امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فان‌پرسی: یونایتد در تابستان ۲۰۰ میلیون پوند هزینه می‌کند

فان‌پرسی: یونایتد در تابستان ۲۰۰ میلیون پوند هزینه می‌کند 1

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم هلندی منچستریونایتد می‌گوید این تیم باز هم در فصل نقل و انتقالات مبلغ بالایی را صرف خرید بازیکنان جدید می‌کند.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، روبین فان‌پرسی که آینده نامشخصی در منچستریونایتد دارد در تازه‌ترین مصاحبه خود اظهارات جالبی را مطرح کرده است.
مهاجم ۳۱ ساله هلندی فصل گذشته به دلیل مصدومیت‌های متعدد نتوانست به مهاجم قابل اعتمادی برای فان‌خال تبدیل شود و تنها ۱۰ گل برای یونایتد به ثمر رساند.
او درباره آینده منچستر گفت: فصل گذشته باشگاه در فصل نقل و انتقالات نزدیک به ۲۰۰ میلیون پوند خرج کرد و امسال هم قرار است همین رقم برای جذب بازیکن خرج شود تا تیم بتواند فصل آینده برای قهرمانی بجنگد.
فان‌پرسی درباره ادامه همکاری‌اش با شیاطین سرخ هم گفت: آرزوی من برای فصل بعد این است که تا جایی که می‌توانم بیشترین بازی را برای تیمم انجام دهم. در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری از لحاظ بدنی آماده هستم. این را هم می‌دانم که هر چه بیشتر بازی کنم آمادگی بالاتری برای حضور در جام ملت‌های اروپا در تابستان آینده دارم.
او ادامه داد: برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌ام همه موارد را در نظر می گیرم. این را هم می‌دانم که باید درباره شرایط کنونی خود واقع‌بین باشم.
فان‌پرسی در حالی به علاقه خود برای بیشتر بازی کردن اشاره می‌کند که منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات تمرکز خود را بر روی جذب مهاجمان دیگری از جمله هیگواین، بنزما، هری کین و لاکازت گذاشته است. از سوی دیگر فالکائو نیز از یونایتد جدا شده و به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک به چلسی می‌پیوندد تا فصل بعد خط حمله‌ای جدید را در اولدترافورد ببینیم.
فان‌پرسی: یونایتد در تابستان ۲۰۰ میلیون پوند هزینه می‌کند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  سانچو‌ و دو میلیون‌یورویی که واتفورد به‌جیب می‌زند!
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  رقیب ۱۵ میلیون یورویی طارمی در پورتو
  هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو
  رسانه یونانی: مجید حسینی حاضر است با نیم میلیون یورو به آاِک برود
  بایا: طارمی ما را به میلیون ها دلار پول ترجیح داد
  پدر ستاره یونایتد: پسرم در انگلیس خوشحال نیست
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان