امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سونی توضیح می دهد که چگونه توانست انحصار زمانی Call of Duty DLC را از دست مایکروسافت

سونی توضیح می دهد که چگونه توانست انحصار زمانی Call of Duty DLC را از دست مایکروسافت 1

سونی شفاف سازی نمود که چگونه آن ها Activision را به همکاری دعوت کرده و توانستند انحصاری زمانی Call of Duty DLC برای کنسول های  PlayStation 4 و PlayStation 3 به دست آورده و آن را نگاه دارند. 

طی مصاحبه ای با سایت GameSpot آقای Adam Boyes، ناشر و توسعه دهنده روابط سونی، شفاف سازی نمود که آن ها چگونه توانستند روابط خود را با Activision، پس از همکاری بر سر عنوان Destiny حفظ نمایند و این مشارکت را به حد قابل توجه تری بر سر عنوان جدید Call Of Duty برسانند.

آقای Adam Boyes اذعان داشت:
نقل قول: خوب من فکر می کنم اولین چیزی که ما به خوبی آن را به دست آوردیم، یک همکاری بزرگ با Activision درباره عنوان Destiny بود. و من یک طرفدار بزرگ این موضوع هستم.
آقای Adam Boyes درباره عنوان Black Ops III، پیش از توصیف و تحسین اضافه شدن قابلیت و ویژگی های جدید به بازی تیر اندازی آینده و در دست ساخت Activision به عنوان یک بازی ” دگرگون کننده ” گفت:
نقل قول: ما فورا عاشق آن ( Black Ops III ) شدیم!
وی در ادامه افزود:
نقل قول: به محض این که من شروع به بازی کردم، گفتم این احساس باور کردنی نیست! شما می توانید بر روی دیوار سواری کنید! این عمل بسیار لذت بخش است. این امر تقریبا دلنواز و شاعرانه (!) است. پس بنابراین بسیار روشن و واضح است. ما فقط در حال ادامه دادن صحبت با همکاران خود در Activision هستیم و بر روی چیزی کار می کنیم. و در حال حاضر من فکر می کنم که این موضوع یک منفعت بسیار بزرگ و مهم برای تمامی بازیباز ها محسوب شود.
Call of Duty: Black Ops III در ماه نوامبر سال جاری برای کنسول های PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر می شود. DLC مذکور نخست بر روی پلتفرم های سونی منتشر می شود، در حالی که بتا نیز برای کنسول های سونی پیش از پلتفرم های دیگر منتشر می شود.

منبع : گیمفا
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان
  تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد
  شایعه: ممکن است بازی GTA 6 یکی از عناوین انحصاری زمانی پلی‌استیشن ۵ باشد
  فروشگاه مایکروسافت جزئیاتی را در مورد نسخه‌ی بعدی سری eFootball PES را لو داد
  منابع داخلی: به احتمال زیاد در مراسم امشب سونی از Resident Evil 8 و Silent Hill رونما
  عکس‌هایی از بازی Mafia 2 Definitive Edition برروی فروشگاه مایکروسافت قرار گرفت
  نسخه‌ی بعدی از سری Call Of Duty طبق برنامه در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد
  طرح روی جلد و بازه‌ی زمانی انتشار بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga مشخص شد
  سازنده‌ی Call of Duty: Warzone درباره‌ی آینده‌ی این بازی صحبت می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان