نظرسنجی: سخن سیمین بهبهانی مورد پذیرش شما بود؟!
آری
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میدانید از کی لر احمق جلوه کرد؟!

(25-06-2015، 17:23)یسماجونی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت بود لرا همیشه خرن
من خودم به چشم چندین بار دیدم
اصن با خودشون درگیرن

اگه لرا نبودن ایرانی نبود به لر توهین نکن که بیشتر ارتش کوروش لر بود
حتی نادر شاه افشار به کمک لر ها تونست ایران رو نجات بده
و خیلی چیا دیگه که بنویسم 100 سال طول میکشه

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
آگهی
لرا خیلی ادمای باحال و با معرفتی هستن
زمانه به من بدی کرد تو بدی نکن

به سلامتی سه کس سرباز  زندونی  بیکس

میدانید از کی لر احمق جلوه کرد؟! 2

پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Ranger* ، دخمل خوب
میدونی چیه مغزت تاب خورده احمق جدو ابادته عوضی
پاسخ
(25-06-2015، 19:12)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عده مثل گربن...

کتاب پایی که جا ماند رو بخونید

بدونید لر های این مملکت چه نعمت هایی هستن
دقیقا  

اره منم این کتابو خوندم  

خعلی کتاب زیبایی بود

لرها ادمایی بامعرفتی هستن
اینایی هم که میگن لر ها احمقن  از شعور وفهم کم خودشونه والا من خودم لر نیستم ولی در استان لرها زندگی میکنم خعلی ادمای شریفی هستن وخعلی بامعرفتن تا حالا که هیچ احمق بودنی یا بدی هم از لر ها ندیدیم

تازه لرها خعلی هم خون گرم ومهمون نواز هستن

(26-06-2015، 13:49)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مذخرف بود

Dodgy هع لطفا شما حرف نزنید Dodgy

دوستان لطفا اینو بخونین درمورد تیره ونژاد لرهاس

تاريخچه و نژاد:

چيزی که واضح و روشن است ،اينست که بررسيهاي زبان شناسي و فرهنگي، نشان دهنده پيوستگي قومي لرها با ديگر اقوام ايراني به ويژه شعبه پارسي است. لران قديمي ترين قبايل آريايي ايران زمين مي باشند که از روزگاران کهن در نواحي غرب وجنوب غرب و در امتداد دامنه هاي زاگرس ساکن بوده و هستند .(۱)

*(نوشتاری از بابايادگار)*بر خلاف زبان لری که کتیبه های پارسی باستان نیکان ان هستند شما هیچ کتیبه یا نوشته ترکی در ایران به ان قدمت پیدا نمی کنید. در عراق هم به گویش مانند لری می گويند پاهلی و متکلمين را کردهای پاهلی می خوانند. همچنين در شرفنامه چهار قوم کرد را : لر و کلهر و گوران و کرمانج خوانده اند. و همانطور که زبان شناسان می دانند زبان لری ما بين زبان فارسی و زبان کردی است. انچه پان تورکها و پان عربها مي خواهنند بکنند اينست که اقوام ايرانی را از هم جدا کنند که خيال باطلی است زيرا کسی ايرانی تر از لر و کرد نيست.در ضمن بايد بگويم که هم اکنون نيز لرها ، کردها را برادر خود می دانند.

آريايی ها ((ايرانی ها-مادها-پارتها-پارسها،با فارسهای امروز اشتباه نشود، زیرا زبان لری و کردی بیشتر به پارسی باستان نزدیک هستند و زبان فارسی امروز بیشتر به زبان پارتها)) با اميخته شدن با اقوام کاسي و گوتی و لولوبی و ماننا و ايلامی قوم امروز ايرانی را پديد اورده اند.*

*در اذهان عمومی لرها، آنها خود را برادر کردها می دانند زيرا چه از لحاظ نوع رقص و موسيقی و زبان و... بين آنها شباهت های بسياری وجود دارد.
دیگران را ببخش … نه به خاطرِ اینکه سزاوارِ بخشش اند …
.
به خاطر اینکه: گورِ بابا شون !!!

پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Ranger* ، L²evi
(26-06-2015، 16:37)Ranger* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2015، 14:18)فضول خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2015، 19:12)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عده مثل گربن...

کتاب پایی که جا ماند رو بخونید

بدونید لر های این مملکت چه نعمت هایی هستن
دقیقا  

اره منم این کتابو خوندم  

خعلی کتاب زیبایی بود

لرها ادمایی بامعرفتی هستن
اینایی هم که میگن لر ها احمقن  از شعور وفهم کم خودشونه والا من خودم لر نیستم ولی در استان لرها زندگی میکنم خعلی ادمای شریفی هستن وخعلی بامعرفتن تا حالا که هیچ احمق بودنی یا بدی هم از لر ها ندیدیم

تازه لرها خعلی هم خون گرم ومهمون نواز هستن

(26-06-2015، 13:49)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مذخرف بود

Dodgy هع لطفا شما حرف نزنید Dodgy

دوستان لطفا اینو بخونین درمورد تیره ونژاد لرهاس

تاريخچه و نژاد:

چيزی که واضح و روشن است ،اينست که بررسيهاي زبان شناسي و فرهنگي، نشان دهنده پيوستگي قومي لرها با ديگر اقوام ايراني به ويژه شعبه پارسي است. لران قديمي ترين قبايل آريايي ايران زمين مي باشند که از روزگاران کهن در نواحي غرب وجنوب غرب و در امتداد دامنه هاي زاگرس ساکن بوده و هستند .(۱)

*(نوشتاری از بابايادگار)*بر خلاف زبان لری که کتیبه های پارسی باستان نیکان ان هستند شما هیچ کتیبه یا نوشته ترکی در ایران به ان قدمت پیدا نمی کنید. در عراق هم به گویش مانند لری می گويند پاهلی و متکلمين را کردهای پاهلی می خوانند. همچنين در شرفنامه چهار قوم کرد را : لر و کلهر و گوران و کرمانج خوانده اند. و همانطور که زبان شناسان می دانند زبان لری ما بين زبان فارسی و زبان کردی است. انچه پان تورکها و پان عربها مي خواهنند بکنند اينست که اقوام ايرانی را از هم جدا کنند که خيال باطلی است زيرا کسی ايرانی تر از لر و کرد نيست.در ضمن بايد بگويم که هم اکنون نيز لرها ، کردها را برادر خود می دانند.

آريايی ها ((ايرانی ها-مادها-پارتها-پارسها،با فارسهای امروز اشتباه نشود، زیرا زبان لری و کردی بیشتر به پارسی باستان نزدیک هستند و زبان فارسی امروز بیشتر به زبان پارتها)) با اميخته شدن با اقوام کاسي و گوتی و لولوبی و ماننا و ايلامی قوم امروز ايرانی را پديد اورده اند.*

*در اذهان عمومی لرها، آنها خود را برادر کردها می دانند زيرا چه از لحاظ نوع رقص و موسيقی و زبان و... بين آنها شباهت های بسياری وجود دارد.
زیبا بود داداشnky
اختیار داری داداش ممنون

(26-06-2015، 15:34)Ranger* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2015، 13:43)ذاذا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چیه مغزت تاب خورده احمق جدو ابادته عوضی
الان منظورت دقیقا کیاست؟!

فک کنم منظورش اوناست که به لرا گفتن احمق !!!!!!
دیگران را ببخش … نه به خاطرِ اینکه سزاوارِ بخشش اند …
.
به خاطر اینکه: گورِ بابا شون !!!

پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
اسپم ندید
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی
23مورد اسپم پاک شد!

لطفا فحش و توهین نکنید!دفعه ی بعد اخطار داده میشه به کاربران خاطی!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان