امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطرات مسخره ی من!

نقل قول: دخترا عاشق پسرای سنگین هستن .. از قدیم دخترا همیشه به پای پسره میفتن ، نه پسره به پای دخترا !
همین دیروز جشن عقدِ پسر داییم بود .. دختر داییم یواشکی به من لُ داد چه جور باهم اشنا شدن ! دختره به " پسره " شماره داده ! نه پسره به " دختره " !!!!!! 
دخترا عادتشونه که منت کشی کنن .. پسر اگه سنگین باشه درسته ریسکش بالاست و ممکنه دختره پشتشو بکنه و بره ، ولی اگه حسابی مخش بره دیگه تا اخرش میمونه !
تو کوچه ی ما هر روز یه دختر داره به پسره شمار میده :|
فکر می کنم داری برعکس میگی! برو از بزرگ تر ها بپرس! قبلا دختر ها نمی تونستن بدون اجازه تکون بخورن!
الان هست که دوره زمونه عوض شده تقریبا!
باوووو اخه ما توفه ای هم نیستیم بیان خودشون بدن برن که!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ✘Nina✘
آگهی
(20-07-2015، 10:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: دخترا عاشق پسرای سنگین هستن .. از قدیم دخترا همیشه به پای پسره میفتن ، نه پسره به پای دخترا !
همین دیروز جشن عقدِ پسر داییم بود .. دختر داییم یواشکی به من لُ داد چه جور باهم اشنا شدن ! دختره به " پسره " شماره داده ! نه پسره به " دختره " !!!!!! 
دخترا عادتشونه که منت کشی کنن .. پسر اگه سنگین باشه درسته ریسکش بالاست و ممکنه دختره پشتشو بکنه و بره ، ولی اگه حسابی مخش بره دیگه تا اخرش میمونه !
فکر می کنم داری برعکس میگی! برو از بزرگ تر ها بپرس! قبلا دختر ها نمی تونستن بدون اجازه تکون بخورن!

دخترا این دوره زمونه بیشتر از پسرا جسور نباشن ، کمتر هم نیستن !
ولی ذاتشون اینه که اویزون پسرا هستن ..
البته من خودمُ نمیگما ! ^_^
ولی چون یه دخترم میدونم ! ..
دیگه حالا این نظره منه ! .. البته استثناء هم وجود داره ها ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ✘Nina✘
فرید سه جلسه بیا پیش خودم جوری بت اموزش میدم ک مخ کفش صورتی ک هیچی جنیفرم بزنی._.
در کل جالب بود خیلی خندیدم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Apathetic ، ✘Nina✘ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(20-07-2015، 10:57)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث جامعه شناسی و مردم شناسی و انسان شناسی شد  Big Grin

دخترم. کلا پدیده ی ارتباط عاطفی پدیده ای فرهنگی هست. اگر تاریخ روابط اجتماعی رو مطالعه کنی متوجه میشی در گذشته روابط بین زن و مرد و یا زن با اجتماع بسیار محدود بوده. بهت قول میدم در آینده هم این پدیده باز تغییرات ور از انتظاری میکنه. مثلا ممکن هست دیگه نشه از لحاظ هوین جنسی(جنسیت) تفاوتی بین دختر و پسر دید چون هر دو به یک صورت فعال هستن در فرایند اجتماعی شدن و صد البته اجتماعی ماندن (دقت کن منظورم جنس و ماهییت جسمی اون نیست. من افکار رو دارم میگم).
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ✘Nina✘ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(20-07-2015، 10:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: البته باید روی مخ زنی بیشتر کار کنی ! این دوره زمونه دخترا رو خر کردن سخت تره اقا فرید :|
تو هم که شومپتی و ساده ^_^
خر کردن زشته! من که نمی خوام کسی رو خر کنم! فقط مخش رو به کار میگیرم! همین.  Big Grin

شما به من یاد بده!

فرق زیادی بین این دوتا نیستا :|
آفرین که اومدی پیشِ استاد کار ^_-
دخترا عاشق پسرای سنگین هستن .. از قدیم دخترا همیشه به پای پسره میفتن ، نه پسره به پای دخترا !
دیگه خسته شدم بس که این صحنه هارو دیدم .. پسرا همه سنگین ، دخترا همه اویزون ..
یکم دلبری کن ، ولی از نوع مَردونَش ! سنگین هم باش .. !
:دی
ملت چ شانسی دارن:|
کوچتون کجاست؟ Big Grin 
تا اونجایی ک ما اطلاع داریم همیشه پسرای بیچاره باس بیوفتن  دنبال دخترا و مخ بزنن :|
اون کوچه شما یه استثناست Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Apathetic ، ✘Nina✘ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(20-07-2015، 9:54)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخ :-d
عالی بودن ! 
فرید و مخ زنی ^_^
از کیف صورتی و کفش صورتی خیلی خوشم اومد .. آورین !
هنوزم خلاق ترینی .. !
البته باید روی مخ زنی بیشتر کار کنی ! این دوره زمونه دخترا رو خر کردن سخت تره اقا فرید :|
الان بدتره بابا الان خود دخترا آمار میدن :| 
میتونی بری از جمعی از اساتید بپرسی  Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Apathetic ، ✘Nina✘
آگهی
(20-07-2015، 11:05)Amir-al نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 9:54)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخ :-d
عالی بودن ! 
فرید و مخ زنی ^_^
از کیف صورتی و کفش صورتی خیلی خوشم اومد .. آورین !
هنوزم خلاق ترینی .. !
البته باید روی مخ زنی بیشتر کار کنی ! این دوره زمونه دخترا رو خر کردن سخت تره اقا فرید :|
الان بدتره بابا الان خود دخترا آمار میدن :| 
میتونی بری از جمعی از اساتید بپرسی  Big Grin
آره بابا میدونم خودم !
الان پسر داییم دیروز عقدش بوده ؛ دختره خودش همون بار اول تا دیدتش شمارشو داده !

(20-07-2015، 11:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: البته باید روی مخ زنی بیشتر کار کنی ! این دوره زمونه دخترا رو خر کردن سخت تره اقا فرید :|
خر کردن زشته! من که نمی خوام کسی رو خر کنم! فقط مخش رو به کار میگیرم! همین.  Big Grin

شما به من یاد بده!

فرق زیادی بین این دوتا نیستا :|
آفرین که اومدی پیشِ استاد کار ^_-
دخترا عاشق پسرای سنگین هستن .. از قدیم دخترا همیشه به پای پسره میفتن ، نه پسره به پای دخترا !
دیگه خسته شدم بس که این صحنه هارو دیدم .. پسرا همه سنگین ، دخترا همه اویزون ..
یکم دلبری کن ، ولی از نوع مَردونَش ! سنگین هم باش .. !
:دی
ملت چ شانسی دارن:|
کوچتون کجاست؟ Big Grin 
تا اونجایی ک ما اطلاع داریم همیشه پسرای بیچاره باس بیوفتن  دنبال دخترا و مخ بزنن :|
اون کوچه شما یه استثناست Confused

آره همه همینو میگن ! .. Big Grin

(20-07-2015، 11:03)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:57)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث جامعه شناسی و مردم شناسی و انسان شناسی شد  Big Grin

دخترم. کلا پدیده ی ارتباط عاطفی پدیده ای فرهنگی هست. اگر تاریخ روابط اجتماعی رو مطالعه کنی متوجه میشی در گذشته روابط بین زن و مرد و یا زن با اجتماع بسیار محدود بوده. بهت قول میدم در آینده هم این پدیده باز تغییرات ور از انتظاری میکنه. مثلا ممکن هست دیگه نشه از لحاظ هوین جنسی(جنسیت) تفاوتی بین دختر و پسر دید چون هر دو به یک صورت فعال هستن در فرایند اجتماعی شدن و صد البته اجتماعی ماندن (دقت کن منظورم جنس و ماهییت جسمی اون نیست. من افکار رو دارم میگم).
عجب بحثی شد ! ^_^
یکم دیگه جلو بریم سیاسی هم میشه .. اینجوری که داره انقدر رشد میکنه ! خخخخخ ..
حرفای منطقی و جالبی بود هرچند چیز زیادی نفهیمدم :|
باووو یکم مراعات سوادِ منو هم بکن دیگه ! -_- هی اینا رو میگی من زایه میشم ._.
Big Grin
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ✘Nina✘ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
واقعا خاطرات مسخره ای بود خخخخ
 و خنده دار

دمت گرم

خاطرات مسخره ی من! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نه بابا میبینم فرید هم از خودمونه داداش  هنوز کار اموزی ولی
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
هر کی نشناسه تو رو فک میکنه بچه مثبتی :v
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، FARID.SHOMPET ، omidkaqaz ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسخره کردن v.behdasht بیاید فعالیت کنیدو بخندین
  خاطرات دانشجوی دختر دم بخت (طنز)
  بهترین خاطرات طنز خنده دار را اینجا بخوانید
  خاطرات جالب یک جنین @_@(طنز)
  خاطرات جالب یک جنین (طنز)
  یه داستان خنده دار ( به خدا مسخره نیس)
  طنز اعتراف های مسخره
  طنز اعتراف های » مسخره «
  دانلود مسخره ی اهنگ تایتانیک
  "خاطرات خنده دار جدید دو شنبه 11 خرداد 94"

پرش به انجمن: