امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا اخبار وحشتناک ناسا واقعیت دارد؟

سلام دوستان من نمیدونم که چه قدر درمورد پیش بینی ناسا شنیدید ولی الان من میخوام درمورده پیشگویی ای که ناسا کرده صحبت کنم.
اول این که ناسا هرچندسال یک بار یک پیشگویی ای میکنه و قصدش فقط ترسوندن مردمه و معلوم نیست که تا چه قدر این پیش گویی هاش دقیق باشه من از چند نفره دیگه که رفتم پرسیدم اونا میگفتن که ناسا درزمان ماهم از این چیزا خیلی میگفته ولی با این که من خودم ناسارو از هرسازمانی بیشتر قبول دارم ولی به شخصه این حرفش رو قبول ندارم که زمین یک شکله جدیدی پیدا میکنه و در یکی از تایپیکاهم گفته شد که مردم خون اشام میشن البته امکان همه چی هست و اینم کاملترین پیش گویی ای که از ناسا منتشر شده:

ناسا در بیانیه ای گفته که زمین یکم دوم و سوم دی {{به تاریخ خارج 21دسامبر}}
دچاره خورشید گرفتگی میشود و بعضی از دوستان میگن که ما این چند روز رو استراحت میکنیم یا بعضی میگن که میخوابیم و همه هم میگن ما زنده میمونیم.ولی حقیقت این شکلی نیست.

در روزه اول این خورشید گرفتگی دنیا یک بعدی میشود مثله بازی ماریو و در روزه دوم دنیا 2بعدی میشود و در روزه سوم به بعد دنیا 4بعدی میشود و فراموش نکنید که ما الان در دنیای سه بعدی زندگی میکنیم.و ایا واقعا جراتش رو دارید که تو یک بازیه 1بعدی زندگی کنید؟و چهاربعدی هم اصلا اونطوری نیست که من و شمافکر میکنیم خیلی وحشتناکتر از تصورات ماست.

و طبق کفته ی ناسا تعداد زیادی از مردم دنیا میمیرن و تعدادیشون افسردگی میگیرن و یکی از علت ها همین افسردگی هستش و فکر هم نکنید که میتونید داخل این بعد جدیده زندگی طاقت میارین اصلا اونطوری که فکر میکنید نیست و سرانجام تنها عده ی کمی از مردم باقی میمونن و این عده ای که باقی موندند کاملا جهان تازه ای رو میبینن که اونجا هم بازم عده ی دیگه ای میمیرن.

برای همین مردن تو اون سه روز خیلی بهتر از اینه که داخل اون جهان تازه زندگی کنیم و این که فقط مردمان شجاع و انسانهای قوی داخل اون دنیا زنده میمونن و تمام.
اگه مطلبه دیگه ای در این رابطه خواستین در خدمتم
پاسخ
 سپاس شده توسط m.r amir ، *2gether4ever* ، sarah3 ، مهوش ، mehrasa2012 ، سبینه ، ற!sS~saЋİ ، reza40 ، سورنا فاول ، M.H2 ، سایه2 ، azary ، ERF@N ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، zolale qasemi ، radmehr rad ، helena ، ʂհმოἶო ، M A H S A N` ، Mahtab gf ، unruly ، בחור משוגע ، mr.navid
آگهی
تخیلات هندیSleepySleepySleepy:cool:
I need you I can not live like you Krdnbdvn Darmbray Better Life.
.

My sin is sin no Gnahyst / All you've immersed Syahyst
.
.
.
.

14 سالمه اسمم امیر:cool:

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا اخبار وحشتناک ناسا واقعیت دارد؟ 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، T A R A ، AyDiN.S ، mehrasa2012 ، noora91 ، restive
سلام
اول این که اطلاعاتت مرجع نداشتند و من به شخصه اطلاعاتتو قبول ندارم.
دوم این که (حتا اگه اطلاعاتت درست باشند) این مطلبو اکثر مردم قبول ندارند(حتا خود من!!) چون اصلا معنا نداره که در طی چند روز جهان بعد هاش عوض بشه .(مثلا جهان یه بعدی ،فقط تصور کنید که ما نه طول و نه عرضی داشته باشیم .یعنی فقط یه نقطه ی پوچ باشیم که اصلا دیده نمی شویم.چون ارتفاع نداریم.بعد یه دفه میشیم 2 بعدی تا 4 بعدی.ظمنا بعد 4 از نظر اینشتین زمان است که نمیشه موجودات رو به زمان تبدیل کرد!!)
و سوم این که فک می کنم که ناسا هیچوقت همچین اطلاعات غلط و دور از منطق رو نمی ده.چون که کلا همه ی فیزیکدانان جهان از ناسا فراری میشوند.
اگه میشه جوابتو به من پ.خ کن
امید
(ظمنا من هیچ قصد اهانتی هم به شما نداشتم)Big Grin
اگه خوشت اومد یه مرحمتی بفرما:cool:سپاس را کلیک کنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، مرساه ، AyDiN.S ، mehrasa2012 ، noora91
......پس باید شمع خریدچون اونوقت برق هم نیستDodgy
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است .
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S ، noora91 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
همش الکیkaffe22mo5
اگه دیدی توی اتاق تاریک با دیوار های خونی بودی نترس توقلب منی
دوستت دارمHeart[img]http://[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
(01-12-2012، 20:32)m.r amir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تخیلات هندیSleepySleepySleepy:cool:

هند؟؟؟DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
ایا اخبار وحشتناک ناسا واقعیت دارد؟ 1
پاسخ
آگهی
کلاً ناسا و نمی دونم نستراداموس و تقویم اینکا و ... که همگی از تغییر جهان صحبت می کنن، سعی در ایجاد یک جوّ روانشناسی شده در جوامع هستن، که هدف این اعمال، یا ایجاد تغییرات کلی جهانی، و یا در اکثر مواقع آزمایش کردنِ رفتار مردم به هنگام اِعمال هدف مورد نظرشونه. مطمئن باشید که هیچ یک از این اخبار، خالی از سیاست نیستن.

البته که در این مورد، شایعه پراکنی شده و در واقع خبر اصلی ناسا، هیچ یک از این گفته ها نمی باشد.
ایا اخبار وحشتناک ناسا واقعیت دارد؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، noora91 ، s.amiri
اينو امروز از يكي از بچه هاى مدرسه شنىدم همش خيالات توهم زدنAngelDodgy
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91
پیت بال خان من مرجع رو ندادم اما خودت میتونی پیدا کنی در ضمن این نسخه ی کامل حرف های دیگر دوستانه و من هم گفتم که به شخصه به اینا اعتقادی ندارم و با این که خودم خیلی ناسا رو قبول دارم اما میدونم احتمال90 درصد داره که این غلط باشه و ایناهم چیزایی بوده که ناسا گفته و حالا نمیدونم راستن یا غلط ولی تا اون روز هنوز فرصت داریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، noora91
خیلی تخیلیه!!! آخه یه بعد؟؟؟ اگه حرفای ناسا باشه ناسا حالش خوب نیست!!!!

بعد اونوقت تو یه بعد آخه چجوری میشه..نمیشه!!!

گاهی وقتا آدم شاکی میشه میاد میبینه هیچ پیامی نداره حتی اخطار!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، s.amiri

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کاشت ایمپلنت دندان چند مرحله دارد؟
  داستان وحشتناک(یکمی)
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  معما(دهقان چند گوسفند دارد؟؟)
  رمالی از افسانه تا واقعیت..♡
Heart مطمئن نیستید که آیا او هم همین احساس را نسبت به شما دارد یا خیر.
  کرونا هواپیما دوست دارد یا قطار؟ چه کنیم در امان باشیم
  رنگ و مش پرنیا چه ویژگی هایی دارد؟
  7 اتفاق وحشتناک دنیا طی دو قرن اخیر
  آب به عنوان مایه حیات چه اهمیتی در زندگی ما دارد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان