امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش دختر حسین‌ پناهی

واکنش دختر حسین‌ پناهی به جمله‌های پدرش در شبکه‌های مجازی

واکنش دختر حسین‌ پناهی 1
درصد جملات و مطالبی که با نام حسین پناهی و به واسطه‌ی نشر در شبکه‌های اجتماعی و مجازی دست به دست می‌شوند، نوشته‌ی او نیست.

به گزارش خبر شهر, آنا پناهی گردآورنده‌ی کتاب «خداحافظ روزهای اناری»، مدیر مسئول انتشارات «آناپنا» و دختر حسین پناهی با اشاره به انتشارات جملات نامرتبط با حسین پناهی و با نام این بازیگر و شاعر کشورمان در شبکه‌های اجتماعی و مجازی، افزود ۹۹ درصد این جملات نوشته‌های حسین پناهی نیستند.

وی گفت: البته من در آستانه‌ی برگزاری بیست‌ و‌ هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عزمم را برای انتشار کتابی با موضوع جملاتی که از حسین پناهی نیستند جزم کرده بودم البته این کتاب منتشر نشد اما علاقه‌ی زیادی به این دارم که بالاخره بتوانم مخاطبان شبکه‌های مجازی را از نادرستی برخی از این انتصاب‌های ادبی مطلع کنم.

گردآورنده‌ی کتاب «خداحافظ روزهای اناری» ادامه داد: کتاب «خداحافظ روزهای اناری» یا به تعبیری حسین پناهی از نگاه دیگران که من فقط عهده‌ دارد جمع‌آوری مطالب آن بوده‌ام، دلنوشته‌ها و احساسات دوستان و دوستداران حسین پناهی است.

پناهی اظهار داشت: این کتاب از آن جهت که حسین پناهی برای خیلی‌ها دارای شخصیتی گنگ و خاص است می‌تواند جالب باشد و وجه شاعرانه‌ی شخصیت او را بیش از پیش معرفی می‌کند.

وی افزود: وجه شاعرانه‌ی شخصیت پناهی در زمان زندگی وی کمرنگ بوده و بیشتر او را بعد از مرگش به عنوان شاعر شناختند.

مدیر مسئول انتشارات «آناپنا» خاص بودن و گنگی پشتوانه‌ی فلسفی و شاعرانه‌ی پناهی را از دلایل احتمالی ناشناخته ماندن وجه شاعرانه‌ی شخصیت وی در طول زندگیش دانست و گفت: پشتوانه‌ی فلسفی و شاعرانه‌ی حسین پناهی همیشه پشتوانه‌ی بازی‌ها و شخصیت وی بوده است.

پناهی در بخش دیگری از سخنان خود درباره‌ی چگونگی توجه و حمایت مسئولین به شخصیت و خانوداه‌ی حسین پناهی، اظهار داشت: من به عنوان دختر این شاعر و بازیگر شناخته‌ شده‌ی کشور هیچوقت از مسئولان استان خودمان و مسئولان دیگر راجع به پدرم توقعی نداشته و ندارم ولی امیدوارم که همیشه قدر هنرمندان با ارزش خود را قبل از اینکه از بین ما بروند بدانند و در نهایت تمام تلاشم در حال و آینده حفظ و اشاعه‌ی اندیشه‌ی حسین پناهی است البته اگر لیاقت و توانایی‌اش را داشته باشم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیادر منابع تاریخی به صراحت ازدختری به نام رقیه(س)برای امام حسین (ع) نام برده شده؟
  25 حدیث درباره مقام کربلا و امام حسین (ع)
  آیا روز سیزده محرم امام سجاد(ع) امام حسین(ع) را دفن کردند؟
  درباره ی ذولجناح ( اسب امام حسین ) بیش تر بدانیم ...
  از شرایط امر به معروف و نهی از منکر،نداشتن خطر جانی یا مالی است.چگونه امام حسین(ع)...
  حدیث در مورد ثواب فضیلت امام حسین و عاشورا
  مگر شما اعتقاد ندارید که امام حسین علیه السلام اکنون در بهشت است و دشمنان او در جه..
  پیشگویی‌هایی از شهادت امام حسین (ع)
  زمانی که پیامبر(ص) خبر از شهادت امام حسین(ع) داد
Exclamation اسامی قاتلان امام حسین (ع) و عاقبت آنها !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان