امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسانی که موافق اعرابند این جنایت را چگونه توصیف میکنند؟

گویند روزی لشگر اعراب که بر ایران زمین حمله کرده بود,فتح یک شهر مشکل بود طوری که تا یک ماه شر سقوط نکرده بود.فرمانده این لشگر قسم خورد:اگر این شهر سقوط کند در این شهر رود خون راه می اندازد وبا آن آسیاب شهر را میچرخاند و از آن نان میپزد و میخورد.شهر سقوط کرد.فرمانده خونخوار اعراب دستور داد که در یک روز سر 20هزار ایرانی را ببرند طوری که رود خون راه بیفتد.هرچه سر بردند خون راه نمیفتاد تا این که مجبور شدند خون را با آب قاطی کنند تا  خون راه بیفتد و آسیاب بچرخد.فرمانده خونخوار با ان خون نان پخت واز نان خورد.فرمانده دستور داد:که در هر خانه اعرابی را بگذارند تا نماز و روزه اهل خانه را اداره کند.هرکس که از این دستور سرپیچی میکرد سرش را میبریدند.مردان خانه از ترس بیرون نمیرفتند تا شاید آن عرب به خانواده اشان تجاوز نکنند.
جنایات اعراب را چگونه توصیف میکنید؟
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mαяѕє ، オスイン ، ساناز ن ، Spell † ، jang kuen sepide ، نفس گل ، # αпGεʟ
آگهی
(14-05-2015، 16:58)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی نظر نمیده؟یعنی تا این حد بد بود؟

نیست چرت و پرته
هیچ سندی نداره
دروغ ازش میباره

کسی نظر نمیده

ضمنأ
اینو توصیه ندونید هشدار بدونید
شما از تحقیر شدن خیلی خوشتون میاد پای مارو وسط نکشید
چون من تاحالا هر چی از شما دیدم این بوده که گفتید

اعراب مارو با خواری کشتن و به نوامیسمون تجاوز کردن و رفتن که هر چی شما گفتید از دم غلط بوده...
همشون هم یه چیز مشترک دارن
تحقیر شدن ایران
بالا بردن اعراب

شما خوشتون میاد تحقیر شید پای بقیه هموطناتون رو به ماجرا باز نکنید

تو پروفایلتون بنویسید من توسط اعراب تحقیر شدم و دائم لاف میزنم که اعراب بدن و شعار میدم که از اعراب متنفرم و حرفام از حد شعار بالاتر نمیره

فقط بلدم حرف بزنم و روده درازی کنم
و به دروغ ایرانی ها رو تحقیر کنم به دست اعراب در حالی که خودم شیفته حقارت برابر اعرابم
جدی میگم
دفعه اخرت باشه اکاذیب مینویسی
خواستی بنویسی منبعشم بیار این جوری ضایع نشی
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که موافق اعرابند این جنایت را چگونه توصیف میکنند؟ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، Mαяѕє ، mr.destiny
(15-05-2015، 0:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2015، 16:58)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیست چرت و پرته
هیچ سندی نداره
دروغ ازش میباره

کسی نظر نمیده

ضمنأ

اعراب مارو با خواری کشتن و به نوامیسمون تجاوز کردن و رفتن که هر چی شما گفتید از دم غلط بوده...
تحقیر شدن ایران
بالا بردن اعراب

تو پروفایلتون بنویسید من توسط اعراب تحقیر شدم و دائم لاف میزنم که اعراب بدن و شعار میدم که از اعراب  متنفرم و حرفام از حد شعار بالاتر نمیره

و به دروغ ایرانی ها رو تحقیر کنم به دست اعراب در حالی که خودم شیفته حقارت برابر اعرابم
جدی میگم
منبع برات میارم تا شما ضایع بشی:کتاب های تاریخی استاد باستانی پاریزی.ضایع شدی جناب عرب پرست!دوما کسای که توی پروفایلشون مینویسن ما عاشق مبارزه با اسراییلیم  شمام از اونا تحقیر شدید و دائم لاف میزنید و حرفتونم از شعار بالاتر نمیره .سوما تو کی باشی به من دستور بدی.بهتر اسم اکانتت رو میذاشتی سرباز عرب!اه اه!چه بوی گند دماغ سوخته ای میاد جناب سرباز عرب! :cool:خوشم میاد کسی اینطوری ضایع میشه Big Grin
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، # αпGεʟ
(15-05-2015، 6:53)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2015، 0:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2015، 16:58)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیست چرت و پرته
هیچ سندی نداره
دروغ ازش میباره

کسی نظر نمیده

ضمنأ

تحقیر شدن ایران
بالا بردن اعراب

تو پروفایلتون بنویسید من توسط اعراب تحقیر شدم و دائم لاف میزنم که اعراب بدن و شعار میدم که از اعراب  متنفرم و حرفام از حد شعار بالاتر نمیره

جدی میگم
منبع برات میارم تا شما ضایع بشی:کتاب های تاریخی استاد باستانی پاریزی.ضایع شدی جناب عرب پرست!دوما کسای که توی پروفایلشون مینویسن ما عاشق مبارزه با اسراییلیم  شمام از اونا تحقیر شدید و دائم لاف میزنید و حرفتونم از شعار بالاتر نمیره .سوما تو کی باشی به من دستور بدی.بهتر اسم اکانتت رو میذاشتی سرباز عرب!اه اه!چه بوی گند دماغ سوخته ای میاد جناب سرباز عرب! :cool:خوشم میاد کسی اینطوری ضایع میشه Big Grin

فک کردی منم مثل خودت بچم؟
منم هر چرت و پرتی بگم منبعشم تو کتابای باستانی پاریزیه
پسر جون!
لینک بیار

من سرباز خدام
خدای من عرب نیست که بخوام بشم سرباز عرب یا سرباز عجم...

حرفای ما در حد شعار بالاتر نمیره؟

حاج احمد متوسلیان کجاست پس؟
غزه با چی اسراییلو میزنه؟
سید حسنو میشناسی؟

هر وقت منبع اوردی جواب میدم
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، mr.destiny
بعضی ها فقط یه چیز توی ذهنشونه، عرب و افغان آدم نیستن. حالا مال هر کجا باشه. غیر از اینه بگید !!!
. در کل عموم مردم ایران نژاد پرستی دارن. حالا خودآگاه یا ناخودآگاه. خیلیا فکر می کنن کاری که می کنن وطن پرستیه، در صورتی که نمیدونن نژاد پرستیه.

عده ی کمتری هستن که درک می کنن که همه جا خوب و بد هست.
من حرفم اینه که تا اسم عرب یا حتی افغانی یا حتی سیاه پوست میشه، سریع خیلیا خودشون رو نژاد برتر با هزاران سال تمدن میدونن و سریع خودشون رو کنار می کشن از اون دسته و خیلیا هم هستن که توهین می کنن و حتی فحش میدن. 

، ما همه ادعا داريم كه ايراني هستيم و عزت و احترام مملكتمون و ميخواهيم ، اما واقعا چي كار ميكنيم… ما كه اسم خودمونو گذاشتيم جوان و تحصيلكرده و با فرهنگ داريم روز به روز با رفتارهاي غلطمون به حرفايي كه پشت سرمون ميزنن مهر تاييد ميزنيم ، خود شما ها وقتي ميگن ايراني ها متوحش هستن چي حالي ميشين ؟ اما از پشت pc كه پا ميشين تو خيابون ميرين چي كار ميكنين ؟ هيچ كدوم ما حاضر نيستيم واسه چند ثانيه پشت خط عابر پياده صبر كنيم تا چراغ سبز بشه . يا موقع رانندگي … يا سر كلاس دانشگاه و …. آيا دائما” رفتاري ازمون سر نميزنه كه نشون دهنده بي ساماني روابط اجتماععي ماست ؟ اما همين ما وقتي واسه مسافرت بريم به كشورهاي ديگه مثلا” همين دبي همه مرتب و با شخصيت و قانونمند ميشيم …. پس بهتر به جاي اين حرفا اول خودمون و اطرافيانمون و درست كنيم تا بتونيم سطح كشورمون و ببريم بالا
با تحقیر عرب ها چی گیرتون میاد؟
به نظر من نژاد پرستی بزرگترین بی فرهنگی که یه انسان می تونه داشته باشه
پاسخ
(15-05-2015، 8:15)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2015، 6:53)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیست چرت و پرته
هیچ سندی نداره
دروغ ازش میباره

کسی نظر نمیده

ضمنأ

تحقیر شدن ایران
بالا بردن اعراب

جدی میگم

فک کردی منم مثل خودت بچم؟
منم هر چرت و پرتی بگم منبعشم تو کتابای باستانی پاریزیه
پسر جون!
لینک بیار

من سرباز خدام
خدای من عرب نیست که بخوام بشم سرباز عرب یا سرباز عجم...

حرفای ما در حد شعار بالاتر نمیره؟

حاج احمد متوسلیان کجاست پس؟
غزه با چی اسراییلو میزنه؟
سید حسنو میشناسی؟

هر وقت منبع اوردی جواب میدم
باید کتاباشو بخری بخونی.تو کتاب تاریخ طبری هم هست.از این محکم تر میخوای Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، # αпGεʟ
آگهی
راست میگه تو تاریخ تمدن ویل درانت هم هست اونم با عکس  

تازه تو کتاب ابن مقفع و کتاب اسرار التواریخ و جامع التواریخ و روضه الصفا و دانشنامه جهان اسلام هم اومده

ناسخ التواریخ و نزهه القولب هم انقدر بدجور شرح دادن من هر وقت خوندم رفتم تو کمد قایم شدم از ترس Tongue  

دوستان اگه کتاب دیگه ای هم هست بگن به لیست اضافه کنیم Big Grin

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
(15-05-2015، 18:11){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه تو تاریخ تمدن ویل درانت هم هست اونم با عکس  

تازه تو کتاب ابن مقفع و کتاب اسرار التواریخ و جامع التواریخ و روضه الصفا و دانشنامه جهان اسلام هم اومده

ناسخ التواریخ و نزهه القولب هم انقدر بدجور شرح دادن من هر وقت خوندم رفتم تو کمد قایم شدم از ترس Tongue  

دوستان اگه کتاب دیگه ای هم هست بگن به لیست اضافه کنیم Big Grin

مجمل التواریخ رو یادت رفت
باز تو خوبی
من شبا کابوس میدیدم!
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط {h.S}
ارش دادش گلم معلم مون میگفت بیشترین ضربه به ابران نه اکسندر زد نه چنگیز خان بلکه عارب زدن چون اونا متمعدن نبودن و نشدن
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان ، Black_Man ، # αпGεʟ
به چی مینازی؟
مام الان دست کمی از اعراب نداریم !
به تاریخ چن هزارساله تون میبالید؟ یا دینتون؟
تاریخ گذشت ، تموم شد ! الان ما جهان سومی هستیم . کوروش مرد !
دین ؟ به صاحبای کشور بگید بد نشونش ندن تروریست شدیم
به فرهنگتون مینازید ؟
ما قبلا به لطف و کوروش و دایوش و چن تا دگ یه فرهنگی داشتیم ، اما الان هر کی ندونه خودمون باید قبول کنیم چقدر بی فرهنگیم !
شاید چن تا فرق جزیی مثل خرافاتی بودن ، تمیز بودن داشته باشیم با اعراب . یکم واقع نگر باشین !
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، Volkan

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوران تیموریان در ایران چگونه سپری شد؟
  شکل‌گیری افغانستان چگونه بود؟
  شش ولایت ارمنی چه کسانی بودند؟
  امپراتوری آشور چیست و چگونه تشکیل شد؟
  امپراتوری روم غربی:چگونه تشکیل این بخش از دنیا.
  هخامنشیان چه کسانی بودند؟
  هلوکاست ارمنی چگونه اتفاق افتاد
  - تاریخ خوار - ها چه کسانی هستند؟
  چه کسانی احمد متوسلیان را ربودند؟
  زنان حرمسرای قاجار چگونه انتخاب می شدند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان