امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصمیم به جدایی به خاطر سرکار نرفتن زن

مرد جوان زمانی که دید همسرش سر کار نمی رود و درآمد ندارد تصمیم گرفت از او جدا شود.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده به قاضی عموزادی گفت: آقای قاضی دیگر نمی توانم با همسرم زندگی کنم.

– او همیشه در خانه می نشیند و منتظر است که من پول در بیاورم. همسرم تحصیلات دانشگاهی دارد و می تواند در یک جای خوب مشغول به کار شود و درآمد خوبی داشته باشد. ولی او تنبل شده و می گوید که وظیفه مرد است که باید کار کند و خرج زندگی را بدهد.

– سه سال است که دارم با بدبختی از صبح تا شب کار می کنم و کلی بدهکار دارم ولی همسرم اصلا این موضوع را نمی بیند و متوجه نیست که من چه وضعیتی دارم. او فقط از من پول می خواهد و خودش از صبح تا شب در خانه می ماند و کار نمی کند.

– وقتی به او می گویم که سر کار برو قبول نمی کند و می گوید که زن وظیفه ای ندارد که به سر کار برود. برای همین دیگر از دست او خسته شدم و می خواهم از او جدا شوم.

وقتی حرف های این مرد به پایان رسید قاضی عموزادی پس از بررسی پرونده همسر این مرد را نیز به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را نیز بشنود.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
  این فرد به خاطر کرونا اولین تریلیاردر جهان شد (عکس)
  اعلام ممنوعیت تردد شبانه در لبنان به خاطر کرونا
Heart سنا درباره وتوی قطعنامه منع جنگ با ایران تصمیم می‌گیرد
  اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)
Heart تصمیم 450 میلیارد دلاری سنا برای کرونا
  بیانیه نیروهای وابسته به آستان‌های مقدس عراق درخصوص جدایی‌شان از تشکیلات حشد شعبی
Heart جریمه ۸۶ میلیون دلاری بانک کره‌ای به خاطر مراودات مالی با ایران
  استعفای وزیر کشور ترکیه به خاطر اعلام قرنطینه 48 ساعته

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان