امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در مجموعه«شمعدونی»؛ «ویدا جوان»ایفاگر نقش یک«پزشک»در یک خانواده کاملا«دیوانه»!+تصاویر

در مجموعه«شمعدونی»؛ «ویدا جوان»ایفاگر نقش یک«پزشک»در یک خانواده کاملا«دیوانه»!+تصاویر 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر
، ویدا جوان بازیگر تلویزیون درباره ایفای نقش در سریال «شمعدونی» که هنوز به پخش نرسیده است، اظهار کرد: در «شمعدونی» نقش دختری از یک خانواده متوسط کاملا دیوانه را دارم! ماجرای این دختر پزشک از جایی شروع می‌شود که امتحان تخصص می‌دهد اما قبول نمی‌شود و یک جورهایی به سوژه فامیل تبدیل می‌شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مجموعه«شمعدونی»؛ «ویدا جوان»ایفاگر نقش یک«پزشک»در یک خانواده کاملا«دیوانه»!+تصاویر 1

وی افزود: او شخصیت درس‌خوانی است و دوست دارد خانواده‌اش را راضی نگه دارد. با این حال اعتماد به نفس ندارد و یک جورهایی اعتماد به نفسش کاذب است. او خیلی خوب درس می‌خواند و زحمت می‌کشد اما همه چیز را به خاطر فقدان همین ویژگی خراب می‌کند.

این بازیگر با تأکید بر تفاوت نقش تازه‌اش با کاراکتر نگار در «زمانه» و هدیه در «پژمان» ادامه داد: خوشبختانه بازیگران خیلی حرفه‌ای در این کار حضور دارند، از آتنه فقیه‌نصیری باتجربه گرفته تا محمد نادری که از تئاتر آمده و سابقه تصویری‌ کمی دارد اما بسیار خلاق است.

جوان تصریح کرد: سروش صحت کارگردان اثر جامعه شناس خوبی است و مردم ایران را به خوبی می‌شناسد. در «شمعدونی» هم مسائل اجتماعی بسیاری گنجانده شده و این سریال پر از استعاره است. اگر کسی دقیق سریال را تماشا کند، قطعا کار تأثیرگذار خواهد بود.

وی یادآور شد: گرچه قبلا با این گروه همکاری کرده بودم اما اصلا فکر نمی‌کردم حالا این روزها همه به یک خانواده تبدیل شویم و چنین فضای صمیمی و خوبی بینمان جریان داشته باشد؛ موضوعی که حضور در گروه‌های دیگر را که صرفا فضای کاری دارند برایم مشکل می‌کند.

این بازیگر در ادامه درباره تفاوت فضای سریال‌ها با یکدیگر توضیح داد: مثلا سر صحنه سریال «زمانه»، حسن فتحی همواره به کار می‌اندیشید و برایش مهم بود که بازیگر مدام به نقشش فکر کند و از تمرکزش کاسته نشود اما خنده و شوخی‌اش را هم خارج از زمان ضبط داشت اما سر سکانس‌های حسی اصلا چنین شرایطی حاکم نبود و فتحی دوست داشت ما خیلی جدی باشیم و روی نقشمان مطالعه کنیم.

جوان در پایان تصریح کرد: صحت هم ویژگی‌های خاص خود را دارد. خود من قبل از «پژمان» احساس می‌کردم پتانسیل بدجنسی را ندارم اما خیلی‌ها به من می‌گفتند چقدر پژمان را اذیت می‌کنی! کمدی برای من سطح بالایی از بازیگری است و احساس می‌کنم به تمرین‌های خاصی نیاز دارد.

منبع:مهر

اخبار مرتبط
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بررسی مادران موازی – آلمودوار مجموعه‌ای از شادی را به جشنواره فیلم ونیز ارائه می‌کند
  فیلم‌ها و سریال‌ تلویزیونی جدیدی در ارتباط با مجموعه Power Rangers در دست ساخت است
  Fast and Furious 11 آخرین فیلم مجموعه سریع و خشمگین خواهد بود
  بازیگران فیلم لایو اکشن Resident Evil معرفی شدند؛ وفاداری سری جدید به مجموعه بازی
  ظاهر متفاوت و عجیب مهدی کوشکی در کنار خانم بازیگر جوان + عکس
  بازگشت فخیم‌زاده به قاب تلویزیون با «کاراگاهان جوان»
  تریلر جدید سریال Helstrom رازهای تاریک خانواده هلستروم را نشان می‌دهد
Video معرفی شخصیت های مجموعه هری پاتر(PART2)
  دواین جانسون و اعضای خانواده او مبتلا به ویروس کرونا شدند
  معرفی شخصیت های مجموعه هری پاتر (PART1 )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان