امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورد عجیب؛ اخراج مدال آور کشورمان از دانشگاه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد عجیب؛ اخراج مدال آور کشورمان از دانشگاه 1
دردسر حاجی پور برای حضور در بازی های اینچئون؛
مورد عجیب؛ اخراج مدال آور کشورمان از دانشگاه
کاپیتان تیم‌ ملی تکواندوی بانوان گفت: «وقتی به وزارت علوم مراجعه کردم گفتند نامه‌ را از کسانی بگیر که برایشان مدال گرفتی، در حالی که این مدال را من برای کشور کسب کردم.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سوسن حاجی‌پور در خصوص دلیل اخراجش از دانشگاه اظهار داشت: «به دلیل حضور 8 ماهه‌ام در اردوهای تیم‌ملی برای بازی‌های آسیایی اینچئون از دانشگاه اخراج شدم.»

وی افزود: «بعد از اینکه مدال برنز بازی‌های آسیایی را کسب کردم در اخراجم را در مصاحبه‌ای اعلام كردم. بعد از این مصاحبه مسئولان وزارت ورزش و علوم و تحقیقات قول مساعدت دادند و قرار شد مشکل دانشگاه من حل شود تا بتوانم تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهم اما آنها به قول خود عمل نکردند و من همچنان اخراجی از دانشگاه هستم.»

حاجی‌پور ادامه می‌دهد‌: «بعد از گذشت چند ماه از بازی‌های آسیایی مشکل من حل نشده و به هر جا که می‌روم می‌گویند به ما ربطی ندارد. هیچ نامه‌ای هم از وزارت علوم و تحقیقات به دانشگاه من نرسیده است. وقتی به وزارت علوم مراجعه کردم گفتند نامه‌ را از کسانی بگیر که برایشان مدال گرفتی، در حالی که این مدال را من برای کشور کسب کردم.»

کاپیتان تیم‌ملی تکواندوی بانوان با رد قهرش از تیم ‌ملی گفت: «از تیم‌ملی قهر نکرده‌ام. هم‌اکنون تمرین‌های فنی و بدنسازی را ادامه می‌دهم و هر وقت کادرفنی من را بخواهد در خدمت تیم‌ملی هستم.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  طلسم عجیب گواردیولا بالاخره شکست (عکس)
  طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس)
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  توئیت کنایه‌ای پدیده سیتی در مورد امباپه (عکس)
  پایان کلافگی عجیب برای یحیی گل‌محمدی (عکس)
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان