امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صرفا جهت خندیدن!

. الان حال ارتش مصر به مینیمال ترین حالت ممکن می شه: مرسی اعدام، مبارک آزادی!

2. اگر برد رفت و برگشت چیزی را تغییر می داد، هرگز اجازه نمی دادند قرمزها رفت و برگشت ببرند. «مارک تواین»

3. طی روزهای اخیر یک شال زنانه و یک کلاه بچه گانه در ماشین بنده رویت شده؛ امشب هم وقتی آمدم منزل چند عدد کش موی زنانه پیدا کردم که معلوم نیست مال کیست اما مطمئن هستیم مال بنده و همسرم نیست! از شما خواهش می کنم اگر زن دیگری دارم به من بگویید، من تحملش را دارم.

4. من ترجیح میدم تنها باشم و افسوس بخورم... تا افسوس باشم و تنها بخورم!

5. می گویم دوستت دارم، نگو تکراریست، یهو می زنم لهت می کنم.

6. تورو خدا اینقــدر عکس پروفایل هاتونو عـوض نکنیـن، عاشــق یکی شـده بـودم گمـش کـردم!

7. آراستگی زیباست ولی گشتن با زیرشلواری لطف دیگری دارد!

8. طرز فکرم هیچ وقت عوض نمی شود، چون هیچ وقت فکر نمی کنم.

9. دانشمندان به تازگی دریافته اند که هفته ای دو بار قطعی اینترنت، در کنار خوردن ماهی برای سلامتی و جلوگیری از ابتلا به زخم بستر مفید است!

10. تمام آرزوهایم را بر روی کاغذی نوشتم و در آب انداختم... تا الان که اتفاق خاصی نیفتاده، فقط دارم دعا می کنم یه وقت دست آشنا نیفته!

11. تو که می دونی همه مردان خیانت می کنن! پس با یه پولدار ازدواج کن! گریه کردن تو کافی شاپ های فرانسه، خیلی بهتر از گریه کردن تو آشپزخونه های مستاجریه!

12. یه گلدون می خری 100 هزار تومن، هر روز دمای هوای اطرافشو اندازه می گیری، به دقت بهش آب معدنی میدی بعد دو هفته خراب میشه! اونوقت پیاز تو سردترین و تاریک ترین قسمت خونه درختچه میشه!

13. کم کم داریم به فصل گفتن جمله «این مگه اصلا توو جزوه بود؟» نزدیک می شویم!

14. تو چین اگر شکست عشقی بخوری... بدبخت می شی... لامصب هر طرف رو که نگاه کنی، قیافه عشقت میاد جلوی صورتت!

15. همین اینترنت رو می بینین که اینقدر سرعتش افتضاحه؟ فقط کافیه یه چیز آبروبر رو اشتباهی بفرستی تا در کسری از ثانیه send بشه! بعد تازه اون آدمایی هم که سالی دوازده ماه off بودن، زرت on میشن می بینند!

16. علم بهتر است یا ته دیگ سیب زمینی؟ خاک بر سر علم که با هرچی مقایسه میشه کم میاره!

17. سلامتی اون دختری که تو اتاقش سیگار می کشید، صدای آهنگو زیاد کرد که بوش نره بیرون!

18. اگه تو خیابون یه فامیل دیدی که حواسش به یک جای دیگه است، بدون که اون تو رو زودتر دیده!

19. ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﺎﯾﻞ ﺟﻐﺪ ﺩﻗﺖ ﮐﺮﺩﯾﻦ؟ ﮐﺼﺎﻓﻂ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﮐﻞ ﺧﺎﻧﺪﺍﻧﻤﻮﻥ ﺭﻋﯿﺖ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺑﻮﺩﻥ...!

20. پسر خاله ام مدارکشو داده واسه ترجمه که بره خارج
بعد اومده خونه ما میگم چایى میخورى یا شربت؟؟؟
میگه قهوه ترک اگه دارى بیار ، تلخ لدفن!
حالا تا هفته پیش خاکشیرو با آفتابه سر میکشید

21. من و برادرم سرما نمی خوریم اصلا
مامانم میگه برای اینکه وقتی بچه بودین ، از حمام که می اومدین
میذاشتمتون جلو پنکه خشک بشین حالا بدنتون مقاوم شده!

22. لذتی که تو رقصیدن و قر دادن تو اتوبوس ، زمان مدرسه ، در حال رفتن به اردو بود … انصافا ، وجدانا ، جدا ، تو هیچ دیسکویی تو دنیا نیست!

بازم بذارم؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صرفا جهت خندیدن! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dokhi khoooooooobi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان