امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم

Clocket 
سرمربی هلندی بارسا از امشب دیگر نسبت به آینده خود در این باشگاه مطمئن نیست.
کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم 1

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در بدترین زمان ممکن دو امتیاز دیگر از دست داد تا احتمالا رویای قهرمانی اش در لالیگا از بین برود.

بارسا امشب در زمین لوانته برتری 0-2 را در نهایت با تساوی 3-3 عوض کرد و شانس رسیدن به صدر را از دست داد. اتلتیکو فردا در صورت پیروزی بر سوسیداد، می تواند فاصله اش با بارسا را به 4 امتیاز افزایش دهد در حالی که فقط دو بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« توضیح این تساوی دشوار است. نیمه اول بسیار خوبی داشتیم ولی در نیمه دوم تمرکز و جدیت مان را از دست دادیم. اشتباهات فردی زیادی مرتکب شدیم و نسبت به نیمه اول افتی آشکار و فاحش داشتیم.

به دو گل سریع حریف خوب واکنش نشان دادیم و گل سوم را هم زدیم ولی لوانته توانست بار دیگر کار را مساوی کند. دریافت سه گل در 45 دقیقه نرمال نیست؛ به خصوص برای تیمی مثل بارسلونا.»

کومان در ادمه گفت:« نمی دانم چرا فرمخوب نیمه اول را در نیمه دوم نشان ندادیم. اصلا خوب دفاع نکردیم و روی ارسال های از جناحین لوانته ناامیدکننده بودیم. واقعا درک این تساوی بسیار سخت و غیرممکن است. لالیگایی سخت و طولانی را پشت سر گذاشته ایم ولی تیم توانایی این را دارد که در چنین دیدارهایی برنده شود. امشب تاوان نیمه دوم ضعیف مان را دادیم.»

قهرمانی لالیگا:« دیگر خیلی دشوار است چرا که هدف، پیروزی در سه بازی باقیمانده بود ولی امشب متوقف شدیم. به عنوان مربی طبعا مسئول این تساوی من هستم. بین دو نیمه تاکید کردم که تمرکزمان را باید حفظ کنیم و پس از اینکه دو گل پیش افتادیم، اصلا انتظار مساوی شدن بازی را نداشتم. همه از این نتیجه ناراضی هستیم.»

آینده:« بله؛ پس از نیمه دوم ضعیف امشب، می دانم که ممکن است برکنار شوم و در مورد آینده ام بحث خواهد شد.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shghyegh ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، *VENUS*
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کومان: فکر نکنم این آخرین بازی من بود
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو
  پرسپولیس حالا تکمیل شد/ نیمکت یک تیم حکم قهرمانی را امضا می‌کند
Clocket قول طارمی به سرمربی پورتو بعداز اخراج مقابل یوونتوس
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  گتوزو یک گام دیگر به اخراج نزدیک تر شد (عکس)
  رونالد کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست
  جوزپ بارتومئو در یک قدمی اخراج از بارسلونا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان