امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست مهریه ۱۳۶۷ شاخه گل رز از شوهر دروغگو

زن جوان وقتی دید شوهرش مرتب دروغ می گوید به دادگاه خانواده رفت و مهریه ۱۳۶۷ شاخه گل رز خود را به اجرا گذاشت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست مهریه ۱۳۶۷ شاخه گل رز از شوهر دروغگو 1

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی پس از مراجعه به دادگاه خانواده مهریه ۱۳۶۷ گل رز خود را به اجرا گذاشت.

وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مرتب به من دروغ می گوید. او کارش گفتن دروغ است و حتی در موارد کوچک و بی اهمیت نیز دروغ می گوید. انگار دروغ گفتن برایش یک عادت شده و نمی تواند این عادتش را ترک کند. بارها سر این مساله با او دعوا کردم، قهر کردم، او را تهدید کردم اما فایده ای نداشت.

زن جوان ادامه داد: یاسر هر روز بیشتر از قبل به من و به بقیه دروغ می گوید. حتی از محل کارش هم به خاطر دروغ هایش اخراج شد. من از کارها و دروغ های شوهرم همیشه خجالت می کشم. او باعث آبروریزی می شود و همیشه به همه دروغ می گوید.

وی در ادامه گفت: هر بار در یک جمع هستیم از حرف های یاسر خجالت می کشم. چون او مرتب دروغ می گوید و حتی بقیه هم متوجه دروغ هایش می شوند. اما باز هم دست از این کارهایش بر نمی دارد. برای همین می خواهم مهریه ام که ۱۰۰ سکه و ۱۳۶۷ شاخه گل رز است را به اجرا بگذارم و از شوهرم جدا شوم. زندگی با او برای همین خیلی سخت و غیر قابل تحمل شده است.

بعد از حرف های این زن قاضی دستور احضار شوهر این زن را به دادگاه صادر کرد.

پاسخ
آگهی
25r30
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow چین به درخواست بن سلمان پاسخ مثبت داد
  درخواست وزیررفاه از دیوان محاسبات برای برقراری حق عائله‌مندی زنان مجرد
Heart پاسخ بشار اسد به درخواست ترامپ برای ترورش
Heart درخواست برای تحقیق و شفاف‌سازی درباره سفر رئیس موساد به عین الاسد
  شوهر عصبانی زنش را در سطل آشغال انداخت ( عکس )
Heart درخواست فریدمن از رژیم صهیونیستی برای تسریع در اجرای پرونده الحاق کرانه باختری
  سفیر چین در مصر درباره درخواست غرامت به دلیل کرونا: مسخره است
  دو دست مرد مهریه زن
  شوهر قاتل تصاویر جنازه تکه تکه‌ زن جوان را در فیسبوک گذاشت+تصاویر
Heart سرقت از خانه مادر شوهر+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان