امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوام ی چی بتون بگم خواهشا بیاین

من وقتی برای اولین بار سه سال پیش به اینترنت دسترسی پیدا کردم تو گول زدم بازی انلاین این سایته اومد از همون موقع توش عضو شدم بعضی بازیاش قشنگه
بحث سیاسی داشتین به منم بگین Smile Smile
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
(14-06-2015، 17:12)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی عکس دخترای خوشکلو میذاشتن..........دخترای انجمن میگفتن زشته.................منم اعصابم خورد شد..................ثبت نام کردم تا دهن اینارو ببندم :4chs: :4chs:.................موضوعت خوب بود

منم همینطور
خخخخ Big Grin Tongue
Heart I'm a sentimental girl Heart
موضوعت جالبه و متفاوت
بازی آنلایناش خیلی میچسبید
موضوعت خوبه
داشتم رمان میخوندم در همسایگی گودزیلا خواستم نظر بدم گف باید ثبت نام کنی بعد ثبت نام کردم و همه چی از اونجا شروع شد خخخخخخخخخخخخخخ انگار داستان عشقه
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
 سپاس شده توسط fakhte
من 5 سال پیش می اومدم بازی می کردم 2 سال که گذشت دیدم اااااا میشه عضو شد اون موق که بازی می کردم پست های جالبش رو هم میدیدم ( یکی مثه مار دو سر نارنجی که همیشه تو خاطرم مونده ) بعد که عضو شدم ............. 3 سال گذشت و من هنوز اینجام ^_^
من داشتم بازی میکردم بعد یه سری چیز میمومد بالای بازیه تو کادر بالاش منم هی میومدم بعد خوشم اومد عضو شدم
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
آگهی
من به موضوع یه تایپک احتیاج داشتم اما گفت مشاهده فقط برای کاربران مجاز میباشد و این بود ک ثبت نام کردم
تقریببا مثل خودت عوض شدم....

موضوعت عالی بود Blush
میخوام ی چی بتون بگم خواهشا بیاین 2
من اومدم تو سایت برای بازی انلاین که وقتی که موضوعات جالب بالاشو دیدم رفتم توش اومدم نظر بدم که گفت باید عضو شی منم عضو شدم

بچه ها راستی یه کمک میخوام چند وقت پیش یه دوست خیلی خوب تو سایت داشتم که رمز سایتو فراموش کردم و حالا دوباره عضو شدم و نمیدونم اسم کاربریش چیه ولی اسمش متینه و بچه سنندج کمکم کنین پیداش کنم:hlp::hlp:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام ی چی بتون بگم خواهشا بیاین 2
...Never mind

به خاطر بازی انلاینش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین چت کنیم حوصلمون صر رف
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  ↯✘چــ ــآلـــ ــ ــش✘↯_{همه بیاین}
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
  اعتماد به نفس پسرا..........بیاین ببینین
Question میخواین برنامه نویس شین؟بیاین تو
  بیاین تو!!
  سامسونگی ها بیاین تو.
  هم دخترا هم پسرا بیاین یک سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
  کمک میخوام در مورد کادو.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان