امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو

آینده ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام، پس از ناکامی های اخیر و به خصوص حذف برابر دینامو زاگرب در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا با تردیدهایی مواجه شده است.
هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو 1
به گزارش "ورزش سه"، حذف تاتنهام در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا به دست دینامو زاگرب آینده ژوزه مورینیو در تاتنهام را با پرسش هایی رو به رو کرده است. اما برای باشگاه شمال لندنی اخراج مورینیو به این آسانی ها نخواهد بود.

با توجه به اینکه مورینیو یکی از بالاترین دستمزدها د رلیگ برتر را دریافت می کند و همچنین قراردادی دارد که تازه در تابستان سال 2023 به اتمام می رسد، اخراج مورینیو موضوعی است که تاتنهام باید خیلی دقیق و محتاطانه درباره پیامدهای اقتصادی آن فکر کند.

گزارش شده است که در قرارداد مورینیو و تاتنهام از سوی هیچ کدام از دو طرف بندی برای فسخ قرارداد گنجانده نشده و این به آن معنا است که اگر دو طرف با هم بر سر جدایی توافق نداشته باشند، خلاصی از سرمربی پرتغالی خرجی نجومی روی دست تاتنهام خواهد گذاشت.
مبلغی که تاتنهام باید در صورت تصمیم بر اخراج مورینیو به او بپردازد می تواند به رقم 40 میلیون یورو برسد.

به رغم شروع قدرتمند فصل، اوضاع برای تاتنهام و مورینیو اکنون بسیار بهم ریخته است و حذف برابر دینامو زاگرب آن هم در حالی که در دیدار رفت 2-0 پیروز شده بودند، اوضاع را از قبل هم بدتر می کند.

صعود به چمپیونزلیگ هدف اصلی تاتنهام دراین فصل بود و قهرمانی در لیگ اروپا یکی از راه های رسیدن به این مقصود بود، مخصوصا که تاتنهام اکنون در رده هشتم جدول لیگ برتر است و شش امتیاز با تیم چهارم فاصله دارد.

همچنین زمزمه هایی از نارضایتی در رختکن تاتنهام به گوش می رسد و مورینیو نیز پس از شکست دیشب اصلا در سرزنش بازیکنانش و بروز ناامیدی و یاسی که بابت نمایش ضعیف آنها احساس کرده بود، کم نگذاشت.
مورینیو پس از پایان مسابقه گفت: "به نظر نمی رسید که تیم من در مسابقه مهمی بازی می کنند. اگر برای هر کدام از آنها این بازی مهم نبود، برای من به خاطر احترامی که برای حرفه و سابقه خودم قائلم، مهم بود. من بابت تفاوتی که بین نگرش یک تیم با دیگری وجود داشت مایوس و ناامید شده ام.

من متاسفم که تیم من نتوانست آنچه که لازم بود را در این بازی ارائه دهد. من احساس می کنم که نه تنها اصول فوتبال که اصول اولیه زندگی، که احترام به شغلمان و تلاش کردن تا سر حد امکان است _در این بازی زیر سوال رفته-"

مورینیو و تاتنهام شانس دیگری برای رستگاری دارند؛ تاتنهام در فینال کارابائو کاپ با منچسترسیتی رو به رو می شود و در صورتی که بتواند سیتیزن ها را شکست دهد، به اولین جام این باشگاه از سال 2008 به بعد خواهد رسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  سانچو‌ و دو میلیون‌یورویی که واتفورد به‌جیب می‌زند!
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  سون، سولسشر و مورینیو را به جان هم انداخت(عکس)
  رقیب ۱۵ میلیون یورویی طارمی در پورتو
  رسانه یونانی: مجید حسینی حاضر است با نیم میلیون یورو به آاِک برود
Clocket قول طارمی به سرمربی پورتو بعداز اخراج مقابل یوونتوس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان