امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حرفا های تیلور سویفت در مورد آلبوم 1989

همانطور که میدانید آلبوم 1989 ، در سیک پاپ عرضه شد و آلبوم قبلی تیلور سویفت Red در سبک کانتری بود . حال تیلور در مورد ترس حامیان او از اینکه شاید این آلبوم موفق نمیشد میگوید : 
"That was very surprising to me. The one thing they had a problem with was me making a pop album. They were very scared that we wouldn’t be able to maintain the level of success we had with Red. But I didn’t care. It would have been all on me if we hadn’t sold half of what they wanted, and I knew that. But I knew that you can’t let fans get comfortable with what you make. We’re supposed to entertain people. Repeating one thing over and over again is not entertaining."

ترجمه :

این خیلی برای من سورپرایز کننده بود . یک چیزی که آنها با آن مشکل داشتند ، من بودم که داشتم یک آلبوم با سبک پاپ میساختم . آنها بسیار از این میترسیدند که شاید ما نتوانیم موفقیتی را که توسط آلبوم Red بدست آورده ایم را حفظ کنیم . من اهمیتی ندادم . تمام خسارت بر دوش من بود اگه ما نصف اون فروشی رو که اونها میخواستند رو کسب نمی کردیم و من این رو میدونستم، اما من این رو میدونستم که شما نمی توانید طرفداران را با چیزی که درست میکنید ، آرام و آسوده کنید . ما باید مردم را سرگرم کنیم . تکرار کردن یک چیز ( کورس آهنگ ) پشت سر هم و به طور مردد، سرگرم کننده نیست  

حرفا های تیلور سویفت در مورد آلبوم 1989 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  قسمتی از سخنزانی استاد رائفی پور در مورد توپاک و رپ...
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان