نظرسنجی: این بازی رو انجام دادید ؟
نه ... ! T - T
اره ^_^
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 02-02-2739929
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد بازی Stronghold Legends

Lightbulb 
سلام اومدم این بازی رو برسی و نقد کنم Cool
حالا نقد بازی اینه که : Big Grin
ازی افسانه قلعه ها سری ای متفاوت با سایر نسخه هاست. نسخه ی اوّلیه این بازی با نام قلعه ی1 به همراه جنگ های صلیبی هواداران زیادی را به دست آورد امّا در کنار آن نسخه ی دوم این بازی که با نام قعله ی2 به دلیل مراحل اندک و سرعت پایین بازی با شکست رو برو شد وجود دارد. نسخه ی3 بازی جذاب قلعه که افسانه ی قلعه ها می باشد دوباره جای خود را در میان هواداران بازی های رایانه ای باز کرد. در این نسخه به همراه سربازان معمولی نسخه ی2 ، سربازان افسانه ای همچون اژدها ، گرگ ، غول برفی ، ملکه ی برفی ، دختران برفی ، جادوگر و... وجود دارد.

بازی اصلی شامل سه بخش است:

1- بخش اول مربوط به نیرو های شاه آرتور در واقع نیرو های انسانی است که با هر سه نوع : نیروی تاریکی ، برفی و سربازان معمولی روبرو می شوید.

2- بخش دوم مربوط به نیرو های برفی و سربازان افسانه ای مخصوص به مراحل برفی است که بیشتر دشمنان شما نیرو های برفی دشمن و نیرو های تاریکی اند.

3- بخش سوم مربوط به نیرو های تاریکی است که فرمانروایی آن ها را فردی انتقام جو و خونریز به نام شاه اویل است که پدر و برادرش توسط نیرو های ترک کشته شده و خود نیز سال هایی از عمر خود را در زندان پادشاه ترک سپری کرده است. و حالا در پی انتقام از جهانیان است.

و...

اره میدونم زیادی مجلسی نوشتم ولی اخه اطلاعات رو کپی کردم Big Grin دیگه راستشو میگم خودم هم بازی کردم اما بلد نبودم خلاصه بازی رو بنویسم crying
پاسخ
 سپاس شده توسط shayan5600 ، پیشی شیری بلاگ
آگهی
اصلا عیبی نداره من خودم هم اینجوری هستم Big Grin
پاسخ
خب من هشت ساله که دارم اینو بازی میکنم (;
بنظر خودم بازیش خیلی خوبه
داستان گیرایی داره
مراحلش متنوعه
و یکی از جذاب ترین المان هایی که بهش اضافه شده نسبت به نسخه های قبلی اینه که میشه سیستم مدیریت فروش خودکار ساخت تو شهر
و همینطور هوش مصنوعی بازی هم خیلی خیلی از نسخه قبلش بهتر شده
سرباز های متنوعی هم داره و شب و روز برف رو هم داره که خیلی باعث تنوع شده و عالیه
یکی از چیزایی که تو ذوق میزنه اینه که نمیشه عین نسخه های قبلی قلعه های خیلی متنوع ساخت و کلا بازی تو بناها و ساختمان ها یه حالت یکنواخت و خشک داره
در کل خیلی بازی خوبیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
بی نظیر fishing
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی چند بازی برای کنسول های بازی برای گیمر هایی مثل خودم+عکس
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بازی های اندرویدی که قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارند
  10 بازی که شما را به خاطر بازی کردن روی درجه سختی Easy آزار می دهند
  دانلود بازی Rayman Legends برای پلتفرم PS4
  دانلود بازی Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends برای پلتفرم PS4
  دانلود بازی Stronghold HD برای پلتفرم PC
  باحال ترین وال پیپر های بازی...همه ی این بازی ها توی جشنوارهgamescom هستن GA
  نقد بازی Worms 4: Mayhem (به همراه نکات مخفی در بازی)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان