امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتک زدن همسر به خاطر بخشیدن مهریه

مرد جوان ۷ ماه همسرش را کتک می زد تا مهریه اش را ببخشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتک زدن همسر به خاطر بخشیدن مهریه 1

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده، درخواست طلاق از شوهر خود را ارائه کرد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: ۷ ماه است که با جمال شوهرم ازدواج کرده ام. جمال پسر یکی از دوستان پدرم بود که از من خواستگاری کرده بود و ما خیلی زود بدون اینکه همدیگر را بیشتر بشناسیم به عقد یکدیگر در آمدیم. روز خواستگاری به پیشنهاد پدرم، ۷۵۰ سکه به عنوان مهریه تعیین شد.

این زن ادامه داد: تازه بعد از ازدواج بود که جمال را بیشتر شناختم. جمال مرد عصبی و بداخلاقی بود که سر هرچیز مرا کتک می زد. از آنجایی که طلاق در خانواده ما رسم خیلی خوبی نبود من سعی می کردم این رفتارهای جمال را تحمل کنم. ولی یک چیز مرا خیلی آزار می داد. آن هم این بود که جمال مرتب مرا آزار می داد و کتکم می زد که مهریه ام را ببخشم. از روزی که زندگی مشترک ما آغاز شد جمال از من خواست که به دادگاه بروم مهریه ام را ببخشم. او گفت که پدرم آن ها را مجبور به تعیین این مهریه کرده است و من باید آن را ببخشم.

وی افزود: الان ۷ ماه است که زندگی ما تبدیل به جهنم شده و جمال هر روز و هر شب مرا آزار می دهد که باید مهریه ام را ببخشم. دیگر تحمل این رفتارهای او را ندارم. برای همین تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و از شوهرم جدا شوم. اتفاقا می خواهم مهریه ام را به اجرا بگذارم و همه آن را از شوهرم بگیرم.

بعد از صحبت های این زن رسیدگی به این پرونده به جلسه بعد و در حضور شوهر این زن موکول شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadaf 2014
آگهی
معلومه که ازدواج زورکی آخریش همین میشه ... این زنه هم باید تا آخرین سکروبگیره تامرده دفعه ی دیگه ازاین قلتا نکنه ....
پاسخ
(29-05-2015، 13:20)هانیه جوون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلومه که ازدواج زورکی آخریش همین میشه ... این زنه هم باید تا آخرین سکروبگیره تامرده دفعه ی دیگه ازاین قلتا نکنه ....

دیگه دفه ی بعدی وجود نداره عجیجم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتک زدن همسر به خاطر بخشیدن مهریه 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
  این فرد به خاطر کرونا اولین تریلیاردر جهان شد (عکس)
  اعلام ممنوعیت تردد شبانه در لبنان به خاطر کرونا
  اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)
Heart جریمه ۸۶ میلیون دلاری بانک کره‌ای به خاطر مراودات مالی با ایران
  استعفای وزیر کشور ترکیه به خاطر اعلام قرنطینه 48 ساعته
  زمین‌گیر شدن 90 درصد هواپیماها در پارکینگ به خاطر کرونا
  احتمال تعطیلی مدارس ایران تا پایان سال به خاطر کرونا
  دو دست مرد مهریه زن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان