امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترک کبریت فروش امروز !!

به نقل از يه شاعر...:
دخترك برگشت
چه بزرگ شده بود
پرسيدم : پس كبريتهايت كو ؟
پوزخندي زد!
گونه اش آتش بود ، سرخ ، زرد...
گفتم: ميخواهم امشب
با كبريتهاي تو ، اين سرزمين را به آتش بكشم!!
دخترك نگاهي انداخت ، تنم لرزيد...
گفت : كبريتهايم را نخريدند!
سالهاست تن مي فروشم!
مي خري؟؟؟!!!

SadSadSad
پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar joon ، taylor ، M.K.N ، j0oj0o ، .ali. ، ghahreman9090 ، mohamad66 ، hossein. ، (nasim) ، parya2 ، ♥ Sky Princess♥ ، sanaz_jojo ، Newsha ti ti ، benyamin ، னιSs~டεனσή ، lakyboy ، *mahya* ، ramzvraz ، best buy ، serpico ، Tina.t.t ، melina98 ، saraaslani ، hani eh ، ÐeaÐ GiЯl ، رندی ارتون ، Mehrzad Zzz ، Nazanin501 ، ♥TARANNOM♥ ، واقعا ، ЩΦlբ ، m.r.s ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، poyan lover you ، MINA JOON ، Anahita12 ، mehrasa2012 ، شکوفه2 ، aCrimoniouSs ، L.A.78 ، ற!sS~saЋİ ، *Nafas* ، eri 5 ، خسرو شکیبایی ، houman ، آنجلین ، **kitty** ، ?ErFaN? ، dangercty ، radmehr rad ، par!i ، *Armila* ، helena ، کیمیانا ، Wєιяɗ ، azary ، FurY ، Gitarist ، crazy lady ، The Darkest Light ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، Matin Dj ، Interstellar ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، shawkila ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، mahdi.ir ، jinora ، ~H!P HØp §tâR~ ، an idiot ، mobina bieber ، maryamam ، sara جووووون ، .•´¯`•Mehdi.•´¯`• ، [ niki ] ، ایریا ، سوپرمغز ، mahdi0191 ، Dragon_FM ، tan!a ، پریفام 2013 ، ~Mahnaz~ ، نازنین* ، بهراد. ، -Nᴇɢᴀʀ- ، reza 00 ، saas ، The Light ، samira 409 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، negin2000 ، dj erfan ، a.l.ir.e.z.a. ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، m.abdollahi ، قرقی ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، arbab1376 ، مامان بزرگ ، Ayda khoshgele ، AALLI ، Joker2 ، Avril. ، حقوقدان انجمن ، پيشي ملوس ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، یلدا 86
آگهی
Sad
اوه . اصلا انتظار نداشتم دخترک این رو بګه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط niloofar joon ، M.K.N ، j0oj0o ، mohamad66 ، sanaz_jojo ، Newsha ti ti ، GHASEM ، mehrasa2012 ، **kitty** ، dangercty ، par!i ، FurY
خب ازموقعی که فندک اومده کسی کبریت نمیخره دیگه....ولی طفلک دخترهSadTongueSmile
همیشه سخترین نمایش به بهترین بازیگرتعلق دارد..شاکی سختی های دنیا نباش ...شایدتوبهترین بازیگرخداباشی... Heart همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیرهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، னιSs~டεனσή ، mehrasa2012 ، dangercty ، FurY
خوب می رفت کارگری.
دلیل نمی شه که...(یعنی شرط لازم می تونه باشه ولی کافی نیست اصلا)
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، Wєιяɗ ، FurY ، gesooya ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، an idiot ، .ایلار
ولی من انتظار این کلمه رو داشتم طفلک دخترای فقیر که مجبورن این کارو کنن بخدا این شعر نیست واقعیته
میگن دکمه سپاس خراب شده میشه شما امتحان کنی؟؟؟؟HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، sanaz_jojo ، mehrasa2012 ، dangercty ، par!i
وای خدا احساساتشو برمDodgy
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، sanaz_jojo
آگهی
آقا حسین لطفن نظر خودتو بگو نه اینکه دنبال نوشته های من باشی و مسخرم کنی
میگن دکمه سپاس خراب شده میشه شما امتحان کنی؟؟؟؟HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، lakyboy ، ایریا
توراست میگی روشا.......منم دخترای زیادی رودیدم که بخاطرفقر دست به چنین کارایی زدن...نمونه بارزش فقروفهشاستConfusedConfusedConfused
همیشه سخترین نمایش به بهترین بازیگرتعلق دارد..شاکی سختی های دنیا نباش ...شایدتوبهترین بازیگرخداباشی... Heart همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیرهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط par!i
واقعا خوب بود
HeartHeart:من همون مر سده ی قبلی ام
پرسید به خاطر چه زنده هستی با این که دلم می خواست با تمام وجود داد بزنم به خاطر تو بهش گفتم به خاطر هی چیز پرسید پس به خاطر کی زنده هستی با این که دلم فریاد میزد به خاطر تو با بغض غمگین گفتم به خاطر هیچ کس ازش پرسیدم تو به خاطر چی زنده هستی در حالی که اشک تو چشاش جمع شده بود گفت به خاطر کسی که به خاطر هیچ زندست
پاسخ
(19-01-2012، 9:14)ghahreman9090 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ازموقعی که فندک اومده کسی کبریت نمیخره دیگه....ولی طفلک دخترهSadTongueSmile

عزیزم فندک قبل کبریت اختراع شده یکمی مطالعه کن
پاسخ
 سپاس شده توسط dangercty

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست قیمت و فروش ارزان انواع قفل دیجیتال و هوشمند
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
  دخترک تنها
Tongue ببین امروز عدد شانست چیه
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  اگه امروز روز اول مدرسه بود و الان زنگ اول چیکار میکردین؟؟؟
  بیا قوطی کبریت بازی
  دختران شایسته ایرانی از قدیم تا به امروز..............
  نگین تجارت امروز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان