Woods
All You Had To Do Was Stay
I Wish You Would
Bad Blood
Wildest Dreams
How You Get The Girl
This Love

خب دیگه فکر کنم همینا باشه من خودم اولی و دومی و سومی و هفتمی رو از همه بیشتر دوست دارم. Heart طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده 1

سپاااااااااااااااااااااااااااااااااااس یادت نره Big Grin
دآفــــــــ و شــــــآخـــــ بــــودَنـــ♥ــــ مُــــــهِـــــمْ نــــــــیــــــسْــــتــــ دُخــ♥ـــی بــــــآسْ خــــآنـــومـــ بــــــآشــــ♥ـــه

آگهی
اوهه
اینو ک خیلی وقته منتشر کرده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY
طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده 1

طرفدارای تیلور سوییفت ♥♥ بیاین که آلبوم جدید داده 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
تکراری .-.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=197699
(27-03-2015، 14:50)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهه
اینو ک خیلی وقته منتشر کرده

هرچی Tongue

(27-03-2015، 15:02)ღ narges ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری .-.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=197699

Dodgy Dodgy Dodgy
دآفــــــــ و شــــــآخـــــ بــــودَنـــ♥ــــ مُــــــهِـــــمْ نــــــــیــــــسْــــتــــ دُخــ♥ـــی بــــــآسْ خــــآنـــومـــ بــــــآشــــ♥ـــه

خب لینک دانلودشم میذاشتی دیه:|
(28-03-2015، 11:21)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب لینک  دانلودشم میذاشتی دیه:|
ببخشید.نتونستم دیگه خودتون دانلود کنین Blush Blush Blush

آگهی
میدونم خز شده ولی ... 

بی کــیفیت :/ 

آخه 1989 جدیده ؟! :| 
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
kiss kiss whit taylor and sweet dreams of taylor 
قصه رفاقت،قصه سنگ های کناره ساحله-یکی یکی اونارو جمع می کنی...بعدش یکی یکی پرتشون می کنی توی دریا..
اما بعضی وقتا سنگای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی و برای خودت همیشه نگهش میداری!!
(28-03-2015، 11:21)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب لینک  دانلودشم میذاشتی دیه:|

لینک دآنلود ممنوعه|:
+
تکراری + بی کیفیت .. بسته شد !
 سپاس شده توسط tan!a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکست آهنگ ب کمپلکس از اپیکور باند {آلبوم آمپول}
  لیریک و ترجمه Its nice to have a friend از تیلور سویفت
  لیریک و ترجمه Its nice to have a friend از تیلور سویفت
  کمک چند روز دیگه باید تیزهوشان بدم کی داده کمک کنه
  بیاین چت کنیم حوصلمون صر رف
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  ↯✘چــ ــآلـــ ــ ــش✘↯_{همه بیاین}
  اگه عشقت بمیره و بهم قول داده باشید به پای هم دیگه بمونید حاضری تا اخر عمر مجرد باشی
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
  اعتماد به نفس پسرا..........بیاین ببینین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان