امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طالب‌لو: نگران وضعیتم نیستم

وحید طالب‌لو در مورد شکست استقلال برابر پیکان به "ورزش سه" گفت: به هر حال بدن بازیکنان تازه از فصل بدنسازی بیرون آمده است و طبیعی است که یک کم کند و خسته باشیم. اصلا دلیل برگزاری بازی های تدارکاتی هم همین است تا بازیکنان با شرایط بازی بدن خود را آماده کنند.

او ادامه داد: بازی تدارکاتی هدف خاصی دارد و در واقع مربی در آن بازیکنانش را آزمون و خطا می‌ کند تا در لیگ به شناخت کامل برسد. به همین دلیل من فکر می‌ کنم شکست در بازی های تدارکاتی خیلی اهمیتی ندارد و مهم این است که خواسته های کادرفنی برآورده شود.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌ تواند تا شروع لیگ‌برتر به آمادگی کامل برسد هم گفت: من فکر می‌ کنم الان شرایط همه تیم ها شبیه ما است، هر سال همین طور است پیش از شروع فصل بازیکنان معمولا شرایط آمادگی ندارند اما با کم شدن نوبت تمرین ها کم کم بازیکن ها به شرایط آمادگی می‌رسند.

وی افزود: طبیعتا اگر تمرینات ما اگر در یک نوبت برگزار شود، کم کم استراحت بازیکنان درست می‌ شود و بدن ها آماده شروع لیگ می‌شود. مطمئن باشید کادرفنی طبق برنامه پیش می‌ رود و امروز هم مربی بدنساز به ما گفت که با تمرینات ویژه بدن هایمان آماده شروع لیگ می‌ شود.

طالب‌لو در مورد حضور یک نیمه ایش در بازی با پیکان و اینکه آیا کادرفنی قرار است به صورت چرخشی از دروازه‌بان هایش استفاده می‌ کند هم گفت: این بحث ها، بحث هایی است که کادرفنی باید درباره آن نظر بدهد. من بازیکن هستم و وظیفه ام این است که تلاش کند و حالا اینکه بازی کنم یا نکنم به کادرفنی مربوط است. من نگران شرایط خودم نیستم و شما هم نگران نباشید. ضمن اینکه هدف من و البته بقیه بازیکنان موفقیت استقلال است.
.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم
  بیرانوند همه را نگران کرد.!!
  کیوان رضایی: دوپینگ کردم و پشیمان نیستم!
  تایسون: در رینگ یک نابودگر بودم،اما حالا هیچ‌چیز نیستم
  انریکه از پنالتی هدر شده بارسا نگران نیست
  اتحاد طالب‌لو و رحمتی برای شکست نفت(عکس)
  دلم برای آنچلوتی تنگ شده است/من فرا زمینی نیستم
  نیمکت‌نشینان محبوب استقلال/ برهانی و طالب‌لو الگوهایی برای جوانان
  نیمار: هرگز از مسی بزرگتر نیستم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان