امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هک کلش اف کلنز خیال یا واقعیت؟؟!!

دوستان بزارید یک چیزی بهتون راجع به Hک بازی کلش بگم که اطلاعات خودتون هم بالا بره
هک کلش تنها با استفاده از xmod امکان پذیر است که نام آن هم Hک نیست
اون سایت هایی که هم با کلمه جم نامحدود میخواهند افرادی را گول بزنند تا از به آنها پول بدهید یه سرور جداگانه همانند کلش طراحی میکنند یا اینکه به صورت آفلاین بازی را ههک میکنند که چمدان هم کار سختی نیست 
اما یم سایتی هست که تمام سرور های Hک شده ( بازم میگم که ربطی به سرور اصلی ندارد ) معرفی میکند که الان حضور ذهن ندارم و کاملا هم رایگان هست پس هیچ پولی در قبال خرید کلش با جم نامحدود پرداخت نکنید که فقط پول خود را دور انداختید 
هک کلش اف کلنز خیال یا واقعیت؟؟!! 2
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
آگهی
میشه دمیج   دفاعیا رو 9999999 کرد ولی جم رو اگه Hک کنی اکانتت بن میشه یا میتونی کاری کنی همه کالکتور ها دارک بسازن یا hp یا دمیج سرباز ه رو هم میتونی Hک کنی ولی کار هر کسی نیست خودمم نمیتونم
هک کلش اف کلنز خیال یا واقعیت؟؟!! 2هک کلش اف کلنز خیال یا واقعیت؟؟!! 2
منو باش چقد دنبال Hک این بازی لعنتی بودم. وقتمو تلف کردم. تازه الان هم میخواستم برم دنبالش ولی به لطف اطلاعاتی که شما دادید دیگه دنبالش نیستم. ممنون خیلی مفید بود Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
هک کلش اف کلنز خیال یا واقعیت؟؟!! 2

تنها راه Hک این بازی نسخه فیک بازی ب تامafhxک رو سرور اصلی نیست و رو سرور فیکه.. 
بسته شد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان