امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس)

(01-08-2015، 18:40)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2015، 18:36)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2015، 18:28)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا....خداوندا.....پروردگارا.....کردگارا..... Rolleyes

آخه این همه بنده ی خوشگل و شایسته داری!یکیش خود من Sleepy بعد من میخوام بدونم... Angry ای بابا.ولکن آقا ولکن

باحال بود

الن میخام یه جمله فیلسوفانه بگم خب بخونید ببینیدچی میگم

ارزش آدمی به اندیشه ی اوست /نه به انباشته ی او

واااااااااااای Undecided اصن هَنگیدم جون شما

نه عزیز جون خودت
حیف که استقلالی هسی ودرمرام ماکلا نیس
کسی روازخودمون برنجونیم
وگرنه مانیز زبان داریم
خخخخخخخخ
بالاخره دم شومام گرم نظراتتون جالبه
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬
آگهی
مچکر.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس) 2

پاسخ
هه جالب بود عالى
پاسخ
راستی شماکه از لفظ مااستفاده میکنی خودت کجایی هسی

خاهش می کنم
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
(01-08-2015، 18:51)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهش می کنم

من؟؟؟؟؟؟اگه از من میپرسی من بچه تهرونم Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘

پاسخ
کی زن این میشه؟ اگر یک دختری زن این بشه! چه عروسی میشه
واسه کسی که رفته زانو نزن نماز میت سجده نداره
پاسخ
آگهی
(02-08-2015، 14:22)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2015، 18:51)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهش می کنم

اخ اخ اخ اخ پس تهرونی
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
(02-08-2015، 16:02)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2015، 14:22)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهش می کنم

اخ اخ اخ اخ پس تهرونی

مگه تو کجایی؟
✘ JOKER ✘

پاسخ
(02-08-2015، 16:38)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2015، 16:02)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهش می کنم

اخ اخ اخ اخ پس تهرونی

مگه تو کجایی؟
ازهمونجایی که ازلفظش استفاده کردی
اره داش مازندرانیم
پایتختومیبینی؟
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
(07-08-2015، 13:31)یلدا930 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2015، 16:38)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاهش می کنم

اخ اخ اخ اخ پس تهرونی

مگه تو کجایی؟
ازهمونجایی که ازلفظش استفاده کردی
اره داش مازندرانیم
پایتختومیبینی؟
بله که میبینم نبینم چیکار کنم
از مازندرانیا خوشم میاد خیلی اهل کار هستن
✘ JOKER ✘

پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا930

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان